Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Klienci Amber Gold mogą nie odzyskać pieniędzy. Oto powody

Klienci Amber Gold mogą nie odzyskać pieniędzy. Oto powody

Wyświetlaj:
jajec / 46.45.107.* / 2012-08-27 16:33
Takiemu łachudrze co okradł ludzi na dziesiątki mln. "grozi" do 5 lat ,a zwykłemu łobuzowi co spalił Porsche za 800 tysiaków chcą dać 10lat!
W jakim kraju my żyjemy?
nie polak!!! / 93.167.218.* / 2012-08-20 21:08
w tym kraju zwykly zjadacz chleba jest traktowany jak Frajer!
a przeciez panstwo funkcjonuje dzieki takim zwyklym frajerom!!!
w tym kraju co ja jestem firma tez padla to piszesz pismo tam gdzie co miesiac placisz skladki na emeryture i oni oddaja ci wszystko bez zadnego problemu!
i po co byc polakiem?
ja nie chce i robie wszystko zeby nie byc !!
El Janosik / 109.70.141.* / 2012-08-22 02:31
Napisz tylko w jakim kraju jest tak jak mówisz, bo oczywiście od 2óch lat w Polsce nie odprowadziłem żadnego podatku oczywiście, bo wyznaje zasadę, że nie sponsoruje złodzieji rozkradających pieniądze obywateli, a pomagam konkretnym osobom. Piękny PIT mi wyszedł z 0 PLN podatku należnego i był jeszcze zwrot przesłanych zaliczek :)
El Janosik / 109.70.141.* / 2012-08-22 02:31
Napisz tylko w jakim kraju jest tak jak mówisz, bo oczywiście od 2óch lat w Polsce nie odprowadziłem żadnego podatku oczywiście, bo wyznaje zasadę, że nie sponsoruje złodzieji rozkradających pieniądze obywateli, a pomagam konkretnym osobom. Piękny PIT mi wyszedł z 0 PLN podatku należnego i był jeszcze zwrot przesłanych zaliczek :)
marian960 / 83.238.246.* / 2012-08-20 14:38
http://marcinrogus.bblog.pl/wpis,zloto;dla;naiwnych;-;czyli;jak;sie;robi;amber;gold,82549.html
Sergiej / 2012-08-20 15:38
Ale powiedzcie mi prosze czy ktoś z ktoś z was naprawde wierzył w zapewnienia Pana Plichty że odda pieniądze ludziom? Bo ja nie!!
Artur Isaak Adler / 83.20.48.* / 2012-08-21 13:11
Szanowni Klienci .
Uprzejmie zawiadamiam że moja kancelaria zaprzestaje od poniedziałku
- 27.sierpnia 2012 roku przyjmowania zleceń na odzyskiwanie pieniędzy
od pp.Plichta - właścicieli Amber Gold sp. z o.o.
Powód - wywodzenie kolejnych pozwów stanowiłoby działanie pozorowane bowiem nie potrafiłbymbym wskazać żródła odzyskania pieniędzy . O ile sprawa w Sądzie tj. pozew o zapłatę oraz uzyskanie Nakazy Zapłaty wraz z klauzulą wykonalności nie stnowiłoby żadnego problemu to - jak wyżej napisałem - byłoby to zwycięstwo pozorne a wygrana wirtualna .
Jesteśmy po naradzie - czworo wspólników kancerlarii i podjęliśmy uchwałę o niezarabianiu
pieniędzy w sposób wprawdzie zgodny z prawem lecz bardzo wątpliwy od strony moralnej .
Znane nam żródła windykacji zaspokoją wywiedzione dotychczas pozwy,ale nic więcej .
Jednocześnie dziękujemy 140 Klientom za powierzenie nam spraw i okazane zaufanie .
/-/ Artur Isaak Adler
radca prawny
NO-SNATCH - kancelarie

ARFA Building Suite 201
J.E. Irausquin Boulevard 22
Oranjestad
Aruba
Contact
T: +297 582 48 37
F: +297 583 52 14
BF50 / 83.9.20.* / 2012-08-21 20:51
Wszystkim potencjalnie zainteresowanym radzę zwrócić uwagę na ADRES tej firmy.

ZALECAM DALEKO IDĄCĄ OSTROŻNOŚĆ !!!!
Obywatel RP / 78.8.23.* / 2012-08-19 14:22
Panie Premierze zwracam się do Pana Premiera o interwencję w sprawie wyrządzonej szkody jaka powstała klientom Spółki Amber Gold, szkody wyrządzonej nieudolnością administracji i służb Państwa Polskiego. Twór jaki powstał pod nazwą Amber Gold zdefraudował oszczędności Polaków, pozbawił godności klientów i wszelkich nadziei na lepsze Państwo Polskie. Panie Premierze Polacy padają ofiarą oszustw jesteśmy okradani przez co ubożejemy Panie Premierze proszę interwencje. Zwracam się z prośbą do wszystkich pracodawców, ludzi biznesu działających na naszym rynku Polskim o interwencje do Pana Premiera w sprawie przestępczych działalności gospodarczych na naszym rynku przez tzw. „parabizmesmenów” którzy wykorzystują nasze społeczeństwo i narażają według ekonomistów na nieodwracalne straty finansowe i materialne uczciwych klientów. W ostatnim okresie straty turystów likwidowanych Biur Turystycznych, likwidowanych Linii Lotniczych, klientów i pracowników likwidowanych „parabanków” przyniosły straty przez co nasza społeczność ubożeje. Proszę o interwencję. Dziękuję.
bsf / 87.205.155.* / 2012-08-18 19:22
Ciekawe ile wpłynęło brudnej kasy na konta POdwórka w mateczniku Sopot i okolica ?
Baltazar1 / 78.8.94.* / 2012-08-18 13:49
Panie Premierze zwracam się z wnioskiem o podjęcie interwencji w podległych Panu Ministerstw w sprawie tzw. piramidy finansowej Amber Gold. Podjęcie wszelkich działań i wyjaśnień służb pozwoli wyjaśnić wszelkie wątpliwości w sprawie Spółki Amber Gold, spółki stanowiącej filar osób nauk biznesu i sprawiedliwości, który doprowadził do defraudacji oszczędności Polaków. Jako poszkodowany „przekazując” oszczędności prawnie działającej spółce zarządzanej na warunkach i zasadach opracowanych przez ekonomistów i mecenasów staliśmy się ofiarami.Inwestując oszczędności myślimy o dzieciach, ich rozwój i edukację, na pomoc, którą poświęcamy każdą złotówkę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach pomocy poszkodowanym w klęskach żywiołowych, niepełnosprawnym, akcjom charytatywnym. Mamy się procesować z Panem doktorem nauk biznesu, bankowości, Panem mecenasem prawa, Panie Premierze większość uczciwych Polaków, proszę uwierzyć, jest bez szans, tak jak nasze luki prawne. Dołączam się do ludzi mocno niezadowolonych i poszkodowanych do czasu niewypłacania naszych lokat, ponieważ chcemy odzyskać swoje mocno zapracowane oszczędności, a jedyna nadzieja w rękach Pana Premiera i podległych Ministerstw, po której stoi sprawiedliwość. Panie Premierze spółka Amber Gold nie wypłaca lokat. Proszę o interwencję. Dziękuję i przepraszam Panie Premierze.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/amber-gold-dzialalo-nielegalnie_273909.html?cpage=2&#comment_list_container
Artur Isaak Adler / 83.20.48.* / 2012-08-21 13:12
Szanowni Klienci .
Uprzejmie zawiadamiam że moja kancelaria zaprzestaje od poniedziałku
- 27.sierpnia 2012 roku przyjmowania zleceń na odzyskiwanie pieniędzy
od pp.Plichta - właścicieli Amber Gold sp. z o.o.
Powód - wywodzenie kolejnych pozwów stanowiłoby działanie pozorowane bowiem nie potrafiłbymbym wskazać żródła odzyskania pieniędzy . O ile sprawa w Sądzie tj. pozew o zapłatę oraz uzyskanie Nakazy Zapłaty wraz z klauzulą wykonalności nie stnowiłoby żadnego problemu to - jak wyżej napisałem - byłoby to zwycięstwo pozorne a wygrana wirtualna .
Jesteśmy po naradzie - czworo wspólników kancerlarii i podjęliśmy uchwałę o niezarabianiu
pieniędzy w sposób wprawdzie zgodny z prawem lecz bardzo wątpliwy od strony moralnej .
Znane nam żródła windykacji zaspokoją wywiedzione dotychczas pozwy,ale nic więcej .
Jednocześnie dziękujemy 140 Klientom za powierzenie nam spraw i okazane zaufanie .
/-/ Artur Isaak Adler
radca prawny
NO-SNATCH - kancelarie

ARFA Building Suite 201
J.E. Irausquin Boulevard 22
Oranjestad
Aruba
Contact
T: +297 582 48 37
F: +297 583 52 14
BF50 / 83.9.20.* / 2012-08-21 20:55
Wszystkim potencjalnie zainteresowanym radzę zwrócić uwagę na ADRES tej firmy.

ZALECAM DALEKO IDĄCĄ OSTROŻNOŚĆ !!!!

Chyba że chcecie dodatkowo zapłacić baaardzoooooo słony rachunek za telefon to dzwońcie.
klub / 79.186.199.* / 2012-08-19 13:56
Z całego serca popieram każde słowo poniższego tekstu. Jesteśmy bez jakichkolwiek oszczędności
wielu z nas zapożycza się, aby mieć na chleb.
eyue / 37.128.63.* / 2012-08-18 13:46
Podziękujmy naszemu Państwu za tą sytuację , patoligiczny kraj oszustów
eyue / 37.128.63.* / 2012-08-18 13:46
Podziękujmy naszemu Państwu za tą sytuację , patoligiczny kraj oszustów
Marcin Piiichtaaa :) / 109.154.56.* / 2012-08-18 13:00
Rozmowy kontrolowane : A mowilem Ci Donek ze bedzie gitara... mlody zarobi na cukierki..troche zlota zostawimy dla chien z prokuratury,a co grubsze sie podzieli..ludzie poplacza..ale za glupote trzeba placic i to grubo ... haha zekl Donek i podal numer konta w szwajcari bo przeciez dla Amber Tombak ciezko znalezc jest placowke bankowa w kraju a te skromne kilkadziesiat milionow i tak nikt nie odczuje ze nie ma..poza kilkoma samobojcami,ale lejem na to po trupach do celu...Tylko co ja im obiecam na przyszle wybory? zekl z usmiechem Tuk.. 300.000 mieszkan bylo,irlandia..byla,100 milionow..a nie to Walensa obiecal to nie.. moze prace dal emigrantow..nio w sumie byla..przy autostradach tyle ze niewolnicza bo przeciez po co mielismy placic jak zgodnie z prawem nie trzeba..hmm Budapeszt Kaczyna obiecal to moze obiecam Rio de Janeiro.. i obowiazkowe kursy samby w podstawowce..otem bedziemy ogladali wspanialy program taniec s gwizdami :).. Ja p**** do kuttwy nedzy nawet nie moge podlozyc pod praymiera i go udawac mam za krutkie pekaesy..co jak co ale ludziska w wyborach lub nuie zrubcie porzadek ze zgraja zlodziji..ja ucieklem z kraju i dobrze mam..ale cala ta nasza zubozala klasa powinna ruszyc polityke do zmian !!!!!!!!!!!!!!!!!
Artur Isaak Adler / 83.20.48.* / 2012-08-21 13:13
Szanowni Klienci .
Uprzejmie zawiadamiam że moja kancelaria zaprzestaje od poniedziałku
- 27.sierpnia 2012 roku przyjmowania zleceń na odzyskiwanie pieniędzy
od pp.Plichta - właścicieli Amber Gold sp. z o.o.
Powód - wywodzenie kolejnych pozwów stanowiłoby działanie pozorowane bowiem nie potrafiłbymbym wskazać żródła odzyskania pieniędzy . O ile sprawa w Sądzie tj. pozew o zapłatę oraz uzyskanie Nakazy Zapłaty wraz z klauzulą wykonalności nie stnowiłoby żadnego problemu to - jak wyżej napisałem - byłoby to zwycięstwo pozorne a wygrana wirtualna .
Jesteśmy po naradzie - czworo wspólników kancerlarii i podjęliśmy uchwałę o niezarabianiu
pieniędzy w sposób wprawdzie zgodny z prawem lecz bardzo wątpliwy od strony moralnej .
Znane nam żródła windykacji zaspokoją wywiedzione dotychczas pozwy,ale nic więcej .
Jednocześnie dziękujemy 140 Klientom za powierzenie nam spraw i okazane zaufanie .
/-/ Artur Isaak Adler
radca prawny
NO-SNATCH - kancelarie

ARFA Building Suite 201
J.E. Irausquin Boulevard 22
Oranjestad
Aruba
Contact
T: +297 582 48 37
F: +297 583 52 14
BF50 / 83.9.20.* / 2012-08-21 20:55
Wszystkim potencjalnie zainteresowanym radzę zwrócić uwagę na ADRES tej firmy.

ZALECAM DALEKO IDĄCĄ OSTROŻNOŚĆ !!!!

Chyba że chcecie dodatkowo zapłacić baaardzoooooo słony rachunek za telefon to dzwońcie.
vxgf sr / 92.22.29.* / 2012-08-18 12:57
Panie Sadowski, do kogo Pana zdaniem moze nalezec zloto znalezione w mieszkaniach Plichty ?
Pewnie do centrum Adama Smitha ?MOze do Iranu I Syrii ?

Pomagal Pan zakladac Amber Gold ?
Artur Isaak Adler / 83.20.48.* / 2012-08-21 13:16
Szanowni Klienci .
Uprzejmie zawiadamiam że moja kancelaria zaprzestaje od poniedziałku
- 27.sierpnia 2012 roku przyjmowania zleceń na odzyskiwanie pieniędzy
od pp.Plichta - właścicieli Amber Gold sp. z o.o.
Powód - wywodzenie kolejnych pozwów stanowiłoby działanie pozorowane bowiem nie potrafiłbymbym wskazać żródła odzyskania pieniędzy . O ile sprawa w Sądzie tj. pozew o zapłatę oraz uzyskanie Nakazy Zapłaty wraz z klauzulą wykonalności nie stnowiłoby żadnego problemu to - jak wyżej napisałem - byłoby to zwycięstwo pozorne a wygrana wirtualna .
Jesteśmy po naradzie - czworo wspólników kancerlarii i podjęliśmy uchwałę o niezarabianiu
pieniędzy w sposób wprawdzie zgodny z prawem lecz bardzo wątpliwy od strony moralnej .
Znane nam żródła windykacji zaspokoją wywiedzione dotychczas pozwy,ale nic więcej .
Jednocześnie dziękujemy 140 Klientom za powierzenie nam spraw i okazane zaufanie .
/-/ Artur Isaak Adler
radca prawny
NO-SNATCH - kancelarie

ARFA Building Suite 201
J.E. Irausquin Boulevard 22
Oranjestad
Aruba
Contact
T: +297 582 48 37
F: +297 583 52 14
BF50 / 83.9.20.* / 2012-08-21 20:56
Wszystkim potencjalnie zainteresowanym radzę zwrócić uwagę na ADRES tej firmy.

ZALECAM DALEKO IDĄCĄ OSTROŻNOŚĆ !!!!

Chyba że chcecie dodatkowo zapłacić baaardzoooooo słony rachunek za telefon to dzwońcie.
Zrozpaczona okradziona / 46.113.143.* / 2012-08-18 12:50
Dzieki operatywnosci i sprawnosci ABW , CBA , CBS i siedmiu pozostalych tajnych sluzb oraz ORLOW TEMIDY z prokuratury i SADU nikt nie zostal pokrzywdzony a depozytariusze odzyskali swoje wklady z odsetkami.

Tak sie sie stało dzieku umiłowanemu przywódcy TUSKOWi

Tak sobie myslal pensjonariusz szpitala psychiatrycznego

Miejsce oszusta TUSKA jesdt w wiezieniu

Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Cywilna i Administracyjna z dnia 24 sierpnia 1988 r. I CR 194/88
" Nikt nie może wymagać dla siebie większego uszanowania dóbr osobistych od własnej dbałości o ich nienaruszalność. Znikomy stopień bezprawności, jaki w takim wypadku z reguły towarzyszy działaniu naruszającemu dobro osobiste osoby, która sama naraża je na uszczerbek, może uzasadniać odmowę udzielenia poszkodowanemu ochrony prawnej w myśl art. 24 § 1 kc."
hjikli / 77.161.48.* / 2012-08-18 12:19
"Litania do św. Platformy":



Zakazie palenia w miejscach publicznych - nic się nie stało


Państwo codziennie zdające egzamin - nic się nie stało


Będziemy pracować do 67. roku życia - nic się nie stało


Burdo na Marszu Niepodległości - nic się nie stało


Płatny drugi kierunku - nic się nie stało


Pacjencie czekający rok na chemioterapię - nic się nie stało


Ministro Mucho deklinowana - nic się nie stało


Planie szybkich kolei - nic się nie stało


Nowo zbudowany tunelu, pod którym nie mieszczą się składy pociągów - nic się nie stało


ACTA cichcem przemycana - nic się nie stało


Hanno, opiekunko zniczy i kwiatów - nic się nie stało


O autostrado nadzwyczajna ograniczeń niepozbawiona - nic się nie stało


Arabski inwestorze, który stoczni nie kupiłeś, bo cię nigdy nie było - nic się nie stało


Niemiecki hotelu, co nie miałeś TVP Info - nic się nie stało


Haratający w gałę dwa razy w tygodniu - nic się nie stało


Zdrowi staruszkowie dla rozrywki do lekarza czekający - nic się nie stało


Ho Ho Ho - nic się nie stało


Żono ministra Grada wygrywająca przetargi - nic się nie stało


Pędzący Króliku - nic się nie stało


Przyrzeczenie niepodnoszenia podatków - nic się nie stało


Beato Sawicko płacząca - nic się nie stało
hjkill / 77.161.48.* / 2012-08-18 12:20
do orginału czas dodac wers o Amber Gold......
likorrrr / 83.25.208.* / 2012-08-18 12:12
w tym kraju tylko złodzieje dobrze się mają ...ogladamy ich w telewizji (jak jeszcze to ścierwo ktos oglada)rządzą nami i robią co chcą
prrrr / 91.218.156.* / 2012-08-18 12:23
Robią co chcą za nase piniądze.
Marin Daniec już dawno tę prawdę wyśpiewał.
Ale co tu się dziwić , wrócili dawni spece od gospodarki i przekrętów .
Liberalizm to taka r*********** prawna.
To nie złoto klientów. / 79.185.175.* / 2012-08-18 11:35
Złoto może być własnością pana Plichty lub jego żony. Przecież miał linię lotniczą i na niej zarabiał. A zyski inwestował w złoto.
50002 / 78.8.209.* / 2012-08-18 11:55
Ale przy takiej aferze gospodarczej nie ma żadnego znaczenia, to nie jest zwykła upadłość czy likwidacja to zagarnięcie nie swoich pieniędzy a więc Prokuratura i Sąd ma szeroki otworem wachlarz nawet prawo wydania zajęcia majątku tym który wydane były pieniądze tym którzy byli w spółce i wykonać rekompensując wszystkim ale to wszystkim poszkodowanym. Taka jest sprawiedliwość. Mnie za złotówkę rozliczą krowę oddam żeby się rozliczyć a tu taki przekręt na miliony i nie tylko jeden winny. S pólka musi szybko oddać pieniądze bo jak czytam na forach to ich zjedzą żywcem ludzi a po co to.
rocky 4 / 91.188.110.* / 2012-08-18 11:18
Co by nie mówić to jednak przekręt Plichta wystąpił w barwach narodowych :biała koszula i czerwony sweterek. Zabrakło tylko nutek" Marcin nic się nie stało.."
milu123 / 79.186.199.* / 2012-08-19 14:03
A najgorsze,że musimy patrzeć w tą głupią telewizję , bo pies z kulawą nogą nie interesuje się poszkodowanymi ludami.Michał -był lekkomyślny, a już klienci( człowiek x 7000), to sami sobie winni.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy