Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "krokus"

Komentarze do portfela "krokus"

Wyświetlaj:
needle / 2007-07-06 12:19 / Bez rangi
wpiszę się pierwszy, ale poczytasz niezbyt przyjemne uwagi:-(
Nie podoba mi się Twój sposób inwestycji
zadowalasz się kilkuprocentowymi zyskami podczas hossy, a na bezruchu tylko tracisz...
...najprościej pisząc jesteś zbyt nerwowy, radzę wycofać się z czego możesz (np. z zyskiem) w ciągu najbliższych kilkunastu dni i zająć się czytaniem ksiąćek o giełdzie oraz inwestowaniu...
...a wrócisz pod koniec korekty...będziesz miał czym dysponować zakupując tańsze papiery
krokus / 2007-07-11 08:50 / portfel
Bardzo dziękuję. Zgadzam się całkowiecie z Twoją opinią.Tak szczerze to zupełnie nie miałam pojęcia o tym co robię i sporo pieniędzy "zostawiłam na stole" teraz już wiem trochę więcej ale czy przełoży sie to na sprawniejsze zarządzanie portfelem ? Zobaczymy. Dzięki,że napisałeś, sprawiłeś mi ogromną radość.
kalot / 2007-07-20 19:12 / portfel / Tysiącznik na forum
widać miłego, skromnego człowieka
zaryzykuję i podpowiem Ci, spróbuj nie brać spekulacujnych spółek wywindowanych obietnicami, ale takie, które coś znaczącego robią i wyceny mają najniższe, to tak dla początkujących graczy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy