Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Wojtu$"

Komentarze do portfela "Wojtu$"

Wyświetlaj:
Wojtu$ / 2007-09-25 19:39 / portfel / Bywalec forum
-1.17% w porownaniu do calego rynku to nie tak najgorzej, chociaz jak kazdy wolalbym raczej plusy :) wiec poczekam spokojnie do jutra
needle / 2007-09-25 23:19 / Bez rangi
a u mnie byłoby podobnie...
...ale miałem Próchno...
...i nie oddam tak szybko
Wojtu$ / 2007-09-24 17:42 / portfel / Bywalec forum
jak sie spodziewalem, tak bylo, czyli dzisiaj wzrosty na +1.11%
obecnie wyczekuje informacji o drozapolu, poza tym to raczej obserwuje niz dzialam
Wojtu$ / 2007-09-21 19:29 / portfel / Bywalec forum
wiedzmy troszke mieszaly, moj portfel na +0.3% w poniedzialek licze na wzrosty
needle / 2007-09-23 23:45 / Bez rangi
a ja Prokom przetrzymałem...
...zobaczymy kto lepiej wymodził
Wojtu$ / 2007-09-20 17:26 / portfel / Bywalec forum
dzisiejszy dzien dla mnie prawie na 0, aczkowiek na minus
jutro piatek, wiec wydaje mi sie ze rowniez bedzie dniem spadkowym
Wojtu$ / 2007-09-19 22:14 / portfel / Bywalec forum
po 2 dniach odpoczynku, bez dostepu do informacji i internetu, wiedze ze w portfelu na +4,5%, poza tym sprzedal mi sie prokom i widze ze weszlo dawno ustawione zlecenie na dpl, heli nie ruszylo sie z miejsca, co na rnku sie dzieje to nie weim, ale mam nadzije ze beda dalsze wzrosty jutro, a w piatek korekta
Wojtu$ / 2007-09-17 17:29 / portfel / Bywalec forum
dzisiaj -0.1% jutro 18 wrzesnia, wiec moze byc roznie,
oby tylko wszystko zgodnie z planem czyli - do gory
Wojtu$ / 2007-09-14 16:46 / portfel / Bywalec forum
koniec tygodnia z -1% z okazji piatku
pkm mialem ustawione zleconko i weszlo mi, chcalem odkupic na zamknieciu, ale udalo mi sie tylko 6 sztuk ;)
poza tym helio niby wzroslo, ale stalo sie to kosztem 50 akcji, wiec jest to tylko sztuczne naciaganie kursu i wirtualnej wartości akcji, bo nie ma chetnch ktorzy by je kupili, z ta spolka trzeba bedzie dlugo czekac zeby ja sprzedac (az beda na niej spore wzrosty)
dpl buja sie w okolicy 10,3 wystawilem zleconko zeby dokupic, ale niestety nie weszlo juz ktorys dzien z kolei, ale poniewaz nie mam zamiaru podnosic, to albo bedzie spadek i mi wejdzie, albo urosnie i strace mozliwosc tanszego dokupienia, ale zmniejszy mi sie strata na akcjach ktore juz posiadam, a teraz weeked :)
Wojtu$ / 2007-09-13 18:43 / portfel / Bywalec forum
dzisiaj + 1.47%
dpl lekko w gore
helio lekko w dol, choc z sesji na sesje obroty coraz mniejsze to zawsze znajdzie sie ktos kto odda taniej
co do pkm to trzymam go iscie obserwacyjnie, choc nie wykluczas ze postaram sie dokupic i robic na nim dt
poza tym pod dt obserwuje bbic oraz zdzicha
needle / 2007-09-11 23:35 / Bez rangi
a ja DPL chciałbym dokupić...
...ale musiałbym PKM sparzedać, czy co...
...a tam mój koleżka jest rzecznikiem;-))
Wojtu$ / 2007-09-12 12:44 / portfel / Bywalec forum
czesc, ja jak widac co jakis czas dokupuje, a po kazdym moim zakupie cena DPL dup dup do dolu robi, jak na zlosc, ale zwiekszam swoj pakiecik malymi kroczkami
co do PKM to swietny strzal tuz przed rekomendacja millenium, szkoda ze tylko pakietem kontrolnym, ale i tak sprawia mi wielka radosc widziec ze cos jest na plusie, za co bardzo dziekuje
pzdr
Wojtu$ / 2007-09-12 19:00 / portfel / Bywalec forum
dzisiaj mialem odpoczywac po urodzinach, ale rynek mnie zmusil do dzialania, gdyz uruchomil mi sie stop na pkm, przez co zaliczylem udane dt odkupujac co sprzedalem ;), zleconko na dpl nie weszlo, wiec chyba chcialem byc zbyt chytry i za nisko ustawilem
zawartosc portfela zmniejszyla sie o 1%
moze dzisiaj jankesi skoncza na plusie i jutro azja rowniez to i u nas bylaby troszke spokojniejsza atmosfera, a tak to tylko strache wieje i obroty marne
Wojtu$ / 2007-09-13 13:47 / portfel / Bywalec forum
asseco daje Krauzemu za akcje ponad 200zl, a tu kurs tylko do dt sie nadaje i ciagle w okolicy 130
TOMOK / 2007-09-10 20:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
często zaglądam do Twojego portfela...
radzisz sobie z tym wszystkim?
Strasznie mi po głowie chodzi...by choc częśc strat ciąć...ale nie mogę się zdecydować...
a gdy strata była...1000 zł...myslełem,,jeju dużo...gdy była....już 200...myslałem...a nóż jeszcze w górę pójdzie...i znów jest 1000...to przykładowe kwoty...ale czy nie warto ciąć i przeczekać?
Nie mogę się pzekonać...choć blisko jestem...
Wojtu$ / 2007-09-11 10:32 / portfel / Bywalec forum
staram sie sobie radzic jak tylko potrafie, ale wiadomo nie jest to latwe, wiem ze czasowo w swoim przypadku to do czerwca nie bede potrzebowal kasy wiec termin jest dosc dlugi, ja straty ucialem jak byly dosc spore, zostawilem sobie 2 spolki w ktore wierze i w tym momencie nawet jesli one spadna ostro to bede usrednial (niestety w dol) dlatego w razie czego trzymam zapas gotowki, taka jest moja taktyka staram sie jej trzymac choc nie zawsze mi to wychodzi... i wtedy zazwczaj jest tak ze sie wkurzam sam na siebie
Wojtu$ / 2007-09-11 19:34 / portfel / Bywalec forum
dzis +1.2% to chyba kot sie odbil i bedzie moglo dalej spadac, choc moj kot to raczej stara sie nie spadac i nie odbijac ;) wiec moje spoleczki moglyby zachowywac sie jak moj kot ;)
Wojtu$ / 2007-09-10 19:18 / portfel / Bywalec forum
- 1.85%
mamy chyba kolejna faze spadkow, ale mam zamiar to przetrzymac, prznajmniej narazie
needle / 2007-09-07 10:05 / Bez rangi
spójrz na wycenę PROKOMU
Wojtu$ / 2007-09-07 14:27 / portfel / Bywalec forum
troche za pozno dzisiaj wstalem, wiec ceny ktora Ty widziales to ja tylko na wykresie historycznym, a teraz jak widze fiutki w usa to mam troche obawy przed zakupem, ale dzieki za podpowiedz, bede ja obserwowal, moze cos jeszcze z tego wyjdzie
Wojtu$ / 2007-09-07 17:36 / portfel / Bywalec forum
widac ktos zdolowal prokom na zamknieciu
portfelik dzisiaj -2,5%
na dpl czekam na info uokik, choc brak mi wiary ze to info moze zmienic kierunek kursu, stany slaby poczatek, mozliwe ze i zakoncza slabo, co moze u nas dac w poniedzialek kolejny dzien spadkow
Wojtu$ / 2007-09-07 15:46 / portfel / Bywalec forum
nie wytrzymalem i kupilem pakiecik kontrolny
Wojtu$ / 2007-09-06 20:06 / portfel / Bywalec forum
no i dzisiaj kolejny slaby dzin z serii -3%
w spolki swoje jednak wierze i nie pozbywam sie ich
Wojtu$ / 2007-09-05 21:25 / portfel / Bywalec forum
dzis moje spolki sie skorekcily -1.6% w portfelu, ale po nieprzerwanym tygodniu wzrostow mysle ze nalezalo im sie, oby to nie byl nowy trend
Wojtu$ / 2007-09-04 20:05 / portfel / Bywalec forum
portfel +1.81%
sanwil wywalony ze strata, na szczescie mala ;)
za to duzym powodem do usmiechu jest dpl, ktory nie wiedziec czemu dzisiaj pieknie wyskoczyl
helio rowniez mocno sie trzyma, nikt jej nie chce oddawac po nizszych cenach
jutro nadal spodziewam sie plusow, choc ciagle mam obawy przed inwestowaniem, wiec nadal bede probowal dt, mimo iz mam ogromna chec zainwestowac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy