Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kim Dzong Il jest poważnie chory?

Kim Dzong Il jest poważnie chory?

Money.pl / 2008-09-06 10:31
Komentarze do wiadomości: Kim Dzong Il jest poważnie chory?.
Wyświetlaj:
EcoHuman / 85.221.198.* / 2008-09-06 10:41
Jak powinien zachować się ZNAKOMITY LEKARZ? Czy wolno mu leczyć dyktatora, który swoimi działaniami ma "na sumieniu" setki tysięcy głodujących i umierających dzieci? Czy "znakomity" lekarz powinien "zapominać" za kasę o zjawiskach jakie dzieją się wokół niego i "zagłuszać" swoje sumienie ratując największych i najobrzydliwszych zbrodniarzy, nie dając innym ludziom nadziei i szansy (którą daje przecież sama natura) na możliwie szybką poprawę ich niedoli?!
Osobiście uważam, że LEKARZ powinien myśleć również o tych słabych, wyzyskiwanych i poszkodowanych przez los ludziach - dlatego KIEDYŚ byłem lekarzem.
Andy73 / 83.5.131.* / 2008-09-06 12:27
Głupoty!!!
absurd / 83.143.213.* / 2008-09-07 12:17
interesujące?

pogląd EcoHuman dla Andy73 to głupoty

mi sie zdaje ze, kazdy ma prawo do własnego zdania

rządzacy koreą maja na sumieniu miliony istnień

tylko czy lekarz sklładający przysięge hipokratesa , ma prawo odmówić leczenia?

nie wiem jaka przysięge składaja lekarze innych kultur, zakładam ze i ich powołaniem jest nieść pomoc w chorobie

moze jednak zdarzyć się że lekarz jest jednoczesnie agentem jakiejś służby, i otrzymuje polecenie zgładzić, kogoś? np przywódcę korei pn.

co wybierze , posłuch przysiędze lekarskiej, czy posłuch przełozonym ze służb?

jak znam zycie to wybierze posłuch przełozonym, choćby z obawy przed konsekwencjami odmowy wykonania zadania

byłbym ostrożny w wyrokowaniu czy przypisaniu komus głupoty

głupotą moze byc zbytni pospiech w wyrywaniu się z oceną
Czarna Chmura1 / 2008-09-06 10:31 / Bywalec forum
jak umrze to SocjalisztycznyLD rozważy uchwałę o wprowadzeniu w Polsce żałoby narodowej.

Najnowsze wpisy