Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

umowa o pracę, ile dni urlopu

rasaka / 2011-04-08 12:09
witam, pracujac na umowe o prace ile pracownikowi przysluguje dni urlopu?

czy nalezy mi sie wynagrodzenie za prace w nocy?

rasaka / 2011-04-11 10:09
witam, pracuje w dzien i w nocy, mam takie zmiany, zauwazylem, ze mam taka sama stawke. Czy nie powinna mi sie wyzasza nalezec za prace w godzinach nocnych?czy mgoe sie o to ubiegac u swojego pracodawcy?

spis powszechny przez internet?

rasaka / 2011-04-12 11:13
czy jest mozliwe przeprowadzenie spisu powszechnego przez internet? ludzie pracuja calymi dniami i czasami rachmistrz moze na nich nie tafic....

ceny węgla o 20% wyższe

rasaka / 2011-04-13 11:53
Ceny zbytu węgla w lutym wzrosły rdr o 19,7 proc. do 332,91 zł/tonę...

prywatne ubezpieczenia zdrowotne, gdzie?

rasaka / 2011-04-14 10:18
poszukuję dobrego ubezpieczyciela prywatnego, u którego składki będą niższe niż dobrowolne ubezpieczenie nfztowskie.
Jako, ze pracuje na umowie o dzieło to nie przysługuje mi takie ubezpieczenie...

od czego zalezy wysokosc odszkodowania?

rasaka / 2011-04-18 11:12
witam, mam pytanie jesli doznam jakiegos wypadku, to od czego bedzie zalezec wysokosc odszkodowania? od wariantu ubezpieczenia czy od poniesionych obrazen w czasie wypadku?

muzyka z "niepokonanych"

rasaka / 2011-04-19 10:38
witam, wczoraj bylem na filmie "niepokonani" byl swietny, a zwlaszcza muzyka mnie zauroczyla, nie wiem tylko gdzie znalezc soundtrack z tego filmu, ktos moze mi pomoc w tej kwestii?

kto wystawia notę korygującą

rasaka / 2011-04-20 10:04
Witam dostawca wystawił mi fakturę na której jest inny nabywca niż ja, teraz chce wystawić notę korygującą. Zastanawiam się nad tym czy to ja nie powinnam wystawić notę czy może ona?

Jakie są prawa i obowiązki rolników podczas kontroli projektów unijnych?

rasaka / 2011-04-21 11:13
witam, jestem rolnikiem, ktory realizuje projekt ze srodkw unijnych. Wiem, ze moge spodziewac sie jakiejs kontroli. Moje pytanie to jakie prawa i obowiazki ma kontrolujacy i kontrolowany jesli dojdzie do takiej sytuacji?

co to są koszty sądowe?

rasaka / 2011-04-22 10:02
uslyszalem ostatnio o pojeciu kosztow sadowych, nic nie wiem na ten temat i zastanawia mnie kto je musi ponosic i jakich sytuacjach?ktos mi to wytlumaczy?

Na beatyfikacji Jana Pawła II zabraknie Donalda Tuska

rasaka / 2011-04-22 11:41
Wbrew wcześniejszym informacjom premier Donald Tusk nie leci do Watykanu na uroczystość beatyfikacji Jana Pawła II. Czy uwazacie, ze ta druga osoba w hierarchi waznosci po prezydencie powinna byc na tak waznej uroczystosci?

zasiłek dla bezrobotnych jakie warunki należy spełniać?

rasaka / 2011-04-26 09:55
witam, chce sie zarejestrowac w urzedzie pracy, wiem, ze mozna pobierac zasilek dla bezrobotnych jednak nie wiem co trzeba zrobic i jakie warunki spelniac czy go otrzymac?ktos moze mi pomoc odpowiadajac na moje pytanie?

pożyczki przez sms-y?

rasaka / 2011-04-26 12:41
slyzlalem ostatnio od kolegi o mozliwosci zaciagniecia pozyczki przez smsy, ale nie chcialo mi sie w to wierzyc, bo niby na jakiej podstawie bank mialby mi dac pozyczke? jak sa przyznawane takie pozyczki?

w którym banku mamy szanse na największą zdolność kredytową?

rasaka / 2011-04-27 10:00
witam, cchialbym wziac kreyt na mieszkanie, jednak boje sie, ze moja pensja moze byc za mala na jego zaciagniecie, moze poelcacie bank gdzie mam najwieksza szanse na otrzymanie zdolnosci kredytowej?

FC Barcelona myśli o zaskarżeniu Jose Mourinho

rasaka / 2011-04-28 11:47
Barcelona rozważa złożenie do UEFA skargi na trenera piłkarzy Realu Madryt Jose Mourinho. Powodem są jego krytyczne uwagi pod adresem katalońskiego klubu, jego szkoleniowca Josepa Guardioli oraz arbitra środowego meczu Ligi Mistrzów Niemca Wolfganga Starka.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy