Forum Forum finansoweBanki

Kłopoty Amber Gold. UOKiK wkracza do akcji

Kłopoty Amber Gold. UOKiK wkracza do akcji

Money.pl / 2012-08-04 08:22
Komentarze do wiadomości: Kłopoty Amber Gold. UOKiK wkracza do akcji.
Wyświetlaj:
Liderpracy.pl / 109.243.17.* / 2012-08-25 14:59
Dlaczego biorą się za nich tak późno?
zorro111 / 2012-08-04 16:27
Tak to prawda. Z ujawnionych dokumentów ABW, dotyczących akcji IKAR, wynika jasno że Amber Gold, w osobie prezesa Plichty, stanowił zagrożenie dla rynku kont internetowych w Polsce.
Jak podało dzisiaj TVN, akcja była przygotowywana już od kwietnia, a jej efekty mieliśmy okazję zobaczyć dopiero w lipcu.
Szacuje się że przez szefostwo mbanku zostało pokrzowdzonych conajmniej 50 000 naszych rodaków.

Teraz tak sie zastanawiam czy aby pozew zbiorowy nie skierować w kierunku ABW i KNFi BANKÓW---- pan Plichta ma w obronie zablokowane konta SĄD mu przyzna racje ze nie moze przelewów robić z konczących sie lokat jest PAT traktują nas jak BARANÓW
dlaczego KNFw cześniej przez media nie podało komunikatu ze BANKI mogą zablokować konta firmowe AG czy to nie SKANDAL
wartosc dodana / 178.42.198.* / 2012-08-04 15:35
Ten wlasciciel to musi byc dobry kretacz i cwaniaczek bo jak mozna tak szybko sie dorobic takiej fortuny uczciwie?
marek885 / 94.230.27.* / 2012-08-04 13:16
niestety LOT ma teraz problemy, bo Turkish Airline nie chce ich kupić, bo byle jaka firma w ciągu 3m-c zabrała 76% rynku!!! mase kasy stracili na ledwo rentowna działalność operacyjna..pewnie są zadowoleni!!! pewnie inne firmy pożyczkowe również są zadowolone!!! dla mnie to jakaś ściema, poczytajcie sobie więcej artykułów - są nie tylko te NEGATYWNE, nawet Kuczyński mówił, że to nie piramida, ale nagle wszyscy do .... się dobrali :O
konfident / 188.33.20.* / 2012-08-04 11:56
a ja myślę, że tu chodzi o co innego i ta cała piramida to po prostu jest doczepiona, żeby miało to sens medialny, usiedli na AG i OLT bo właścicielem jest koleś, który ma 28 lat i to im nie pasuje, zwęszyli nasi rządzący duży hajs i się domagają pseudopodatków, jak było z kolesiem od dopalaczy? identycznie tam w grę wchodziły miliony! i oni mówią o liberalnej gospodarce? w usa 28-letnich milionerów jest multum i nikt tam na nich nie kręci afer tego typu, a u nas pan premier tusk i pan rostowski tylko szukają haka żeby sobie przypisać super sukcesy, a na szczeblach politycznych dzieje się kurestwo i kolesiostwo, za to trzeba się wziąć a nie za Amber Gold czy OLT
ewa 2323 / 91.215.239.* / 2012-08-07 16:12
Racja !!! Popieram !!!
Prawdziwych złodziei, którzy nas okradają z każdej złotówki to nikt nie widzi !!!
M007 / 164.126.169.* / 2012-08-04 09:31
Nie jestem w stanie Was wszystkich zrozumieć... dlaczego obwiniacie Amber Gold o całą sytuacje? Przecież to banki Wam utrudniają! Jak AG ma Wam pieniądze wypłacić? Ludzie Wy nie widzicie jak kierują Wami media?! Za każdym razem trzeba wziąć dużą poprawkę na wszystko co się dzieje. Dziennikarze to hieny które szukają sensacji których nie ma. Tu jest prosta sprawa będzie bank który podpisze umowę z AG będą pieniądze dla Klientów takie coś jest w stanie zrozumieć małe dziecko... W ile rzeczy jeszcze uwierzycie? Z czego zrobicie jeszcze sensację.. Ile świetnie prosperujących firm zamkniecie? Ilu ludzi pozbawicie pracy? Ja wierzę w AG i Prezesa trzymam za niego kciuki żeby mu się udało, żeby ktoś w końcu pokazał co dzieje się w Polsce, żeby uświadomił ludzi, że nami rządzą media, a nie Prezydent. Wielu z was za szybko wyciągnęło wnioski wielu w Was już dużo straciło... Pomyślcie troszkę... to nie boli!
bierka / 2.96.245.* / 2012-08-04 09:51
Myślę, że jest w tym dużo racji. Sama zainwestowałam 20 tys. na 3 tatka a mój brat 30 tys, i to z mojego polecenia. Mam nadzieję że wszystko się w krótce rozwiąże bo nie wiem jak mu spojże w oczy. Poza tym nie wiem czy bardziej obarczać tym media czy banki bo przecież gdyby nie zmowa banków nie byłoby problemów. Może UOKiK powinien się przyjżeć bardziej sabotującym działaniom banków - dla mnie jest to ewidentne - żeby w demokratycznym kraju nawet jeden bank nie mógł otworzyć firmie rachunku bankowego i to wszyscy w tym samym czasie !!!!!
życzliwy / 87.253.185.* / 2012-08-07 16:06
proponuję najpierw nauczyć się dobrze języka polskiego, potem matematyki, troche poczytać o finansach i funkcjonowaniu rynku kapitałowego a dopiero potem brać się do inwestowania
k aczordonald / 92.20.41.* / 2012-08-04 14:17
a w pierwszej kolejnosci kase dostanie ZUS i urzad skarbowy,a na koncu ci co sami przyniesli oszustowi kase.
kaczooorrr / 178.36.197.* / 2012-08-04 09:41
Kto myśli to nie ładuje się w taki dość wątpliwe "coś" kilkanaście procent gwarantowane jest bardzo wątpliwe do tego nie trafiona inwestycja w olt choć może trafiona bo w końcu do 200 tys klientów zrobili w bambuko więc tu może są pieniądze dla posiadaczy lokat w AMBER. Bardzo jestem ciekaw tego zabezpieczenia w postaci kruszcu. To wygląda jak piramida finansowa i zapewne jest więc nie ma czego bronić
M007 / 46.113.17.* / 2012-08-04 09:50
Piramida finansowa... hmm a czym jest Bank? Jakby do danego banku zgłosiło się 50% Klientów żeby wypłacić swoje pieniądze... co się wtedy dzieje?
kaczooorrr / 178.36.197.* / 2012-08-04 10:05
Ale bank jest nadzorowany i obejmują cie gwarancje za które bank płaci. Zyski są wypłacane z aktualnych zaistniałych wartości stóp a tu masz kilkanaście procent gwarantowane. Na kruszcu którego wartość może polecieć na łeb na szyję. To jest ryzyko i to jest piramida MAdoffa. I tu nie chodzi o to że bank nie jest wstanie naraz wypłacić kasy, tu jest to że tej kasy nie ma tak naprawdę bo już wyparowała. Nie porównywalna jest zasada działania banku i piramidy
strzyżenie trwa permanentnie / 77.254.124.* / 2012-08-04 11:37
kaczooorrku, to skąd się kryzys na globalu wziął jak niby banki ok są.Pewnikiem reptiliany,wytłumacz mi ciemnemu, kochany.
kaczooorrr / 178.36.197.* / 2012-08-04 10:08
Chciałbym też zauważyć że OLT jak bankrutowało to też zapewniało że wszystkim wypłaci pieniądze. |A teraz się zwinęło. Mechanizm jest prosty działania w kryzysie takiej spółki . Łkanie do samego końca. Ci co nie pójdą po kasę pierwsi już jej nie zobaczą. Jakby Amber chciał to by założył konto w banku na cyprze jak jej polskie banki nie chcą założyć ale widocznie nie chcą
M007 / 164.127.170.* / 2012-08-04 10:48
I tak będzie... AG założy konto za granica i wypłaci ludzią pieniądze i ciekawe co wtedy media powiedzą. A wato tez pomyśleć dlaczego OLT upadł.. Nie nam jest dane oceniać i osądzać, miejmy nadzieję, że zajmą się tym odpowiednie osoby. Prawdy być może się nie dowiemy skoro mogą być w to zamieszane wysoko postawione osoby, ale zobaczycie ze Plichta i tak wyjdzie z tego wszystkiego z twarzą. I WSZYSCY Klienci otrzymają swoje pieniądze.
PixelL919 / 89.70.206.* / 2012-08-04 09:06
Po zaistnialym fakcie beda sprawdzac prawidlowosc reklam ,umow jak 3 lata firma robi ludzi w bambuko.ale jak mowi przyslowie lepiej pozno niz wcale.
k aczordonald / 2.99.67.* / 2012-08-04 08:22
polowa kasy poszla na reklame, urzadzenie placowek i wyplaty dla pracownikow, takze utopiona w liniach lotniczych.

Druga czesc szmalu ma za granica prezes i zarzad.

Nikt pieniedzy juz nie odzyska, bo ich po prostu nie ma.

W Polsce pozytecznych idiotow na ktorych mozna trzepac kase wciaz jest pod dostatkiem i dlugo jeszcze nie zabraknie.
Doskonalem przykladem sa wyborcy PO (POMIJAJAC ADMINISTRACJE I ICH RODZINY, BO CI IDIOTAMI NIE SA)

Nie z przypadku ZLOTOWKA to ulubiona waluta spekulantow,a 75% spoleczenstwa w Polsce, to oglupieni mediami IDIOCI.
POLSKA to jeden z 3 najbiedniejszych krajow w EU, gdzie blisko polowa spoleczenstwa zyje w biedzie,kolejne 30% procent zyje od 1 do 1, splacajac pozyczki, a pozostale 20% zyje z rodzinami przy korycie.

Dlatego powstal MIT ZIELONEJ WYSPY,chociaz jej nie ma.
Ale za to MITOMANOW ci u nas DOSTATEK.
jakotakowidzi / 31.178.127.* / 2012-08-04 09:31
Bardzo słuszny ciąg logiczny przedstawiłeś. Trzeba być ślepym (głupim?), żeby wrzucić kasę w taką firmę. Mimo dostępu internetu i informacji ciągle dawców i lemingów nie brakuje.
squun / 78.133.227.* / 2012-08-04 08:56
a skąd masz takie szczegółowe informacje? może to Pan prezes pisze do nas pod tym nickiem?


W Polsce pozytecznych idiotow na ktorych mozna trzepac kase wciaz jest pod dostatkiem i dlugo jeszcze nie zabraknie.


z tym niestety muszę się całkowicie zgodzić
k aczordonald / 92.20.41.* / 2012-08-04 13:29
przeczytaj sobie o przebiegu kariery pana Marcina Plichta,(Plaskon na money dzisiaj o tym pisze)to latwo zrozumiesz skad takie informacje ::))

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: