Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

rasaka / 2013-08-19 10:28
brzydki design
rasaka / 2013-04-04 11:47
calkiem dobre tablety maja:)

trzecia rozprawa Katarzyny W.

rasaka / 2013-03-18 09:54
Przed sądem w Katowicach trzecia rozprawa w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy. Dzis ma zeznawac detektyw Rutkowski, ciekawe czy wniesie cos nowego do sprawy...

matka madzi przerywa milczenie

rasaka / 2012-10-10 11:33
te tablotidy to takie glupstwa wypisuja, ze az glowa boli, nie wiem jak mzoan byc tak naiwnym i weirzyc w te brednie, pzoa tym co to kogo obchodzi

wykroczenie, a praca w policji?

rasaka / 2012-10-09 09:53
Mam pytanie czy jeśli umorzono wobec mnie postępowanie o posiadanie narkotyków z powodu niskiej szkodliwości czynu, mam szansę zostac policjantem? chce rekrutowac wlasnie na takie stanowisko...

wycofanie darowizny

rasaka / 2012-09-13 09:40
mam pytanie, moja babcia dala mi w darowiznie samochod, ostatnio jednak bardzo sie poklocilismy i stweirdzila, ze jednak chce zwrotu samochodu, czy moze cofnac ta darowizne?

jak odzyskac dlug od prywatnej osoby??

rasaka / 2012-08-01 09:34
3 lata temu pozyczylam mojej bardzo dobrej przyjaciolce pewna sumie pieniedzy, nie mala, bo az 4tys zl, zobowiazala sie je oddac, jednak nie dotrzymala slowa, unika mnie, nie odbiera telefonow, od sasiadek slyszlam, ze kupila sobie nowy samochod, jak mam wyegzekwowac od niej moje pieniadze?

czy pisac wniosek o awans?

rasaka / 2012-07-25 14:22
zamiast pisac taki wniosek lepiej pojsc i pogadac z szefem w cztery oczy, tak uwazam, zlwaszcza, ze tyle lat juz tam pracujesz, wiec raczej chyba masz dobre z nim relacje?

biznesplan-jak go napisac?

rasaka / 2012-07-12 09:31
szukam wzoru do napisania przejrzystego i skutecznego biznes planu w celu pozyskania dotacji. Zakres dzialanosci artystyczno-kulturalny. Czy ktos z Was moglby mi podac taki wzor?

gdzie zalozyc konto dla studenta?

rasaka / 2012-06-22 09:45
W którym banku najkorzystniej założyć konto studenckie? Takie najlepiej by było tanie w użytkowaniu - niskie wszelkie opłaty i prowizje za przelewy. Ważne również by nie było żadnych wymagań co do regularnych wpłat gotówki

Gen. Sławomir Petelicki popelnil samobojstwo?

rasaka / 2012-06-20 11:09
wiaodmo juz cos weicej w sprawie generala?

jak sie ubezpieczyc przed dlugami malzonka?

rasaka / 2012-05-17 10:45
za 5 miesiecy wychodze za maz, moj narzeczony ma pewien kredyt, boje sie, ze moze kiedys byc tak, ze nie bedzie wstanie go splacac i wtedy przejdzie on na mnie, powiedzcie mi jak sie zabezpieczyc przed ewentualnymi dlugami malzonka?

nielegalne zatrudnienie cudzoziemca

rasaka / 2012-05-17 10:44
mam pytanie, mam firme budowlana, ostatnio przyszedl do mnie pewien nigeryjczyc i zapytal sie czy moglby u mnie pracowac, chce go zatrudnic nielegalnie czyli na czarno, co moze mi grozic za to?

jakie sa zarobki Polakow w Niemczech?

rasaka / 2012-04-27 09:41
jako, ze ostatnio mam problem ze znalezieniem normalnej pracy coraz czesciej mysle aby wyjechac za granice, myslalem o wyjechaniu do Niemiec., chcialem sie podjac tam pracy na budowie, wiecie moze ile moglbym tam zarobic jako pracownik budowlany?

pozyczka pozabankowa-jej wady i zalety

rasaka / 2012-04-20 10:52
Taka pozyczka pozabankowa to wedlug mnie idealne rozwiazanie dla osob, ktore potrzebuja szybkiej gotowki. Jednak mam pytanie czy w tym tkwia jakies kruczki prawne? czy oplaca brac sie takie pozyczki? chodzi mi glownie o firme provident i skok stefczyka
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy