Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejni podejrzani o wyłudzenie milionów z BGK

Kolejni podejrzani o wyłudzenie milionów z BGK

Wyświetlaj:
BGKHa / 85.222.101.* / 2011-02-12 15:05
A w tym tygodniu jeden z Prezesów BGK - Jerzy K.... straci prawdopodobnie stołek - wewnętrzna walka o władzę. Rada Nadzorcza na 100 % go usunie i w ten sposób Prezes Tomasz M. zyska całą władzę!!!
Szybki_bil / 82.177.194.* / 2010-12-29 13:29
No i dobrze, banki codziennie okradają miliony ludzi i jest dobrze. a takie 7 baniek to tylko okruszek ogromnego tortu którym dzielą się najwięski złodzieje. złodziej okrada złodzieja :)
pink_link / 94.75.74.* / 2010-12-29 16:13
Bilu - całkowicie zgadzam się z Tobą, że to złodziej okrada złodzieja. Minie banki okradły dwukrotnie. Ponad 10 lat temu PKO BP zmieniając bez mojej wiedzy warunki kredytowania ( inne warunki miałem na piśmie zachęcającym mnie do przedłużenia umowy o kredyt odnawialny), a drugi raz w tym roku Gdański oddział BPH razem z EURO-AGD przy okazji do dzisiaj reklamowanego kredytue "0% kosztów i odsetek". Ten reklamowany kredyt to oszustwo polegające na kosztach ubezpieczenia z którego podobno można zrezygnować, Ja nie chiałem ubezpieczenia ale mimo to okazało się, że muszę za niego płacić. W obu przypadkach nie były to duże sumy - po kilkadzesiąt zł. Więc nikt tych kwot sądownie nie będzie dochodził. Pozostało mi tylko głoszenie "prawdy oczywistej", o złodziejach w białych kołnierzykach i pociecha, że złodzieje są również okradadani.
EURO STUDENT / 2010-12-29 15:32
umiesz odróżnić bank komercyjny od banku państwowego zarządzającego funduszami i programami rządowymi
wiśniówka / 79.188.238.* / 2010-12-29 13:15
a jak tam sprawa Henia Stokłosy i jego bonusów z MF ? czy znajomość myśliwska z prezydentem BK pomogła aby zamieść pod dywan ?

Najnowsze wpisy