Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejarze zablokują Dworzec Centralny w Warszawie

Kolejarze zablokują Dworzec Centralny w Warszawie

Wyświetlaj:
Bernard+ / 83.22.91.* / 2008-12-09 18:47
Gdybym miał przywileje też bym sie domagał się ich utrzymania dla mnie i im większe przywileje bym miał tym zachłanniej bym ich bronił. Ale ponieważ nie mam żadnych przywilejów a muszę wbrew swojej woli pracować na przywileje innych Polaków, bo sejm i rząd ustanowili złodziejskie prawo okradające mnie i moją rodzinę a mam 3 dzieci i 3 wnuków oraz 59 lat i muszę pracować do 65 lub do 67 roku a ukradzione mi pieniądze dostają 45 letni emeryci pracujący na czarno i zabierający miejsca pracy moim dzieciom zamiast za moje podatki budować drogi i wyposażać szkoły w komputery i komplety podręczników, aby moje 7 letnie wnuki nie musiały nosić do szkoły 9 kg tornistrów to rząd realizując złodziejskie prawo uchwalone przez zdemoralizowanych posłów przeznacza moje pieniądze na przywileje dla zdemoralizowanych trwającym 60 lat socjalizmem leni nie licząc się z moim zdaniem, jako pracującego i płacącego a ciągle konsultują z tymi, którzy chcą moich pieniędzy a nikt ze mną, który te pieniądze wypracowuje i wpłaca nikt nie konsultuje, na co ja PODATNIK POLSKI chcę przeznaczyć MOJE PODATKI Oświadczam, że nie chcę ich płacić na utrzymywanie armii zdemoralizowanych leni w nierentownych państwowych zakładach. Pomimo tego, że pracuję po 12 godzin od poniedziałku do soboty żyję na poziomie niższym niż Ci zdemoralizowani lenie, bo władza zabiera mi z każdego zarobionego 1000zł najpierw 183zł podatku VAT potem 30% podatków zwanych kłamliwie składkami
a następnie jeszcze 19 % podatku. Aby mieć na życie 3000PLN miesięcznie muszę wykonać i sprzedać moim klientom pracę o wartości ponad 6500zł. Sam musze sobie kupić narzędzia i ubranie robocze i sprzęt BHP i maszyny oraz środki transportu i każda najdrobniejsza rzecz, która jest mi potrzebna do pracy. Tymczasem z Publicznych pieniędzy wybudowano państwowe zakłady i kupiono wszystko, co potrzeba zatrudnionym w nich pracownikom do pracy a Ci lenie nie potrafią zarobić nawet na własne wynagrodzenia i składki ZUS od tych wynagrodzeń, bo podatku dochodowego nie płacą, od co najmniej 20 lat gdyż od 20 lat te nasze ( należące do nas uczciwych podatników) zakłady są nierentowne. I jeszcze chcą iść na wcześniejsza emeryturę. Wstyd i hańba
Fan ZOMO / 213.17.245.* / 2008-12-08 14:06
Spałować. Koniecznie spałować.
jliber / 2008-12-08 14:00 / Tysiącznik na forum
Sprzedać tą firmę i zapomnieć.

Najnowsze wpisy