Forum Polityka, aktualnościKraj

Klich wiedział, że wszyscy polecą do Katynia jednym samolotem?

Klich wiedział, że wszyscy polecą do Katynia jednym samolotem?

Wyświetlaj:
toi / 83.21.98.* / 2010-05-01 07:19
Czyżby Kaczyński i jego kancelaria była ubezwłasnowolniona że nie mogli zaplanować swojego wyjazdu zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i przepisami obowiązującymi w kraju.
balt4 / 83.20.10.* / 2010-05-02 20:13
Co za hipokryzja. Jak niedawali Prezydentowi samolotu do Brukseli to nikt się nie martwił że zawyją watachy PiSu
pisowanie / 79.184.83.* / 2010-05-01 05:12
wiedział no i co z tego.Miał powiedzieć prezydencie, ale generałowie z panem nie polecą.Zdajecie sobie panstwo sprawę jak by zawyły watachy pisowców ,głosnie niż ofiary katastrofy,jaka to krzywda spotyka głowę panstwa.Nieuczciwi ludzie jakich skanalizowal pis zawsze znajdą powód do porażającej krytyki taka ich inaczej stworzona natura.
sc / 173.32.52.* / 2010-05-01 05:00
Bogdan Klich, szanowny panie ministrze. Pan też powinien tam być.
stajniowy / 213.238.117.* / 2010-05-01 02:20
Cale to nasze wojsko capieje trepami.
Co z nich za wojaki - dowodcy co siadaja wszyscy na jedne wrota?
No coz, ale to nikt inny a tylko minister MON a obecny Marszalek Sejmu i kandydat na Prezydenta Bronislaw Komorowski wmowil wojakom, ze potrafia latac nawet na wrotach od stodoly no to wiec oni siedli na te wrota i polecieli.

Siedli, polecieli i ...
KTO KOGO ? / 83.21.251.* / 2010-05-01 02:09
PRZECIEŻ TO TOTALNA BZDURA.
LISTĘ UŁOŻYŁA KANCELARIA PREZYDENTA I BEZPOŚREDNIO ZAPROSIŁA DO SAMOLOTU.
MAREK234 / 83.29.228.* / 2010-05-01 01:31
Sam jak leciał do afganistanu to zadbał o swoje bezpieczeństwo ,a tak ważna delegację stłoczył w staryn tupolewie.
CIAGLE NURTUJE MNIE PYTANIE CZY ABY NIE CELOWO TO ZROBIONO
kwant2000 / 2010-05-01 00:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ten człowiek nie wyciągnął żadnych wniosków z katastrofy pod Miroslawcem. Ale czego można oczekiwać od psychiatry? Inny "specjalista" – geodeta sprzedaje nasz majątek narodowy, a jeszcze inny – magister historii jest "superspecjalistą od wszystkiego" – jest szefem szefów – supermanager, który w ciągu dwóch lat kierowania spółką Polska sp. z o.o zadłużył ją na 200 mld złotych.

Oddzielną sprawą tych "specjalistów" było zaniechanie jakichkolwiek działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa przelotu delegacji państwowej z udziałem Prezydenta Rzeczpospolitej. Dlaczego ten "specjalista" nie poprosił strony rosyjskiej, żeby nie demontowała systemu ILS, który został rozłożony na lotnisku pod Smoleńskiem w przededniu wizyty Putina i Tuska w Katyniu? Może ten godny pożałowania minister, jako psychiatra, nie miał zielonego pojęcia co to takiego jest system ILS?

Tak się zastanawiam, czy to tylko głupota ludzi kierujących od trzech lat z kawałkiem państwem polskim? Czy przepadkiem w tej sprawie nie ma drugiego dna, jeżeli się zważy ile dotkliwych obelg, drwin i poniżających wyzysk można było usłyszeć z ust prominentnych polityków "partii miłości" – a raczej "partii nienawiści", szczególnie nienawidzącej polskich patriotów, ludzi prawych, których jedynym "grzechem" był życie w prawdzie i w zgodzie ze swoim sumieniem.

A więc ciągle dręczy mnie pytanie, czy za tą niewyobrażalną tragedią w historii Polski stoi li tylko niekompetencja, żeby nie powiedzieć głupota ludzi, którzy na codzień powinni dbać o bezpieczeństwo Głowy Państwa Polskiego i osób mu towarzyszących w podróżach zagranicznych?
czerstwy_burak / 149.254.234.* / 2010-04-30 23:42
nie no bez żartów - nic niewiedzący lekarz psychiatra na stanowisku Ministra Obrony Narodowej??? on i Siko do dymisji póki co za zaniedbania, zresztą zobaczymy jak będą brnąć dalej i się motać. W Polsce nie potrzeba figurantów, POkazali co POtrafią 10.04.2010 - oddali Rosji czarne skrzynki do które mieli prawo zabrać, a nie Rosjanie sobie wziąć jak ich własność.
dziadek55 / 80.50.131.* / 2010-04-30 23:14
Minister ma wiedzieć wszystko. Po to jest na stanowisku i za to płacimy mu kasę. Jeśli mówi: nie wiedziałem, zapomniałem, nie pamiętam, mam nadzieję... To już nie powinien być ministrem.
Matlabis / 91.193.196.* / 2010-04-30 22:15
Pozostaje pytanie czy to celowe zaniedbanie, czy brak kompetencji? Niezależnie od odpowiedzi - dymisja. Być może i Trybunał stanu. Oczywiście biorę pod uwagę łagodną wersję.
~Kris / 2010-04-30 23:15 / Tysiącznik na forum)
Brak kompetencji i zdrowego rozsądku powinniśmy chyba w pierwszej kolejności zarzucać prezydentowi, który świadomie ułożył taki skład delegacji.
Trybunał stanu jest zbędny: winny został już zdymisjonowany.
Mecmec / 83.29.121.* / 2010-04-30 21:23
To pismo jest jak wyrok. Brrrrr.....
Rossi / 91.189.73.* / 2010-04-30 20:15
Klich zadbał o swoje ciało by bezpiecznie je dostarczyć do Afganistanu.
Zadbano również o wizytę Tuska w Katyniu.
Znał skład delegacji udajacej sie z prezydentem RP na uroczystości żałobne do Katynia, podstawiono tylko jeden samolot, zapewniono dalszą logistykę tylko ze Smoleńska, bez żadnego planu awaryjnego.
Czy to jest normalne???
k aczordonald / 86.139.233.* / 2010-04-30 20:09
Czego chcecie od Klicha, ma robote jak kazdy jeden, wyplata przelewem co miesiac na konto.

najwyższymi dowódcami wojska - szefem Sztabu Generalnego i dowódcami rodzajów sił zbrojnych.

-i wszyscy zapakowali sie do jednej muzealnej puszki i pajechali.

A co on, Klich, wrozka jakas, jasnowidz.Przesadzacie z tymi wymaganiami dla minista obrony narodowej prawie prawie 40 000 000 kraju. A skad on chlopina mogl wiedziec ze to latajace pudlo sie roazwali i zgina momentalnie najwyzszi dowodcy wojska.Facet jest od obrony, a nie od wrozenia, od tego sa cyganki.
Lysy 25 / 77.255.181.* / 2010-04-30 20:25

A skad on chlopina mogl wiedziec ze to latajace pudlo sie roazwali i
zgina momentalnie najwyzszi dowodcy wojska.Facet jest od obrony, a nie od wrozenia, od tego sa
cyganki.

No i te biedne, zagubione owieczki (prezydent, sztab generalny WP, posłowie itd) też nie wiedziały że coś takiego moze się stać.
No przecież jeszcze nigdy coś takiego się nie stało a oni wszyscy byli tacy ważni, że myśleli, że śmierć nie zabiera ważnych ludzi i to w dodatku tylu na raz.
Do tego wszyscy wiedzieli, że pilot WP bezpiecznie doleci do celu nawet na drzwiach od stodoły, no bo kogo jak kogo, ale pilotów to my mamy najlepszych na świecie.
NB. Kupiliśmy wiele sprzętu z Zachodu tak przestarzałego, że ten badź co bądź sprawny TU-154 to było przy tym całym nowozakupionym zachodnim sprzęcie prawdziwe cudo techniki.

Mój znajomy z WP raz mi prywatnie wyjaśniał, że "przy obecnych wydatkach na armię to żołnierz może strzelać z bata albo strzelić sobie konia".
Bo funduszy na szkolenia brak a w koszarach nudno.
tfu... / 216.218.211.* / 2010-04-30 20:38
capisz trepem z WSI. W twojej wypowiedzi brakuje zatem tylko jednej uwagi przekazanej w żołnierskim stylu, otóż takiej, że obecnie wojsko nie ma pożądnej ochrony wywiadowczej, bo Qurwa, tylko WSI dawało taką?
Lysy 25 / 77.255.181.* / 2010-04-30 20:46
No pewnie.
Wywiad nie był politycznie poprawny i w związku z tym należało go rozwiązać.
Po co honorowemu wojsku taki wstrętny, wyuczony na radzieckich uczelniach wywiad?

Prawdziwy, nieugięty polski żołnież powinien umieć działać na oślep.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-05-01 07:11

Po co honorowemu wojsku taki wstrętny, wyuczony na radzieckich uczelniach wywiad?

Może on nie był wyuczony a był rosyjski?
stary złośliwiec 45 / 83.31.128.* / 2010-04-30 19:39
Nowy ciepły prezydent w ciągu ok. miesiąca podpisał umowę na przedłużenie stacjonowania rosyjskiej floty na Krymie do roku 2042 , pojechał na posiedzenie Rady Europy, by oświadczyć ,że Wielki Głód na Ukrainie to nie było sowieckie ludobójstwo, teraz Kreml chce by Gazprom przejął ukraiński Naftohaz

Aż mnie ciarki przechodzą, gdy czytam lub słyszę o Polsko-Rosyjskim ociepleniu ,no ale może przewrażliwiony jestem
Lysy 25 / 77.255.181.* / 2010-04-30 19:53
Polska podpisze umowę o korytarzu do obwodu kaliningradzkiego i wszystko będzie dobrze.

PS. Myślę jednak, że jesteś przewrażliwiony.
Ukraińcy są mniejszością na Ukrainie, a już na pewno na bogatej w surowce naturalne i uprzemysłowionej Ukrainie wschodniej, tak więc nie zdziwiłbym się gdyby rosyjskojęzyczna ludność po prostu demokratycznie przegłosowała oddanie Ukrainy do Rosji albo przynajmniej jej podział i oddanie Wschodniej Ukrainy do Rosji.
jnm / 81.219.91.* / 2010-04-30 18:41
klich jak by miał honor to dawno by się podał do dymisji , 36 pułk rozwiązać natychmiast
Cuner / 83.29.121.* / 2010-04-30 21:26
Mający honor to sobie w łeb strzelali. ...ale to przed wojną było.....
Lysy 25 / 77.255.181.* / 2010-04-30 20:29
No a co zrobią pułkownik i pułkownikowa?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy