Forum Polityka, aktualnościKraj

Kilkaset osób wzięło udział w wiecu Palikota

Kilkaset osób wzięło udział w wiecu Palikota

Wyświetlaj:
buc_pucybut / 2010-10-17 16:07 / Tysiącznik na forum
Jaka partia taki elektorat ......
sceptyk / 2010-10-17 10:43 / Tysiącznik na forum

ogłasza w regionie, który szczególnie przeżył śmierć posłanki Barbary Blidy.

święte słowa!
Ten region jest wyjątkowo brutalnie eksploatowany przez partyjnych kacyków w rodzaju Gierka i Grydnia, później węglowe mafie, których aktywną uczestniczyła santo subito Blida.
Jakoś nikt publicznie nie pyta, skąd ta skromna, lewicowo-wrażliwa na biedę posłanka miała pieniądze na podręczną biżuterię wartą 2 milony wożoną na codzień w mercedesie, który został jej swego czasu ukradziony.
Może Palikot to wyjaśni?
Zielony listek / 83.4.140.* / 2010-10-17 01:53
A mnie się podoba legalizacja miękkich narkotyków - wszystkie argumenty które stawia się przeciwko temu można celnie obalić, i jest dużo argumentów za. Pozdrówko dla Palikotowców :)
rw9 / 83.10.148.* / 2010-10-16 22:51
niezły członek PO z tego chooja.
man13 / 2010-10-16 18:11 / Tysiącznik na forum
Oby kampania Palikota dała efekt w postaci zaangażowania się młodego pokolenia w politykę dla własnego dobra rozumianego jako dobro kraju.
sceptyk / 2010-10-17 10:47 / Tysiącznik na forum
Drogi man13,
czyżby PropagandaKommando sekty z Czerskiej 10 przyznawało twoim wpisem, że jest ZUPEŁNIE nieskuteczne w walce o ogłupianie młodzieży?
dgen / 2010-10-16 19:15 / Tysiącznik na forum
palikot traktuję politykę jako happening i swego rodzaju realityshow - nie wiem czy jest to właściwa "szkoła" publicznego zaangażowania
Natter / 2010-10-16 17:53 / Tysiącznik na forum
Na temat Palikota pisałem że każdy nasz Król miał swojego błazna , ale to były żarty. Teraz na powaznie., w tym jest jakiś ukryty fortel .Platforma jako partia odnowy Państwa jest juz zgrana i nic konstruktywnego nie ma do zaoferowania a neoliberalizm sie kończy poza tym jest partią klerykalną i gdzie prim wiedzie ZChN owiec Niesiołowski .Ten zlepek róznorodności powoli sie konczy.Co zaproponoje Palikot jest jednak wielką niewiadomą? Przedewszystkim należy KK odsunąc od kasy z budżetu kryzys doktknął wszystkich ale za wyjątjiem KK
sceptyk / 2010-10-17 10:53 / Tysiącznik na forum
Święte słowa!
Jak rozumiem 100,000 nowych urzędników zatrudnionych przez (nie)rząd Tuska to urzędnicy Pana Boga?
Jak rozumiem kolejne kilkanaście DODATKOWYCH milionów na utrzymanie dworu hrabiego Komorowskiego idzie na utrzymanie KK?
Jak rozumiem 100 milionów więcej na kancelarię wnuka dziadka z Wehrmachtu pójdzie na celebrowanie świąt kościelnych?
Coś jeszcze?
tesa1959 / 2010-10-16 19:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Platforma jako partia odnowy Państwa jest juz zgrana i
nic konstruktywnego nie ma do zaoferowania a neoliberalizm sie kończy poza tym jest partią
klerykalną

A to coś nowego. Do tej pory były tylko głosy, że PO jest wrogiem Kościoła, zwłaszcza podczas walki PIS o Krzyż przed pałacem prezydenckim. Ludzie! Zdecydujcie się wreszcie, bo za czasów rządu lewicy też oskarżano rząd o "podlizywanie się" Kościołowi. Zawsze byłam dumna, że jestem Polką i chcę nadal być dumna. Gdzie nasz patriotyzm? Większość działa na szkodę państwa, jego wizerunku w świecie. Swoją młodość spędziłam w PRL, nauczono mnie wtedy, że hymn i godło to świętość. Nie rozumiałam wtedy polityki i nie zajmowałam się nią. Dziś też się nie zajmuję, bo uważam, że mam inne powołanie. Nie jestem za PRL, bo wiem czym był, ale dzisiaj też nie podoba mi się tom, co się dzieje. Kiedyś wrogiem byli Niemcy i Rosjanie, teraz Polacy skaczą sami sobie do gardła, bo nie ma wrogów. Sami siebie nazywają wrogami, a przecież "żaden ptak nie s.. do swego gniazda". Czytam te komentarze (większości artykułów w Money) i oczom nie wierzę, jak można być tak zajadłym w nienawiści. (akurat pod tym artykułem poza zarzutem klerykalizmu nic więcej bulwersującego na razie się nie pojawiło).
Rw9 / 83.10.148.* / 2010-10-16 22:54
Polacy sa przy głupami- to bolesna prawda. Kraj w ktorym emeryci głosuja na liberalna Po ;- no cóż. ChroN Boże Polske bo gnije.
sceptyk / 2010-10-17 10:49 / Tysiącznik na forum
od kiedy to partia podnosząca podatki, wprowadzająca coraz większy policyjny terror, ograniczająca wolności obywatelskie jest partią LIBERALNĄ????
Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Natter / 2010-10-16 20:53 / Tysiącznik na forum
No do dobrze Tesso jestem chyba kilkadziesiąt lat starszy od ciebie .KK poprostu poszedł w przezeciwną stronę Nauki Chrystusa..Czytając Apokalipsę Sw Jana dochodzę do wniosku że chodzi tu o KK. Ilość Soborów gdzie każdy Papież zmieniał nauki Chrystusa byłoi odstępstwem od jego wiary.Wychowałem w PRL ciężko pracowałem i mam satysfakcję że coś stworzyłem..
tesa1959 / 2010-10-16 21:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jeżeli aż o kilkadziesiąt, to gratuluję umiejętności korzystania z internetu, bo moje dorosłe dzieci podziwiają mnie w tej kwestii. Ale wracając do rzeczy: jeżeli chodzi oto, że na soborach zmieniano tłumaczenie nauki Chrystusa, to przecież wiesz, że świat ciągle się rozwija, a więc człowiek ma też coraz większość świadomość. Pisma Świętego nie da się zbadać i odczytać właściwie. Na początku chrześcijaństwa z odczytaniem było trudniej, bo ludzie nie byli tak wykształceni, wciąż dochodzono do nowych lub innych wniosków, bo tej Księgi nie da się zrozumieć tylko czytając.
Na pewno uczciwie pracowałeś, a każdy uczciwy człowiek ma powody do radości i satysfakcji, czego Ci gratuluję.

Najnowsze wpisy