Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluzik-Rostkowska wykluczona z PiS

Kluzik-Rostkowska wykluczona z PiS

skomentuj
Wyświetlaj:
ask^ / 89.77.45.* / 2010-11-06 12:25
ubaw po pachy :)
Niedawno forumowicze wielbiący kaczyńskiego wynosili pod niebiosa genialną kampanię prezydenta i kunszt polityczny jej animatorów, a teraz mieszają z błotem ludzi, których na wyrzucenie wskazał swoim pulchnym paluszkiem złoty cielec, przed którym pełza elektorat prawa i sprawiedliwości :P
velandil / 2010-11-08 15:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jakbyś całe życie przeżył z mamusią i kotkiem, to też by Ci hormony buzowały jak kobiecie przed miesiączką :) A wtedy zmienność nastrojów... że ho ho! ;)
szogun prowncjusz / 79.189.96.* / 2010-11-05 18:32
I dobrze sie stało że was wykluczono,same byście nie odeszły,a to wy dawalyście to ciepło które wychodziło z PIS-u.
Uważam że teraz że stac was na założenie własnej partii wraz z równoważonymi uciekinierami z PIS-u i może jeszcze innych ugrupowań gdzie stworzycie zrównoważoną opozycję
CZEGO WAM SERDECZNIE ŻYCZĘ
tade / 83.2.33.* / 2010-11-05 19:28

gdzie stworzycie zrównoważoną opozycję

nie mają szans za bardzo przesiąkły Kaczyzmem.
A opozycja jest nam bardzo potrzebna by przystopować Tuska w
idiotycznych pomysłach
szogun prowncjusz / 79.189.96.* / 2010-11-05 20:34
W tym parlamencie może nie ale jeśli odejdzie jeszcze kilku buntowników ,może inni z innych partii ,może od Jurka ,a spokojna i zrównoważona opozycja może więcej niż ci teraz narcyzy
Filip Stankiewicz / 213.238.113.* / 2010-11-05 18:14
Prorok od siedmiu boleści.

Odpowiedź Kluzik-Rostkowskiej na medialną "podpuchę" jakoby Jarosław Kaczyński chciał odejść, czyli mówienie, że ona będzie kandydować na prezesa (z jej lewicowymi poglądami to kuriozalne oświadczenie!) i inne wypowiedzi to albo jej kompletna głupota, albo zlecenie z zewnątrz.

Nie wiem co jest gorsze, ale bardzo smutny jest jej "odlot". Jakubiak zapewne stwierdziła, że stoi murem za Kluzikową. Wierzę w rozsądek Poncyliusza (i innych działaczy). W sytuacji tego co PO robi z deficytem, podatkami, prywatyzacją strategicznych firm, Smoleńskiem i wieloma innymi dziedzinami musimy skupić się na odsunięciu PO od władzy póki nie jest za późno.

Niemcy i Francję chcą zmiany traktatu z Lizbony. O sprawie tej media kontrolowane przez elity polityczne i finansowe praktycznie nie informowały. Zapowiedziano bowiem drażliwą inicjatywę pozbawienia prawa głosu państwa eurosystemu, które nie będzie przestrzegało narzuconych przez Unię parametrów w zakresie finansów publicznych. Inicjatywa ta nabiera rozpędu i rozmachu. Jest już dyskutowana na szczycie Unii w Brukseli. Postawa Donalda Tuska jest znamienna. Błyskawicznie poparł Niemcy.

Tematem zastępczym dla otumanienia Polaków stała się walka o idiotyczne kwestie obliczania poziomu deficytu budżetowego. Księgowy Donalda Tuska wpadł na pomysł zachachmęcenia rzeczywistych wydatków państwa poprzez przeklasyfikowanie części wydatków na ubezpieczenia społeczne (refundacja do OFE) z wydatków na rozchody. Tymczasem forsowany przez Niemcy i Francję mechanizm to otwarcie drzwi do dokonania rozbioru każdego państwa Unii. Wystarczy aby banki z kartelu primary dealers zmontowały spekulacyjny atak na instrumenty dłużne danego państwa. Wzrastają stopy procentowe, żądane od nowych emisji instrumentów dłużnych (np. obligacji) na sfinansowanie bieżącego deficytu budżetowego oraz rolowanie dotychczasowych długów. Rozbujane stopy procentowe powodują wpadnięcie państwa w pułapkę zadłużenia. Trzaskają limity finansowe ustalone przez kierownicze (niemieckie) władze Unii. Prawo głosu państwa zostaje odebrane. I… hulaj dusza.

W efekcie mamy. Zyski bankierów z nawet kilkakrotnego wzrostu stopy procentowej. Zyski bankierów z kolejnej fali wysprzedaży majątku narodowego na spłatę długów i redukcję sztucznie wykreowanej luki budżetowej. Decyzje Unii (w istocie Niemiec) w sprawie zaatakowanego państwa bez jego głosu. Rozbiór.
velandil / 2010-11-05 19:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

musimy skupić się na odsunięciu PO od władzy póki nie jest za późno.

Tylko w tym jesteście (najzagorzalsi "wyznawcy" Jareczka) dobrzy - w skupiani się na odsunięciu wszystkich od wszystkiego.

W sytuacji tego co PO robi z deficytem

co takiego robi i w czym jest gorsza od poprzednich rządów?

co PO robi z (...) podatkami,

Co takiego? Wziąłeś pod uwagę stan światowych gospodarek i sytuację ekonomiczną na świecie podczas ostanich dwóch lat? Zobacz jakie cięcia fundują inne rządu swoim obywatelom i porównaj je z tym 1% większym VATem.

co PO robi z (...) prywatyzacją strategicznych firm

co takiego robi? Oczywiście prywatyzacja to zło, a rząd oczywiście wyprzedaje perły polskiej gospodarki za bezcen. Takie głosy pojawiają się od samych początków prywatyzacji, każdy rząd jest krytykowany przez przeciwników ale najgłośniej zawsze krzyczą ci, którzy nie mają swojego rozumu tylko powtarzają zasłyszane frazesy.

co PO robi z (...) Smoleńskiem

oczywiście, komitywa z Putinem co nie? Spisek! Zamach! Mord straszliwy, Macierewicz na naczelnego inkwizytora!

co PO robi z (...) wieloma innymi dziedzinami

hehe, mój ulubiony argument :) Pełen konkret i niedyskutowane argumenty, no jak tu polemizować z tak oczywistą oczywistością!

Żeby było jasne - nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem Platformy, ani żadnej opcji politycznej. Jestem zwolennikiem racjonalizmu, zgadzam się, że obecnemu rządowi można wiele zarzucić ale sposób w jaki zachowuje się PiS jako największa partia opozycyjna jest najdalszy od racjonalizmu. Pis z Jarkiem na czele zachowuje się jakby mieli wyłączność na rację, na słuszność i uzurpują sobie wyłączne prawo do osądzania i decydowania co jest moralne i najwłaściwsze, a Twój głos jest odzwierciedleniem takiego myślenia. W takim samym tonie - nadciągającego końca świata i (pożal się boże co za argument) rozbioru Polski wypowiadali się przeciwnicy przystąpienia do UE. I bylibyśmy teraz jako kraj w przysłowiowej czarnej dupie, gdyby przeforsowali swój sprzeciw
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-05 17:48
Nizieński nie podpisze się pod orderami Komorowskiego

Bogusław Nizieński zrezygnował z zasiadania w Kapitule Orderu Orła Białego. Napisał w tej sprawie list do szefa Kancelarii Prezydenta.

- Uznałem, że nie mam tam już nic więcej do zrobienia - powiedział sędzia Nizieński. Dodał, że kapituła nie zbierała się od czasu katastrofy smoleńskiej. Przyznał też, że poproszono go o opinie na temat przyznania Orderu Orła Białego czterem osobom.

Bronisław Komorowski zdecydował o nadaniu orderów Adamowi Michnikowi, Janowi Krzysztofowi Bieleckiemu, Aleksandrowi Hallowi i biskupowi Alojzemu Orszulikowi.
sibut / 85.198.196.* / 2010-11-05 17:30
Błaszczak to " Daleko od szosy" po prostu masakra.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-05 17:42
Aktor Teatru im. Osterwy z Lublina zwrócił się do premiera stwierdzając, że zagrałby rolę ministra spraw zagranicznych lepiej niż Radosław Sikorski
sibut / 85.198.196.* / 2010-11-05 17:29
SZKODA!!! ta decyzja to minus 5-10%. Za niedługo będzie tych procentów tyle co w piwie i będzie to kwaśne piwo.Panowie o bezosobowości Błaszczaka powinni być trzymani z daleka od "telewizora" a" Vice" o twarzy dziecka na placówkę do Kwa- Bongo. Panie Prezesie!!! dupolizy Pana zniszczą!!!!
JUTTA / 83.25.39.* / 2010-11-05 17:08
DOBRE POSUNIĘCIE .TRZEBA BYŁO DAWNO TO ZROBIĆ ! NIC SIĘ NIE STAŁO. Z PLATFORMY TEŻ ODCHODZĄ ALE WIDAĆ ,ŻE ''PRZYCHYLNE MEDIA ''NIE ROBIĄ Z TEGO TAKIEJ SENSACJI ! Z TEGO WYNIKA , ŻE DLA MEDIÓW SĄ ''RÓWNI I RÓWNIEJSI''
SumieniePiSokomuchów / 94.125.27.* / 2010-11-05 17:13
Może i odchodzą, np. ćwok Zaręba, ale nie są wyrzucani w taki sposób - jak zwyczajne śmieci.
I tu jest różnica.

Kompletny brak kultury i totalny brak jakiejkolwiek dyskusji. PiSokowcy mają jedynie wykonywać rozkazy - o jakimkolwiek samodzielnym myśleniu nie ma mowy!
L_W / 95.51.13.* / 2010-11-05 18:02
Nie denerwuj się. Zostały wykluczone z partii zgodnie z jej statutem, więc o "kompletnym braku kultury" nie może być mowy. Ciesz się człowieku - PO te panie przygarnie, słupki pójdą w górę! Martwisz się tym?
A dlaczego tak nieładnie określasz Zarębę? Jak był w PO też tak o nim mówiłeś? Takie epitety to standard kultury w PO?
krzywy zgryz jąkały / 87.118.126.* / 2010-11-05 17:05
czy zakładając Order Orła Białego niejaki Adam M. (znacię tę twarz imbecyla), będzie zdejmował, czy też odwrotnie, zakładał jednocześnie myckę?
tade / 83.2.33.* / 2010-11-05 17:01
no i nie zmieściły się przy zielonym stoliczku do "ostatniego rozdania" a tak się bardzo starały.
Titanic, Titanic!!!!!
Nawet orkestra przestała już grać
ale kapitan niewzruszony stoi samotnie na mostku....................
velandil / 2010-11-05 19:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Szkoda jedynie, że razem z psychopatycznym kapitanem na dno idzie cały statek...
Szkoda bo mogliśmy mieć w Polsce naprawdę konstruktywną opozycję.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-05 19:22

konstruktywną opozycję.

po wyborach samorządowych takowa na pewno będzie.
A do tego czasu Tusk będzie mógł robić co zechce i nikt go nie powstrzyma.
velandil / 2010-11-05 19:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Paradoksalnie wolną rękę Tusk ma właśnie dzięki zachowaniu Kaczyńskiego. O ironio :)
tade / 83.2.33.* / 2010-11-05 19:32

Paradoksalnie wolną rękę Tusk


poszperaj

Koligacje rodzinne

Otóż Lech Kaczyński poślubił Marię z domu Jaśkiewicz, która to była córką ciotki Komorowskiego. I tak układ się zamyka.
Jaruzelskiemu o 22% bliżej do Komorowskiego niż do Kaczyńskiego ...

Rodzina rodzina rządzi ...............................
A w rodzinie masz i księdza i kurke i złodzieja.....................
niewierzący ateusz / 83.26.36.* / 2010-11-05 16:57
i jakoś nikt szału w mediach nie dostał, wspaniały pozostał i tusk i platforma i posłowie którzy odeszli , po prostu wszyscy jak byli tak pozostali wspaniali,no co innego gdy ktoś odchodzi lub jest usuwany z pisu, ci sami ludzie którzy niedawno ostro posłankę rostkowską krytykowali teraz ją chwalą
zapomniał / 213.77.81.* / 2010-11-05 16:47
po jedzeniu rano i wieczorem,
gdgdgdgdgd / 77.253.128.* / 2010-11-05 16:44
JAREK TRCISZ ROZUM ZIOBRZE BEDZIE LATWIEJ
a tobie pozostanie powiedziec ITY BRUTUSIE PRZECIWKO MNIE
man13 / 2010-11-05 16:43 / Tysiącznik na forum
W PiSuariacie pozostaną persony z gębą imbecyla. Wszystkiego najlepszego!!!
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-05 17:54
Obecnie bowiem litr oleju napędowego kosztuje średnio 4,35 zł. Czyli o 17 procent więcej niż dwanaście miesięcy temu. Cena baryłki ropy kosztuje 87 USD.
W 2007 kosztowala ponad 140 USD wtedy litr oleju napedowego kosztował 4,50 zł.
Kto bierze różnicę???
velandil / 2010-11-05 19:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hmmm, niech zgadnę - Tusk z Putinem!
znawca tematu / 83.7.254.* / 2010-11-05 16:33
Mośki z Ickami się źrą,a goje się podniecają.
Papcio / 62.159.242.* / 2010-11-05 16:26
paprotki uschły to je kartofel wyrzucił
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy