Forum Forum ubezpieczeńInne

KNF: Ubezpieczyciel ma płacić za auto zastępcze

KNF: Ubezpieczyciel ma płacić za auto zastępcze

Wyświetlaj:
Ja_Gawrona_Nie_Polecam-Odradzam / 46.186.119.* / 2019-06-03 17:21
Ja też mam do czynienia z Rolandem Gawronem - cham, gbur i w ogóle tylko pod górę - auto stoi ponad półtora roku niesprawne mimo że jestem poszkodowany i szkoda ma być z OC sprawcy !!!!
marekmm / 83.11.235.* / 2013-02-03 12:15
Ale to jeszcze nic naciągają też poszkodowanych np. mnie !!!! W zeszłym roku miałem wypadek (jeden z klientów GENERALI ze pchał mnie z drogi podczas wyprzedzania przeleciałem przez rów i skosiłem parę drzewek ... miało to miejsce 14.11.2012 po około 2 tygodniach zjawił się rzeczoznawca od nich i ocenił szkodę na całkowitą minął kolejny tydzień dostałem od nich potwierdzenie szkody listowne (to była ostatnia informacja od GENERALI co z moją szkodą. Szkodę prowadzi niejaki "Roland Gawron" nie polecam nikomu (0 kontaktu z poszkodowanym !!! wszystkiego muszę dowiadywać się sam co się dzieje narażając się na dodatkowe koszty ...)
ostatnią informację jaką udało mi się uzyskać otrzymałem 12.01.2013 że niby mają czas na przetworzenie informacji jakie zebrali do 18.01.2013 ... teraz za każdym razem jak do nich dzwonie dostaję informację że sprawa w toku i tak cały czas ... ale co w toku mają na piśmie przyznanie się poszkodowanego zeznania świadków oględziny auta oraz miejsca wypadku więc o co chodzi czemu to tak się przeciąga. Prawie 3 miesiące czekam na odszkodowanie i dostaję od GENERALI totalnie olanie sprawy oraz informacje sprawa jest niezakończona (autko mam niesprawne według nich nie mogę wynająć auta zastępczego ponieważ twierdzą że przysługuje mi takie autko tylko do uznania szkody na piśmie później muszę wynajmować na swój koszt ... dojeżdżam do pracy codziennie 50 km w jedną stronę ) ... NORMALNIE ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ ....
Tomasz5555 / 196.3.50.* / 2019-01-15 12:35
Pan Roland zmienił pracodawcę i przeniósł się z Generali do Warty, ale jak widać standardy pozostały te same. Od momentu zgłoszenia szkody minęło ponad 5 miesięcy i zero kontaktu z poszkodowany.
Można tylko współczuć wszystkim, kiedy opiekunem szkody jest ten Pan.
Kanibal Lektur / 145.237.89.* / 2011-06-02 15:16
a wiecie co jest najlepsze? w firmie SXIT auta zastępczymi zajmuje się pewna Pani Która była kiedyś Dyrektorem Biura Klienta Instytucjonalnego w PZU
stanley33 / 194.150.238.* / 2009-12-07 14:15
### Post usunięty z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
firmitas / 2009-12-21 10:19
Ważne jest, że Komisja nie ogranicza praktyki zwrotu kosztów za wynajem pojazdu zastępczego do pojazdów zarejestrowanych w ramach działalności gospodarczej. Komisja zaznacza też, że ważnym wyznacznikiem zwracania kosztów za wynajem pojazdu zastępczego jest pokrycie szkody majątkowej i niewzbogacenie się osoby poszkodowanej. Strata majątkowa istnieje także po stronie osoby prywatnej, która straciła (nie ze swojej winy) możliwość korzystania z własnego pojazdu w celu dojeżdżania do pracy, dowożenia dzieci do szkoły czy żony do lekarza. Nie z każdego miejsca daje się dojechać komunikacją miejską, a nawet jeśli się da, to jest to często strata czasu, a to przekłada się na stratę pieniędzy
Zochan / 178.73.8.* / 2011-07-01 10:31
Ja ostatnio brałm auto w Sixcie jako osoba fizyczna i nikt nie marudził, że nie prowadzę działalności gospodarczej. Po prostu dostałem fajne nowe autko.

Najnowsze wpisy