Forum Forum inwestycyjneForex

Kluczowy FED i plany Obamy

Kluczowy FED i plany Obamy

Money.pl / 2009-01-28 12:35
Komentarze do wiadomości: Kluczowy FED i plany Obamy.
Wyświetlaj:
pikaczu / 193.138.140.* / 2009-01-28 14:57
A w kolejnych dwóch godzinach euro poszło znowu na południe na 4,34, a dolar na 3,26. Być może ogłoszony koniec korekty w dniu wczorajszym ostatecznie skończy około godziny 16 i euro poszybuje na kolejne maksima około 4,50 - 4,52 spełniając przedstawioną na przestrZeni ostatnich dni koncepcję. No ale czekamy na komunikaty z USA, głównie fedu. Wtedy może eksplodować dolar. Być może w kolejnym tygodniu będzie jakaś korekta na złotym, ale trend wyraźnie wygląda na spadkowy... bla bla bla. Człowiek który wypisuje te komentarze ma takie samo pojęcie o ekonomii co ja o teologii. Być moż owy Marek Rogalski pokończył prestiżowe studia ekonomiczne w kraju i za granicą ale codzienne komentarze na temat trendów wyglądają jak jeden wielki bełkot.
myślinik / 217.98.20.* / 2009-01-28 14:17
Wydaje mi się, że nie ma sensu czytać tego co jest publikowane przez tak zwanych analityków, którzy w rzeczywitości na niczym się nie znają. Otrzymują wytyczne co pisać aby naganiać owieczki do strzyżenia. Za to im płacą. Teraz Kluczowe jest USA. Trzy miesiące temu ci sami eksperci twierdzili, że jest " decoupling" i Ameryka nie ma już żadnego znaczenia teraz jest BRIC. Zastanówcie się więc co jest ważne a potem piszcie. Proponuję, też Panowie posługiwać się językiem polskim a nie podążać na pólnoc lub na południe a tekże mieć sentyment. Jak to będzie prawidłowo po polsku ? Czy Wy znacie język angielski, czy tylko Wam się tak wydaje. Z angielskiego na polski tłumaczenie wychodzi Wam kiepsko. Proszę, podążajcie więc na południe aby zniknąć z internetu.
Czy ja mogę przysłać swoje opinie ? Mogę też przekazać swoje zdjęcie.
głową w mur / 194.204.152.* / 2009-01-28 12:35
Bawcie się dalej Panowie w tę Rosyjską Ruletkę kosztem podatników. Koniec będzie smutny !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy