Forum Polityka, aktualnościKraj

Kik: Za Kaczyńskim pójdą już tylko straceńcy

Kik: Za Kaczyńskim pójdą już tylko straceńcy

Wyświetlaj:
Elektro Devil / 2010-08-10 08:28 / Tysiącznik na forum
nikt o zdrowych zmysłach nie jest zwolennikiem podwyżki podatków, chyba że jest Socjalistą lub urzędasem.

Dziękujmy więc PO za podwyżki VAT i prawdopodobnie akcyzy na paliwo.

Fani PO są już tak wykształceni, wielkomiejscy i bogaci że chętnie zrzucą się na luksusowe życie Drzewieckiego na Florydzie.
dgen / 2010-08-10 07:57 / Tysiącznik na forum
pan kik chyba nie bardzo wie o czym pisze - śledzę na bieżąco wypowiedzi tzw. politologów, socjologów i inne tzw. autorytety i jest to niewątpliwie ciekawy materiał na przynajmniej doktora. najlepsze jest porównanie ich wypowiedzi sprzed 2-3 lat i obecnie w analogicznych sytuacjach.
pomijam tu fakt stosunku establishmentu do "zakłócania porządku" przez zwolenników krzyża i dawniej do białego miasteczka , ale chodzi o sam stosunek opozycji do głowy państwa.
nie sądzę aby ta "sekta" ustami swoich wysokich przedstawicieli nawała kiedykolwiek komorowskiego chamem, durniem czy alkoholikiem.
Realistka / 85.222.87.* / 2010-08-10 07:56
Czy to znaczy,ze popierani sa politycy,którzy się głupawo uśmiechaja i sa obłudni?Ja sobie cenię madrych!
MN4 / 78.8.35.* / 2010-08-10 07:55

Kaczyński a z nim cały PiS będzie coraz bardziej skręcał w prawo.

Kaczyński nie wie co to jest Prawica. Do tego wydaje mu się, że wzoruje się na Piłsudskiego, zapomniał tylko, że Piłsudski nie wyskoczył jak Filip z konopi.
Kaczyński nie dość, że nie idzie w Prawo, to nie idzie również w Lewo - on potrafi iść tylko w Górę (albo w Dół) - są tacy politycy.


Lech Kaczyński będzie ikoną PiS, której teraz trzeba tylko zbudować ołtarz. To już rozpoczął Jarosław, mówiąc, że jego brat był męczennikiem, którego nikt nie rozumiał i szkalował. To jest budowanie politycznego ołtarza i mitologizowanie Lecha Kaczyńskiego.

Lech Kaczyński był bardzo złym prezydentem. Doprowadził do tego, że żaden polityk - nikt na całym świecie nie chciał z nim rozmawiać. Nie łączył kraju, a dzielił. Nie reprezentował kierunku politycznego poza kierunkiem w Górę swojego brata. Dobrze, że miał rodzinę
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-10 08:55
A hamulcowym w reformach jest teraz Kaczyńki Jarosław ha! ha! ha! .... i śnieg zimą a latem słońce ....ktos ma Cię i tobie POdobnych za debila MN4 ... nie widzisz tego?
G.G. / 212.160.239.* / 2010-08-10 07:52
Attendite a falsis prophetis.
derfiner / 95.51.71.* / 2010-08-10 09:07
Baranie to PO.zafundowała nam vat na 23 , czy ty myślisz że ceny nie pójdą w górę .A jak płaca w polsce bez zmian 1600 brutto ,irlandia gdzie jest dupek obiecał.
optymal / 77.254.167.* / 2010-08-10 07:04
Opinie politologów są nieobiektywne .Oni są na usługach partii politycznych.Politologiem może być każdy z nas.Nie dajmy się wodzić za nos.Politolodzy to banda nierobów.
kaczaMANNA / 83.30.143.* / 2010-08-10 09:09
Aha ..-. obiektywna jest sekta Yarka? Oczywista oczywistośc...
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-10 07:10
Norman Davies nie jest politologiem. Przynajmniej ja o tym nic nie wiem.
npnp / 83.23.25.* / 2010-08-10 09:39
jedyną tragedią dla Polski jest to że jarosław nie leciał z lechem, bo nie było by tego wypadku ponieważ bóg zostawił jarosława by się poprawił.
N.S.Z. / 83.145.183.* / 2010-08-10 10:18
Kik: Za Kaczyńskim pójdą już tylko straceńcy : Głupie komentarze.
Jan Zakrzewski / 95.41.206.* / 2010-08-10 10:08
Szanowny Państwo to jak mi wiadomo partia PO była za tym aby nastąpił wolny rynek.Gdzie nikt się nie przejmował skąd napływają pieniądze bo były dla rządu z importu czy eksportu.Obciążanie podatnika wysokimi kosztami stało się tak ze polskie szło na wysypisko albo było za drogie, lepiej było sprowadzić.Dużo producentów upadło.Urzędy nie dbały o przedsiębiorcę, sądy także, w tej nagonce najbardziej wyróżniły się urzędy skarbowe,-do tej pory żaden urzędnik nie odpowiada za bezprawie i widzi mi się dawno powinni się ubezpieczyć za błędy które popełnią i powinni odpowiadać majątkiem.
Tworzono spółki zoo niewielki wkład zarządzało się majątkiem, - wysokie pensje niszczono zakłady po to aby je póżniej wykupić albo zarobić na sprzedaży maszyn, nieruchomościach- a gdzie jest podatek od katastru, od majątku nadmiernego niektórych panów biznesmenów. Co to za biznesmen chwali się że udało sprzedać zakład jak popadnie aby mieć pieniądze do budżetu.To tak jak bym miał majątek rodzinny i cieszył się że jak najszybciej pozbyłem balastu który mi ciążył za cenę jaka popadnie.
Mówi się o zmniejszeniu urzędników balast w dobie marnej gospodarki. Urzędy skomputeryzowane od gmin do samej góry.Pamiętam gzie w urzędzie gminy było naście urzędników z liczydłami, dziś z komputerami kilkadziesiąt30-40
Przecież na tą armie trzeba zarobić,nikt nie dbał o pracowników,producentów Urzędnik Pan i władca są tego skutki,nie będzie pieniędzy w budżecie przy zwiększaniu obciążeń.
Przytoczę fenomen Chin mają pieniądze tam każdy prawie pracuje na eksport.U nas przewaga importu.Załamią Chiny cały rynek swoimi wyrobami jeżeli będziemy obciążali większymi kosztami wytwórcę, producenta,eksportera,zmniejszmy pensje urzędnika sam będzie przechodził do sektora prywatnego. Kiedyś rozmawiałem z urzędnikami oni też przynoszą dochód bo płacą podatki.Dochód dla państwa przynosi - artysta za np.sprzedaż płyt w święcie,naukowiec za np.sprzedaż technologii w świecie,producent,wytwórca na eksport.Kooperanci w sprzedaży to podatki pośrednie dochody, urzędnicy,posłowie,rząd,wojsko,szkolnictwo,-to można powiedzieć balast którym w dobie kryzysu należało by zmniejszać.Dlaczego wojskowe zakłady jeszcze nie opracowały własnych rakiet obronnych a kupujemy.Gdzie tu troska o własne interesy państwa, i tak samo w innych dziedzinach.Do tej pory rząd uważał im nigdy nie braknie obojętnie z czyjego garnuszka. Gdzie tu odpowiedzialność za kraj,który kraj ich żywi,kto im przynosi dochody żeby mieli za co żyć.
Szerzy się bezprawie w zakładach wyzysk coraz większy.Znam pracowników młodych energicznych około 25 lat
przystępujących do budowy po dwóch latach pracy w niewolniczym systemie o 4 rano wstają do pracy a 21przyjazd.
Chodzą jak cienie jak myślicie Państwo kto wypracuje nasze emerytury,jeszcze trochę będą rencistami, łatwo się mówi o podwyższeniu podatków.Nabyłem uszkodzenia barków przy pracy nie mogłem wziąć zaległego urlopu z dwóch lat ponieważ lekarze odmówili mi leczenia mam dokumenty na potwierdzenie.Więc napisałem o urlop
nie chciano mi przyjąć zostawiłem podanie .Po czasie urlopu który miałem dostać zostałem zwolniony a za urlop ekwiwalent pieniężny.Z powodu złego wypisania świadectwa pracy i kary za opuszczenie pracy od stycznia do koca września nie będę otrzymywał zasiłku dla bezrobotnych.Pieniądze na firmę przejadłem. Dokładam z innej strony innowacje. Posiadam projekty innowacyjne nikt ich w Polsce nie potrzebuje.Badania sam będę musiał zfinansować
chociaż wybiegają w przyszłość i są aby było czyste środowisko i więcej energii, dając możliwość współpracy w badaniach i zyskach

Szanowni Państwo mam jeszcze jedną sprawę do urwania PO. Chciałbym aby zabrać ministrowi finansów PO pieniądze
za sprzedaż majątku ze sprzedaży firm, obligacji,majątku narodowego a pieniądze te przeznaczyć na wsparcie sektora państwowego czy sektora prywatnego aby zarabiał na siebie i płacił podatki. Jest to motywacja dla ministra gospodarki
aby dbał o to by gospodarka przynosiła jak najwięcej pieniędzy w postaci wpływów podatkowych.Do tej pory minister finansów nie był ograniczony niczym,-pieniądze ze sprzedaży majątku narodowego obligacji,pieniądze z podatków WAT,
podatki podatników i inne,- wrzucał do jednego worka i tracił kontrolę co do gospodarki.Rządy zachowywały cię jak rozkapryszone dzieci na wszystko sobie pozwalały.Było tak że nagle pojawiał się nadmiar pieniędzy na rynku pojawiała się inflacja i duszono stopami procentowymi poprzez radę polityki pieniężnej Pomyślcie Państwo ile pieniędzy zmarnowano.Jak to niszczyło zapał ludzi nic się w tym kraju do tej pory nie opłaca ile to wywołało tragedii.

Opowiem to na przykładzie otrzymuję w spadku po rodzicach dom, majętności,słabo prosperującą firmę.Dobry gospodarz będzie patrzył jak z tej firmy wyciągnąć jak największe pieniądze różne sposoby, lub sprzedać za jak najlepsze pieniądze na rynku, giełdzie.Wejść z nową produkcją za za pieniądze ze sprzedanej firmy.

Zły i nieodpowiedzialny gospodarz zaraz firmę s
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy