Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejne 100 milionów kary dla TP SA

Kolejne 100 milionów kary dla TP SA

Money.pl / 2006-09-25 18:47
Komentarze do wiadomości: Kolejne 100 milionów kary dla TP SA.
Wyświetlaj:
mko / 213.25.181.* / 2006-09-26 16:25
Nigdy nie lubiłem tepsy, nie mam też neostrady, ale przyznam, że nie rozumiem tych regulacji. Jakoś mi to przeczy zdrowemu rozsądkowi i trąci socjalizmem - gospodarką sterowaną... Dostęp do internetu wciąż tanieje. W TPSA również. Neostradę można już chyba kupić od 50 zł/mc. Jaki to problem, zostawić cenę 100 zł i nie kasować abonamentu? Czy ten cały system nie jest po to, żeby urzędnicy mieli co robić? Czy ktoś obeznany może mi wytłumaczyć, o co chodzi?
admin / 217.113.228.* / 2006-09-26 14:11
- mam stałe łącze internetowe za 35 zeta
- mam abonament na numer stacjonarny w Tlenofonie za 6 zeta
- rozmawiam jedną godzinę dziennie za darmo z numerami
stacjonarnymi na całym świecie za pośrednictwem JAJAH.COM

Czyli za 41 zeta mam internet i godzinkę rozmów dziennie :)))

A gdybym miał neostradę to musiałbym bulić 150 zeta
miesięcznie za to samo :(((((
zirytowany neostrado / 217.96.97.* / 2006-09-25 22:47
Super. Tylko co da to użytkownikowi Neostrady, zmuszanego do opłacania dwóch abonamentów? Tak naprawdę UKE nie jest zainteresowany zmianą sytuacji - ściągnie kasę od maluczkich za pośrednictwem TP, medialnie będzie obrońcą uciśnionych mimo tego, że w rzeczywistości ich łupi ile wlezie.
wojcher / 2006-09-25 20:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Może jakiś prawnik tu zagląda i wyjaśni mi.
Czy jeśli wystosuję pismo do TePsy że rezygnuję z abonamenyu (całkowicie lub chcę przejść na socjalny) a TePsa tego nie uwzględni (a nie uwzględni bo na błękitnej lini nie chcieli nawet przyjąć zgłoszenia) to gdy nie zapłacę za rozmowy telefoniczne ( za neo zapłacę) to TePsa będzie mnie mogła ścigać?
Ps. W umowie jest napisane, że nie zrezygnuję z neo na czas trwania umowy (i tylko z neo) a regulamin "rozmów" pozwala zmieniać(zrezygnować) abonament z 1-miesięcznym wypowiedzeniem
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-25 19:28
Za bezwzględne lekceważenie klientów i konkurencji w zakresie abonanentu przy usłudze neostrady NALEŻY się TP nie 100tys a przynajmniej 1mln zł....
lecher / 81.190.114.* / 2006-09-25 18:47
Nie karać TP SA , karac osoby odpowiedzialne za to nadużycie, zobowiązać TPSA do zwrotu niesłusznie pobranych abonamentów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy