Forum Forum finansoweBanki

Komisja bankowa drąży sprawę CASE

Komisja bankowa drąży sprawę CASE

Money.pl / 2006-09-14 13:01
Komentarze do wiadomości: Komisja bankowa drąży sprawę CASE.
Wyświetlaj:
onlypoland / 83.17.92.* / 2006-09-15 12:08
wydawało mi się, że jesteśmy demokratycznym państwem i wszyscy mają takie same obowiązki i prawa wobec niego !
Nie widzę w tym nic złego aby Balcerowicz stanął przed Komisją i złożył wyjaśnienia. Przeciez nie ma nic do ukrycia jest uczciwy nic na swoim sumieniu nie ma. Więc mógłby oczyścić te pole przed sobą i wątpliwości jakie krążą wokół niego. Sprawa byłaby zamknięta raz na zawsze. A teraz prowadzi jakąs gierkę, broni sie przed zadawaniem pytań !
Przypomnę, że i Sejm RP podobnie traktował w przeszłości. ON decyduje gdzie pójdzie i przed kim będzie odpowiadał na pytania.
Teraz jak sie jego kumple skumali, albo raczej zaczeli już oficjalnie przyznawać do komuchów (Onyszkiewicz i Mazowiecki z Siwcem i Senyszyn, Millerem i Oleksym, Szmajdzińskim brrrr) będę mógł zwracać sie per Towarzyszu Balcerowicz, gdyż zapewnie i on jest wyznawcą tej samej religii. Był przecież przewodniczącym UW. A więc towarzyszu Balcerowicz chciałbym podziękować panu w imieniu tysięcy młodych ludzi szukających pracy na zmywaku w barach Londynu i Dublina za ten 17 letni wysiłek z ajkim pan doprowadził III RP obecnie do tego stanu. 17 lat władzy nad gospodarką, finansami, pieniądzem, wpompowane ponad 70 miliardów dolarów z prywatyzacji dało ostateczny wynik, milony emigrującej młodzieży. ZUCH !! Przygotował pan towarzysz Polskę marzeń dla tej rzeszy młodych ludzi.
Japonia po 17 latach po II Wojnie Światowej i zdecydowanie mniejszwej skali wpompowanych funduszy miała większe osiągnięcia od nas. Są ludzie którzy robią sobie w domach ołtarzyki z podobizną pana towarzysza. Dla mnie ten program to była lewatywa gospodarki. Niedługo przegoni nas po Estonii, Łotwie, Słowacji także Bułgaria i Rumunia. A my nadal będziemy stawiać ołtarzyki Balcerowiczowi. Pan Polska to te 5, czy 6% Polaków, między którymi pan się obraca, ludzi którzy ju`z nie wiedza na co wydawać swoje miesięczne dochody, mają ich aż tak dużo w nadmiarze; reszta to moherowy plebs na grzbietach których zbudowaali sobie imperia nieliczni cwaniacy!
amen
leo80 / 213.156.110.* / 2006-09-15 13:32
Człowieku o nicku antypoland juz dawno nie widzialem tak groteskowej zbitki idiotyzmow i spartaczonych argumentow. Twoja logika rzezcywiscie musi opierac sie na prawach mohera. Proponuje ci silna terapie antywsztarzasowa bo z tego co piszesz nie trudno wywnioskowac, ze masz jakies zaburzenia psychiczne. Swoja retoryka przypomina mi retoryke posla Zawiszy Marnego. Rece mi opadaja jak slysze takiego patafiana co ty, ze Balcerowicz jest odpowiedzialny za stan gospodarki a nie populisci ktorych prawdopodobnie holdujesz (mam tu na mysli PiS, SLD, PSL i takie tam inne badziewie).
Z powodu takich osobnikow, ktorzy mysla w ten sposob i potem sprzedaja swoje glosy na wyborach nieudacznikom, a nie z powodu Balcerowicza, moj kraj dawno juz przegonily kraje nadbaltyckie, bo tam stworzono demokracj kapitalistyczna a u nas jest demokracja socjalno-etatystyczna. Zastanow sie i sam odpowiedz sobie na pytanie: kto te gierke prowadzi: PiS czy Balcerowicz i przede wszystkim jakie beda dla nas konsekwencje tego dzialania?
onlypoland / 83.17.92.* / 2006-09-18 11:11
masz totalne kłopoty z ortografią, popełniasz tyle błędów, jak się okazuje nie tylko w polonistyce. Kilka fraszek o tobie napisał Boy Żeleński, jak trochę czytasz cos poza sms-ami i meilami to zajrzyj tam, polecam. A teraz idż z Demokratami na manifę, Senyszyn czeka na ciebie.
leo80 / 85.221.173.* / 2006-09-14 23:23
No i facet mi wyjasnia, ze komisja musi dzialac bo co by bylo gdyby zglosic do Trybunalu kodeks drogowy... Smiac mi sie chcialo (ale to byl raczej smiech przez lzy). Koles przy okazji porownal logike listu do logiki albanskich postkomuchow. Ale byl na tyle tepy, ze nie zrozumial, iz nie kwestionowalem podmiotu jakim jest sejmowa komisja sledcza tylko przedmiot jakim sie zajmuje. W sumie to jakie kompetencje ma mgr filozofii do wypowiadania sie w kwestii prawa. To tak jakbym ja 2 razy "Na dobre i na zle" zobaczyl i poczul sie lepszym kardiologiem niz Religa. Ale jak sie male zakompleksione gowno przyczepi to smrod moze sie unosic latami. Swoja droga ciewawe ilu inwestorow na takie rewelacji spieprza z kapitalem np. do Czech zamiast lokowac u nas?
pieknylolo83 / 2006-09-15 06:40 / Bywalec forum
Witaj "leo80" dokladnie o tym samym pomyslałem. Ilu inwestorów nie zainwestuje grubych pieniedzy w naszym kraju. Zapytam inaczej ilu bezrobotnych nie znajdzie zatrudnienia. Skoro w Polsce mozna gnoiic Bank Centralny to z prywatna firma mozna zrobic wszystko lącznie z przejeciem jej majatku !!! Przeciez takie zachowania magistra filozofii moze miec opłakane skutki za które znow my zapłacimy !! Szanowni Panstwo poraz kolejy powtarzam ze nie bronie Leszka Balcerowicza lecz istoty i niezaleznosci NBP. W ogole prezes NBP przed oblicze WYSOKIEGO KABARETU powinien ewentualnie stawc sie dopiero po zakonczeniu kadencji !!
Swoja droga czy ktos oglądał wczoraj program Lisa w Polsacie. Nie jestem super fanem lisa ale to w jaki sposob ( jako jedyny redaktor) trzymał krótko za pysk zawisze poprostu mi sie podopbało. Nawet moj ojciec ktory Leszka Balcerowicza nie cierpi przyznał ze zawisza to bałwan a nie śledczy. !!
pchelek / 83.31.194.* / 2006-09-14 20:57
Zawisza w roli glownej - bedzie sie sam przesluchiwal i odpowiadal na zadawane sobie pytania - to beda jaja
pieknylolo83 / 2006-09-15 06:41 / Bywalec forum
Do tego moze dojsc. Ale jaja to juz sa tylko przykre ze jest to smiech przez lzy !!
pieknylolo83 / 2006-09-14 20:47 / Bywalec forum
Sluchalem w TV Puls Zawiszy i koles tlumaczyl ze w Polsce uslugi bankowe sa takie drogie ze Polak moze kupic znacznie mniej produktów bankowych. I nie wiem czy mam sie smiac czy plakac... To ze jest drogo to przeciez wina Balcerowicza, to ze odmawiaja komus kredytu to tez przeciez wina Balcerowicza. Nie bronie Prezesa NBP ale jak slucham tego pieniacza Zawiszy to poprostu jego glupota powala na kolana. Owszem przyznac trzeba ze Balcerowicz powinien całkowicie zrezygnowac z ( papierowego jak wynika z zeznan swiadkow) uczestnictwa w radzie fundacji!!!!! To wyglada delikatnie mowiac brzydko ale mimo wszystko nie usprawiedliwia tego kabaretu i to cholera jasna za nasze ciezko zarobione pieniadze !! Znajac pienieacza Zawisze na pewno powodem plucia jadem na Prezesa NBP byłby fakt prezesowania fundacji przez zone Leszka. I na koniec tak sobie mysle czy ten Zawisza z Hofmanem do spolki maja jakies kompleksy (malego ptaszka, itp itd) ktore probuja sobie podleczyc ?? Moze Wy wiecie ??
DA / 195.225.71.* / 2006-09-14 17:49
Podobno w CASE pracowali specjaliści i fachowcy. To dziwne, że przeoczyli stosowanie papieru firmowego z nieaktualnymi danymi. Prawda? A może nie są taki specjalistami jak siebie malują... I mooże nie o interes państwa cjhodziło przy zakłądaniu CASE...
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-09-14 17:55
Nawet Ziemkiewicz wie, że afera z CASE to PiSorowe urojenia i wyśmiewa głupotę
Zawiszy:
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/obciachowy_spektakl,790764
waldek / 212.244.141.* / 2006-09-14 17:00
Konflikt interesów był kiedy p.Netzel wykonywał zawod adwokata,będąc jednocześnie pracownikiem PKO BP,konflikt interesów był kiedy p.Gilowska w swoim biurze poselskim zatrudniała synową,konflikt interesów mógl zachodzić kiedy p.Wasserman interweniował i przeprowadzono plastikową rurę z gazem,co groziło wybuchem to wszystko PIS-owi nie przeszkadza,uwiera mu to,że jest fudacja zrobiona z klasą i na poziomie.
henryk / 195.238.245.* / 2006-09-14 14:23
to jest dopiero case dla potomnych.
a / 80.48.97.* / 2006-09-14 14:02
Te sprzedaże za bezcen, te transfery zysków, te przekręty, o których wszyscy mówią.
A jedynym, czego się czepiają jest nazwisko Profesora, umieszczone w opisie fundacji na jej firmowym papierze.

Wygląda ta to, że zafundowaliśmy sobie rządy pary komików.
leo80 / 85.221.173.* / 2006-09-14 23:26
nie komikow, tylko chomikow. swoja droga chomik to wredna bestia i tylko czekac jak ksiezyc z******...
Sabre / 2006-09-14 13:41 / Tysiącznik na forum
Czy nie macie wrażenia, że naszym krajem żądzą ludzie niespełna rozumu?
Poseł Zawisza walczy z cywilizacją socjal-liberalną, poseł Wierzejski bredzi zaś o walce białej rasy. Czy nasi rządzący nie powinni być przebadani pod kątem psychiatrycznym?
Bo czy politycy traktujący ściąganie portek jako legitymizację swojej poprawności politycznej, są normalni? Koordynator specjalny, widzący w swojej wannie zagrożenie, a z racji tego, siebie jako męczennika, budzi współczucie. Minister sprawiedliwości taszczący na konferencję niszczarkę jako dowód na niegdysiejsze istnienie już nieistniejących dowodów, jest postacią niewiele zdrowszą.
Kłamstwa jako skrót myślowy, Dna jako źródło patriotyzmu, a pogarda dla innych nacji jako jej przejaw – to wszystko budzi uzasadnione podejrzenia.
Naród przestał wymagać od polityków mądrości, wykształcenia, kultury i obycia, ale nie powinien rezygnować z normalności.
zx / 83.16.202.* / 2006-09-14 14:30
Chyba się Pan obraca w jakimś bardzo hermetycznym, inteligenckim środowisku. Naród to właśnie Zawisza i Wierzejski czy Lepper. Zawsze gdy sobie utnę pogawętkę z sąsiadem z naprzeciwka, rolnikiem z okolicy albo moją babcią od razu wiem dlaczego kosmici tak lubią Klewki albo czym jest światowy spisek żydo-masonów. Proszę udać się na przykład na wycieczkę do dowolnego sanktuarium na prowincji w okreśie jakichś świąt lub odpustu. Polecam obejrzeć sobie zawartość stoisk z książkami i czasopismami przed takim sanktuarium. Radio Maryja to na prawdę bardzo wyważone, wręcz liberalne medium przy tym co tam można znaleźć. Nikt nie potrzebuje leczenia psychiatrycznego bo tacy właśnie jesteśmy przynajmniej w znakomitej większości, a postacie, do których się Pan odwołuje są tylko naszymi znamienitymi reprentantami.
prze....PIS / 2006-09-14 16:15 / Bywalec forum
Niestety z przykrością muszę się z Panem zgodzić. Z przykrością bo chciałbym, żeby było inaczej.
jliber / 212.180.147.* / 2006-09-14 13:01
Doniosłość afery CASE (banki przekazywały pieniądze na ekspertyzy ekonomiczne niedochodowej fundacji, skandal!!!) będzie krokiem milowym w oczyszczeniu życia publicznego, dzięki niej przybliżymy się znacznie ku chwalebnej, czystej IV RP, gdzie nikomu nie będą przychodziły do głowy takie głupoty jak ekonomiczne badania naukowe.
dalia / 83.25.76.* / 2006-09-15 10:37
Kpisz, czy o drogę pytasz? A tak poza tym, to wszyscy w domu?
irene / 195.205.163.* / 2006-09-14 15:05
dobra heca!! Komisja nie wie czego chce i żadnej afery nie wykryje. Poseł też człowiek zarobić musi. Może wyjdzie nam to na dobre. Jak jeszcze trochę namieszają.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: