Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Komentarz Money.pl: Koniec cudów na parkiecie

Komentarz Money.pl: Koniec cudów na parkiecie

Money.pl / 2005-12-19 13:22
Wyświetlaj:
orzeł / 62.111.159.* / 2005-12-19 13:22
panie Gąsiorowski niech waćpan kupi sobie ten swój śróbex i da już spokój :)
Daniel Gąsiorowski / 85.222.12.* / 2005-12-19 16:21
Drogi Orle - Śrubex znajduje się w trendzie spadkowym, jak zauważę odbicie na pewno o tym napiszę. Napisałem o Elektrimie, Getinie, nawet o Alchemii, ale jakoś o Śrubeksie nie wspominałem. A tak na marginesie akcji nie kupuję - bo kodeks etyczny mi zabrnia...
orzeł / 80.55.139.* / 2005-12-19 16:50
Szanowny Panie oto cytat z Pana komentarza:
"O tym że rynek szuka nowych bohaterów świadczy wzrost wartości na środowej sesji, akcji Śróbeksu o ponad 5 proc. W akcjonariacie spółki są tylko inwestorzy finansowi, zaś obecne notowania znacznie odbiegają od wycen analityków. Obecnie walory wyceniane są na 27,70 zł, podczas gdy na początku roku analitycy wyceniali akcje spółki na poziomie 60 zł. Potencjał wzrostowy jest więc znaczny, większych ruchów cenowych można się jednak na parkiecie spodziewać dopiero w pierwszych dniach stycznia"
pozwoliłem sobie na tą frywolną refleksję raczej ze względu na owo "ó" niźli posądzając Pana o kupno walorów do wkręcania - tak czy inaczej wiało z owego komentarza nutką optymizmu której się uczepiłem :)
nie chcąc być jednak nadmiernie uszczypliwy przepraszam jeśli Szanownego Pana uraziłem (sam też popełniłem tutaj niejednego ortografa)
z serdecznymi pozdrowieniami Orzeł w cudownym humorze:)
dżeju / 80.239.144.* / 2005-12-19 15:23
ale o Alchemii dobrze prawi :)
Andrzej / 2005-12-20 08:55 / Bywalec forum
Co prawda, to prawda, heej ! :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy