Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kłopotek: PO chlasta od ściany do ściany. A wystarczy pomyśleć

Kłopotek: PO chlasta od ściany do ściany. A wystarczy pomyśleć

Wyświetlaj:
herbtusin21 / 81.168.168.* / 2009-07-25 09:46
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego KGHM jest spółką o znaczeniu strategicznym?
LIWA / 83.12.238.* / 2010-01-29 09:30
PSL I TAK NIE PRZEJDZIE WYBORÓW DO SEJMU Z NIMI BEDZIE TAK JAK Z ZCHN,SAMOOBRONĄ I SOLIDARNOSCIA PONIEWAZ TO PACHOŁKI WATYKANU A WROBIC LUDZI NA SZRO TO ICH DOMENA DLA NICH LICZY SIĘ KLER.
Niknejm / 2009-07-25 18:50 / Zatwardziały hobbysta giełdowy
Bo jak kazda panstwowa firma, sluzy jako 'zdobycz' dla kazdej kolejnej partii rzadzacej. Sadza sie tu na kierowniczych stanowiskach swoich ludzi, zwykle biernych, miernych, ale wiernych. Dlatego wiekszosc takich firm przynosi straty.
Jestem za wycofaniem sie panstwa z posiadania firm, bo to panstwu slabo wychodzi. Sprywatyzowac i juz. Szkoda tylko, ze nie prywatyzuje sie w szczycie hossy, ale nawet teraz warto przeciac ten zamkniety krag - jak jest okazja.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-07-25 07:56
więc chyba zmiany powinno to ministerstwo wprowadzić. Ale obawiam się, że sawicki nie zrobi czegoś takiego swoim wyborcom.
wołowska / 83.12.238.* / 2010-01-29 09:24
TAK kŁOPOTEK i SAWICKI rżna głupa poniewaz maja pseudo rolników którzy prowadzą działąlnosc gospodarcza i płacąc grosze a handluja ciuchami i art przem. innymi niz rolnicze chyba za nasi rolnicy sa tak zdolni na polu wychodowac to wyzej podane a panstwo dopłaca 16 mld zł wstyd i hanba dla ludzi którzy płaca ponad 800 zł ZUSU to jest nie do wytrzymania.
voland / 83.17.29.* / 2009-07-26 11:10
Kłopotek jak zwykle mówi po to żeby mówić, a nie.... . Proste pieniactwo, chęć zaistnienia, wyróżnienia się z tła, które "zachwyca piękną polszczyzną":) to główna cecha gwiazdora z PSL. Mam nadzieję, że redukcja fanów tego ugrupowania będzie postępować nieprzerwanie.

Najnowsze wpisy