Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejna bitwa o historię w Sejmie

Kolejna bitwa o historię w Sejmie

Money.pl / 2008-09-07 16:08
Komentarze do wiadomości: Kolejna bitwa o historię w Sejmie.
Wyświetlaj:
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2008-09-18 11:43

Konferencji patronuje prezydent Lech Kaczyński. Na konferencję nie został zaproszony m.in. były prezydent Lech Wałęsa i obecny marszałek Senatu Bogdan Borusewicz - jedni z twórców WZZ.

Niech ktoś mi jeszcze powie że to jest uczciwy i bezstronny prezydent wszystkich Polaków...jestem zniesmaczona...
Wapniak / 83.28.91.* / 2008-09-08 00:00
Na podstawie własnego doświadczenia a szczególnie obserwacji naszej rodzimej rzeczywistości, dzieciom mówiłem a wnukom i nie tylko mówię: Historii w szkole /mediach/ nie należy się uczyć ani brać poważnie. Należy ją zdać /poczytać/ i jak najszybciej zapomnieć! ... Chyba, że ma się czas i siłę zwertować i poznać ją samemu.
a320 / 83.27.45.* / 2008-09-07 17:28
co to niby bitwy za rycerzy wygrywali.
Trzecia liga.
Robociarze, którzy niczego w życiu nie osiągnęli bo zawsze ich umysły zajęte były planowaniem jak tu ukraść trochu miedzi, albo gwoździ albo cegły i jak załatwić w poniedziałek L4 żeby cały tydzień kosić kasę za lewe fuchy.

Tylko miernoty, które nie mają własnej historii, muszą kraść historię innym
andowc / 83.30.124.* / 2008-09-07 17:25
W życiu, jak w grze w "karty",- wszystko zależy od "rozdania" (przetasowania).
Nie ma tych samych "układów" kart (gra,polityka, itd..).
Jeden wygrywa, drugi przegrywa.
Przypomniały mnie się słowa Einstain'a,- "Pan "BÓG" gra z nami w "karty".
JAW / 84.10.239.* / 2008-09-07 16:17
A kiedy pobiją się o moje lepsze jutro w postaci ustawy podatkowej i naprawy służby zdrowia oraz emeryturę? Mielenie ozorem i kręcenie tyłkiem to mam co noc w kabarecie i tancbudzie ze stripteasem, któych w dodatku nie utrzymuję z podatków.
dareg / 89.74.9.* / 2008-09-07 16:14
pytanie tylko do myślących :
jeżeli klub PO organizowałby konferencję na którą byli by zaproszeni: Wałęsa, Michnik i Borusewicz - to też mielibyśmy taki szum medialny ?
Odpowiedź myślącej... / 151.92.176.* / 2008-09-18 11:39
Jesli byłyby to obchody oficjalne powołania WZZ to mielibyśmy...i to jeszcze większy...a najgłośniej darłby się Kaczorek-sama-prawda wyklinając PO od najgorszych...
dosycmam / 83.8.218.* / 2008-09-07 16:09
niech te dinozałry prechistoryczne nie zawracają nam głowy swoimi bzdurnymi problemami, typu: on jest winny bo ... to i tamto..... ten jest dobry ,.......ten zły........tego boli głowa bo to i tamto......
szkoda czasu na słuchanie tych głupot - banda rozgoryczonych dziadów i babek - mącą nam w głowach a i tak gó..o z tego wynika - niech historycy ustalą prawdziwą wersję wydarzeń (jaka by ona nie była) i skończmy z tym tałatajstwem. Te podstarzałe dzieci chyba zapomniały gdzie należy odłożyć łopatki po zabawie w piasku.
fuj... fe
St. / 77.253.201.* / 2008-09-07 18:12
Po co Ci historycy. Masz przykład na kretynach z IPN-u. Jeżeli sam nie znasz tych czasów to jeszcze masz szansę nawet we własnej rodzinie, zapytać się jak to na prawdę było. Jest też mnóstwo filmów dokumentalnych z tamtego okresu. Jak dowiesz się prawdy to niestety obrzydzenie będzie jeszcze większe i nasunie Ci się oczywiste pytanie - co robili wszyscy członkowie PiS-u na czele z kaczkami w tamtym okresie?.

Najnowsze wpisy