kolastyna

kolak / 81.190.43.* / 2007-11-10 12:59
Panie i Panowie pewnie pytanie sie przewija codziennie ale kolastyna leci w dol i zaczyna mnie to denerwowac

Sytuacja na gieldach i rynkach swiatowych robi swoje ale mimo dobrych wynikow i ciekawych planow kolastyna pikuje w dol


sni mi sie ona po nocach i nie wiem czy pchac ja dalej czy zaciskac zeby i przeczekac

przezylem sierpien nie tylko na gieldzie ale i na funduszach wiec nerwy mam ze "stali" ale teraz stal zaczyna mieknac :(
Wyświetlaj:
tronic111 / 2007-11-12 18:36
A za ile w nia weszłeś jeśli można spytać?
Ja pierwsze 1k za 4.10
potem 0.5k za 3.79
uśredniłem sobie do 4 zł
i zastanawiam się czy jeszcze nie dokupić i czekać do lata
Podobno ma być nowa emisja a wtedy pp
grzenio000 / 2007-11-10 19:18 / portfel
pytanie grasz czy oinwestujesz? w chwili obecnej wszystko jest przeciw. nie ma takiego komunikatu ktory by spolke choc troche przewartosciowal. wedlug mnie trzeba czekac ale nie tydz czy 2 tylko nawet i pol roku. pozdrawiam
kjzsd / 83.29.88.* / 2007-11-10 13:38
Żurawie też mają super wyniki i lecą w dół. Wszyscy patrzą na USA. Równie dobrze mogliby grać na Wall Street, bo na polską gospodarke i tak nikt nie zwraca uwagi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy