Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kolejki mogą być krótsze

Kolejki mogą być krótsze

Money.pl / 2006-07-05 07:51
Komentarze do wiadomości: Kolejki mogą być krótsze.
Wyświetlaj:
zbislaw / 80.50.231.* / 2007-06-14 13:49
Nigdy w życiu.Będą sie tylko wydłużały.Na przykład województwo podlaskie.Aż jedna umowa z Poradnia Chirurgii Naczyń w całym województwie (srodek czerwca a kolejka do stycznia i to w PORADNI).A Pani z NFZ twierdzi uparcie że w samym Białymstoku są aż 2 takie poradnie.Hieh KUR.... jaja z osób płacących składki.Jedynym sposobem na skrócenie kolejek jest wprowadzenie obowiązku płaceniea przez NFZ za prywatne wizyty u lekarza specjalisty jeżeli musiałby on czekac w kolejce dłużej niż powiedzmy 1 miesiąc.Wkońcu po cos mamy Prawa Pacjenta i takie tam p******** jak nieodpłatna służba zdrowia(szkoda że tylko na papierze).BRAK MI SŁÓW. MOŻE JEDNAK WSZYSCY STĄD WYJEDŹMY GDZIEŚ GDZIE BĘDZIE NORMALNIE.
monbak / 2006-07-05 11:22
uważam, że na poprawę sytuacji z pewnością wpłynęłąby likwidacja urzędu "lekarza prezydenta" oraz przeksztłcenie szpitala mswia w normalną placówkę - gdzie pracownicy administracyjni wpisywaliby sie na listy oczekujących razem z innymi. proste, niekosztowne rozwiązanie, które zmobilizuje do efektywnych działań.

a najbardziej boli mnie to, że oczekiwane na badania w szpitalu [już w trakcie pobytu również są sztucznie wydłużane. a już szczególnie gdy się ma ponad 60lat. moja babcia czekała na usg tydzień. nie doczekała. dzień przed śmiercią zrobili jej rtg narządów, na którym i tak g** było widać [ale wiadomo, ze to taki myk, zeby niebylo ze NIC nie robią]. a problem polegał na tym, ze miała stan zapalny, którego nikt nie potrafił zdiagnozować - stąd potrzeba usg.
zizi / 83.17.17.* / 2006-07-05 07:51
Jestem przekonany, że jak Prezydent miał by skorzystać z służby zdrowia w normalnym trybie, nie tym uprzywilejowanym to szybko by się prezydenci w tym kraju zmieniali - jak by tak miał czekać na zabieg np. rok. to mógłby nie doczekać końca kadencji. LUDZIE TAM NA GÓRZE OBUDŹCIE SIĘ. Powinniście się uczyć, choć by od naszych południowych sąsiadów, bo już prześcigają nas nie tylko w służbie zdrowia.

Najnowsze wpisy