Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

trzecia rozprawa Katarzyny W.

rasaka / 2013-03-18 09:54
Przed sądem w Katowicach trzecia rozprawa w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy. Dzis ma zeznawac detektyw Rutkowski, ciekawe czy wniesie cos nowego do sprawy...
rasaka / 2013-04-04 11:47
calkiem dobre tablety maja:)

gdzie zalozyc konto dla studenta?

rasaka / 2012-06-22 09:45
W którym banku najkorzystniej założyć konto studenckie? Takie najlepiej by było tanie w użytkowaniu - niskie wszelkie opłaty i prowizje za przelewy. Ważne również by nie było żadnych wymagań co do regularnych wpłat gotówki

Gen. Sławomir Petelicki popelnil samobojstwo?

rasaka / 2012-06-20 11:09
wiaodmo juz cos weicej w sprawie generala?

przewalutowanie kredytu?

rasaka / 2012-03-19 09:45
Moglby mi ktos z Was powiedziec jakim czasie po podpisaniu umowy kredytowej można przewalutować kredyt? Czy banki liczą ponownie zdolność kredytową i moga odmówić przewalutowania?

ile mozna zarobic handlujac na bazarze?

rasaka / 2012-03-26 09:45
mam problemy ze znalezieniem pracy wiec pomyslalem, ze moze otworze swoj mini biznes i zaczne sprzedawac na bazarze marchew kapuste i inne warzywa....czym naprawde oplaca sie handlowac na takim bazarze i ile da sie na tym zarobic?

czy mozna dostac kredyt majac komornika na glowie?

rasaka / 2012-04-05 09:43
mam dlugi komornicze w wysokosci 6tysiecy zlotych, dogadalem sie z komornikiem na raty, nic mi nie zajal, dobrze zarabiam, mam hipoteke, czy w zwiazku z tym bank udzieli mi kredytu na splate dlugow? prosze o porade

Donald Tusk zwolnil swojego fotografa

rasaka / 2012-04-06 09:44
60–letni Grzegorz Rogiński, fotograf premiera Donalda Tuska został zwolniony z pracy. Oficjalny powód tej decyzji to likwidacja stanowiska. "Okazało się jednak, że to stanowisko zlikwidowano fikcyjnie. Zdjęcia premierowi robi teraz młodszy fotograf,po co nasz premier tak klamal?

pozyczka pozabankowa-jej wady i zalety

rasaka / 2012-04-20 10:52
Taka pozyczka pozabankowa to wedlug mnie idealne rozwiazanie dla osob, ktore potrzebuja szybkiej gotowki. Jednak mam pytanie czy w tym tkwia jakies kruczki prawne? czy oplaca brac sie takie pozyczki? chodzi mi glownie o firme provident i skok stefczyka

jakie sa zarobki Polakow w Niemczech?

rasaka / 2012-04-27 09:41
jako, ze ostatnio mam problem ze znalezieniem normalnej pracy coraz czesciej mysle aby wyjechac za granice, myslalem o wyjechaniu do Niemiec., chcialem sie podjac tam pracy na budowie, wiecie moze ile moglbym tam zarobic jako pracownik budowlany?

nielegalne zatrudnienie cudzoziemca

rasaka / 2012-05-17 10:44
mam pytanie, mam firme budowlana, ostatnio przyszedl do mnie pewien nigeryjczyc i zapytal sie czy moglby u mnie pracowac, chce go zatrudnic nielegalnie czyli na czarno, co moze mi grozic za to?

jak sie ubezpieczyc przed dlugami malzonka?

rasaka / 2012-05-17 10:45
za 5 miesiecy wychodze za maz, moj narzeczony ma pewien kredyt, boje sie, ze moze kiedys byc tak, ze nie bedzie wstanie go splacac i wtedy przejdzie on na mnie, powiedzcie mi jak sie zabezpieczyc przed ewentualnymi dlugami malzonka?

brak gasnicy w samochodzie-jaka kara?

rasaka / 2012-03-14 09:47
mam pytanie, jestem mlodym kierowca i nie orientuje sie jeszcze jakie kary groza za konkretne braki w samochodzie, mam wiec pytanie. Jakie kary grożą kierowcy za nieposiadanie gasnicy w samochodze? Co jeszcze warto wozić ze sobą w samochodzie?

nowe rewolucyjne paliwo

rasaka / 2011-06-20 11:42
wiecie moze kiedy ma wejsc na polski rynek?

umowa o pracę, ile dni urlopu

rasaka / 2011-04-08 12:09
witam, pracujac na umowe o prace ile pracownikowi przysluguje dni urlopu?

Najnowsze wpisy