Forum Forum finansoweKonta

kilka pytan o ekstrakonto junior

kilka pytan o ekstrakonto junior

ooskarittooo / 72.221.127.* / 2009-07-29 19:24
Witam, mam 16 laty i chce sobie zalozyc to konto

Che je miec po to, zeby nie trzymac pieneidzy w domu i moc robic zakupy za pomoca karty, niestety nie bardzo wiem na cyzm to polega ? i dlatego chcialbym spytac czy np, za robienie zakupow w sklepie trzeba placic dodatkowe pieniadzE?
i czy te pieniadze same sie przelewaja na konto czy trzeba samemu ?
Wyświetlaj:
KarinaNowakowska / 89.79.243.* / 2009-10-29 20:08
Polecam Ci konto w Toyota Banku CLICK. Ciekawa oferta;
0 zł prowadzenie
o zł przelewy przez internet
1 zł za kartę miesięcznie
Jeśli chodzi o bankomaty to możesz korzystać ze wszystkich dostępnych w kraju (trzy pierwsze wypłaty są za 0 zł, a za każdą kolejną zapłacisz 4,5 zł)
Tu dowiesz się więcej na ten temat http://www.finansosfera.pl/konto-studenckie/123-konto-click/
kabus / 94.42.37.* / 2009-08-19 19:25
Jezeli chcesz placic karta visa lub maestro w sklepie, to do kwoty zakupow nie sa doliczane zadne dodatkowe koszty. po prostu musisz miec taka kwote na rachunku, aby transakcja doszla do skutku. bank sobie ja zabiera, a reszte dalej masz dostepna i do wydania. drugiego pytania nie rozumiem. jezeli chodzi o wplaty na konto, to mozesz to zrobic osobiscie wplacajac pieniadze w kasie kredyt banku na podstawie legitymacji, tymczasowego dowodu lub numeru konta lub ktos moze przelewem przeslac ci pieniadze na konto. przewaznie trwa to 1 dzien roboczy.
retqtqt / 217.153.72.* / 2009-07-30 12:15
na pewno w Noble (przez Opena) i w BGŻ

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: