Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "nasdaq999"

Komentarze do portfela "nasdaq999"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-11-06 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Indexie widzac Twoj portfel - jestem spokojny bedzie dobrze - w przyszlosci pomysl o Makrum..Pozdr..
wojtlek / 2007-06-16 21:16
Witam Bigu,
bardzo się cieszę, że będę mogł czytać jesienią Twoje wypowiedzi. Mimo sugestii nie poddam się przez lato i będę próbował dalej swoich sił na gpw. Mam nadzieję, że wytrwam...
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego
Big Lebowski / 2007-06-16 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj indexie.. pytales czy mozna mnie gdzies poczytac - tak wiec postanowilem u Ciebie goscinnie cos skrobnac..Do zakonczenia polrocza akcje i indexy swiatowe beda rosnac , w okresie letnim moga jeszcze na zasadzie impetu takze nieco wzrosnac - ale generalnie wowczas nalezy skracac pozycje do konca wrzesnia , pazdziernik nalezy portfele odnawiac - wszystko co podaje jest moja subiektywna ocena i tak nalezy ja odbierac.. Pozdrawiam serdecznie - jesienia moj koncik otworze..
nasdaq999 / 2007-06-17 22:45 / portfel
Hej Big :-) dzięki za odpiskę
Więc za 2 tygodnie pakuję walizkę
A poza tym to (jako gospodarz) otwieram 2 browarki, mogą być Heńki, czyli Heinekeny- trening przed Openerem w Gdyni. Nałykałem się solidnie BBD, zobaczymy. Może koniec czerwca trzeba będzie oddać.
Fajnie, że come back na jesień przewidujesz- odnośnie kącika, pewnie wielu czeka.
A tymczasem miłych wojaży :)
Pozdro
Big Lebowski / 2007-06-17 23:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Nasdaq.. na zdrowie i Pozdrawiam..
Małgorzatas / 213.158.196.* / 2007-06-16 14:13
Cześć Big,miło że jesteś,fajnie dowiedzieć sie czegoś od ciebie.Ciesze sie że jesteś i czekam wytrwale do jesieni.Dzięki Tobie nauczyłm się dużo o inwestowaniu,ale mam wciąż niedosyt.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Big Lebowski / 2007-06-16 14:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - ciesze sie ze moglem Ci byc pomocny - jesienia bede dalej dzialal .. zycze Ci wszystkiego dobrego.. Pozdr..
Big Lebowski / 2007-06-16 13:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie - kacik mialo byc..
ale / 2007-06-16 16:08 / portfel
wspanialych wakacji... i do jesieni,a może raczej końcowki lata-bo jesien dopiero pod koniec września
ale / 2007-06-16 17:40 / portfel
Dude-przeczytalam o perełce Twojego portfela....i sprzedalam akcje,ktore leżaly kupę lat na rachunku i kupilam PEREŁKĘ(co prawda o jeden dzien za wczesnie-ale frycowe trzeba placic ).Myślę,ze i tak lepiej na tym wyjdę-pozdrawiam slonecznie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy