Kołodko: Tylko ja

polski podatknik / .* / 2003-04-23 11:27
Komentarze do wiadomości: Kołodko: Tylko ja.
Wyświetlaj:
Niezakeżny / .* / 2003-04-24 16:37
..... zadufany, nie zadufany, ale wie czego chce!Dalej niech tak trzyma!A jak komuś cyfry przeszkadzają to proponuję inne okulary!
waldig / .* / 2003-04-30 20:45
Co Kołodko ma trzymać? Jeśli swe pomysły zmienia co kilka dni? Facet, może sam powinieneś się przebadać? Może Ci nie tylko okulary potrzebne, ale i beczka oleju? Cyfry zawsze ładnie wygladaja i tak jak pan wicepremier rzucił 4,4%, to mógł rzucić i 5,5. Wyglada jeszcze ładniej.
zdesperowana / .* / 2003-04-23 22:30
Kołodko jest zadufanym w sobie, pełnym pychy i samouwielbienia populistą ekonomicznym. Hausner powinien wziąć pod swoje skrzydła również i ministerstwo finansów - wtedy można by spokojniej patrzeć w przyszłość.
EKO / .* / 2003-04-23 21:01
2,8pkb na koniec roku ,bezrobocie 19.8 % taka prgnoza nie jestem Panem Kołodko i wiem co nas polaków czeka , bez zmian podatków ,liniowy 18-19% i tanich kredytów nic nie ruszy naszą gospodarką.Kołodko wyleci z hukiem ze stanowiska jakie piastuje ,nie jest on dobry ekonomistą , potrzebni nam młodzi zdolni.Kołodko do Iraku
werner / .* / 2003-04-23 21:22
Gdzie byli krytycy, kiedy Balcerowicz jako minister finansów doprowadził Polskę do dziury budżetowej? Trzeba być obiektywnym, zwłaszcza w finansach
Zybi / .* / 2003-04-24 04:44
Ciekawe. A kto chciał zreformować podatki CIT i PIT. CIT przeszedł a PIT zawetował kto - Prezydent. Potem Belka zablokował obniżki CIT, a dziś Kołotko przebąkuje ze trzeba by obniżyć do nawet 18-19% aby pobudzić gospodarkę. To samo pewnie będzie niedługo z PITem. To samo było z kodeksem pracy i kodeksem karnym. Buzek chciał reformować a SLD nie. Dzisiaj SLD zmieniło zdanie i zreformowało kodeks pracy. Natomiast SLD jako opozycja chętnie popierała złe pomysły poprzedniego rządu szczególnie zwiększanie wydatków socjalnych. Bo dzięki temu można zdobyć głosy wyborców w nadchodzących wyborach. Dzisiaj Kołotko kombinuje jakby tamtą rozrzutność ograniczyć. SLD będąc wówczas w opozycji słusznie postępowało głosząc populistyczne hasła, bo wybory wygrali. Tylko, że my polacy przegraliśmy co najmniej dwa albo trzy lata opóźnienia reform. Moim zdaniem reforma finansów to za mało. Nam trzeba reformy Państwa. Proste jasne przepisy, żadnych decyzji w rękach urzędników, żadnych koncesji i zezwoleń, sprawne Policja Prokuratura i Sądy, odpowiedzialność karna i finansowa urzędników.
ciekawy / .* / 2003-04-23 11:56
a moze mi ktos wytlumaczy skad on wzial te 4,4 % ?? Z tego co ja pamietam to Kolodko w swoich najbardziej optymistycznych prognozach zapowiadal ze PKB wzrosnie do 3,5 % ale dopiero na koniec tego roku . A moze znalazl nowa metodologie i do PKB z ubieglego roku dodal wzrost PKB z ostatnich 3 m-cy - a to... juz da wynik ponad 4 % :)))
tolek / .* / 2003-04-23 11:38
on chyba za dlugo na sloncu przebywal przez Swieta :))
polski podatknik / .* / 2003-04-23 11:27
Piekne słowa jak zwykle nie poparte żadnymi konkretami. Czysta demagogia. Myslę, że Kołodko bardzo dobrze będzie pasował do nowego rządu, w którym premierem będzie Pan Lepper

Najnowsze wpisy