Forum

Komentarze użytkownika "gulekws"

Komentarze użytkownika: gulekws

konto dla studenta??

gulekws / 2012-11-12 09:36
Czy macie rozeznanie w ofercie banków pod tym kątem? Na co w ogóle należałoby zwrócić uwagę poza oczywiście opłatami? Chodzi o konto, na którym będą trzymane bieżące pieniądze...

piwo czosnkowe z Olsztyna

gulekws / 2012-11-13 09:14
Slyszeliscie, ze Browar Kormoran z końcem października wprowadził na rynek pierwsze piwo z czosnkiem? ciekaw jestem jaki bedzie smak i zapach czy nie odstraszy piwoszow:)

prawo jazdy po staremu

gulekws / 2012-11-13 10:52
no teraz jest ostatni miesiac czasu na to aby moc zdawac na starych zasadach, trzeba sie spieszyc, bo pozniej bedzie tylko trudniej

co moze najemca?

gulekws / 2012-11-14 09:37
Mam pytanie. Obecnie szukam pokoju do wynajęcia. Czy osoby u których wynajmujecie mieszkanie albo współlokatorzy pozwalają na nocowanie gości? Na weekendy chciałabym czasem zaprosić chłopaka , jak z tym w takim razie? musze zapytac wlasiciela mieszkania?

teraz przelewy dotra szybciej?

gulekws / 2012-11-27 09:18
Miesiac temu weszly w zycie przepisy przyspieszajace czas reallizacji przelewow bankowych, teraz przelewy trafiaja do odbiorcy jeszcze tego samego dnia , ktorego zostaly wyslane...

wypłata przed świętami

gulekws / 2012-12-12 10:53
pewnie pracujac na umowe o rpace tak, w przypadku umowy zlecneie to moze nie rpzejsc, pzodrawiam

oplata za wyplacanie gotowki z bankomatu?

gulekws / 2012-12-14 11:23
widac, na wszystkim chca zarobic, a te pieniadze to by trafialy do bankow cyz do ministerstwa? jak to bedzie w tej kwestii?

jaki kredyt hipoteczny???

gulekws / 2012-12-18 09:55
Wiesz co udaj sie do różnych banków i zapytaj. Na forum otrzymasz różne odpowiedzi i nie konieczne prawdziwe.

nowa weryfikacja ubezpieczenia

gulekws / 2012-12-21 09:41
Od 1 stycznia podstawowym potwierdzeniem ubezpieczenia będzie dokument z numerem PESEL, który będzie sprawdzany online w systemie NFZ. A nie wiecie jak to bedzie w przypadku studentow? bo ja mam ubezpeiczenie na studiach i jestem ciekaw czy zostanie to zgloszone do systemu...

Chce wziąć kredyt hipoteczny

gulekws / 2013-01-02 10:14
ja bralem kredyt w banku ing slaskim i jego wlasnie Ci polecam, nie robili mi jakos tam problemow, a moje zarobki miesieczne to 3000zl...

Jak otrzymac mieszkanie z urzedu?

gulekws / 2013-01-04 10:26
Musisz zlozyc podanie do urzedu miasta,jeżeli masz trudna sytuacje finansowa i biednych rodziców to za pare lat masz szanse otrzymać mieszkanie, ale uprzedam, ze troche sobie poczekasz bo chetnych jest duzo

Dotacja z urzedu pracy, a dlug w banku

gulekws / 2013-01-08 09:56
Aby dostać dotację trzeba złożyć oświadczenie w UP że nie ma się żadnych zadłużeń pod odpowiedzialnością karną. Jeśłi urząd dowie się o długu może Pani cofnąć dotację.

Dojazd do pracy samochodem służbowy, a podatek

gulekws / 2013-02-04 09:46
witam, mam tkaie pytanie pozwalam swoim pracownikom wykorzystywac samochody sluzbowe do celow prywatnych czy w zwiakzu z tym musze im naliczyc podatek?

Monika Pyrek kończy karierę

gulekws / 2013-02-04 10:46
dziekujemy Monice Pyrek za wszystkie medale, ktore dla nas zdobyla przez te wszystkie lata, wspanila z niej kobieta jak i sportowiec

dobra lokata gdzie?

gulekws / 2013-02-07 09:35
Poszukuję informacji o tym gdzie ulokować pieniążki. Chciałbym założyć lokatę ale nie wiem która jest najlepsza. Potrzebuję zasięgnąć informacji o tym gdzie te pieniądze inwestować. Jakieś propozycje?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy