Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komisja bankowa nie będzie przesłuchiwać

Komisja bankowa nie będzie przesłuchiwać

Money.pl / 2006-08-28 15:06
Komentarze do wiadomości: Komisja bankowa nie będzie przesłuchiwać.
Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-08-29 09:35
zróbcie wreszcie porządek i wprowadźcie sprawiedliwość w naszej Polsce chociażby w imieniu wszystkich tych walczacych o jej wolność a po plecach których dopchali sie do władzy różni cwaniacy. Bohaterowie walk z komuną i systemem destrukcji państwa dzisiaj zapomniani i częstokroć na bezrobociu klepią biedę podczas gdy bezczelni cwaniacy dorobili sie fortun i ciągle im mało. Może uda się chociaż na 5 lat uniemożliwić komuchom i ich sprzymierzeńcom okradanie Polski. Niech trochę odpocznie od nich nasz kraj!
Nowoczesne szybkie pociągi nie będą jeżdzić po starych torach, Budując IV RP naprawcie solidnie torowiska!
trzymam kciuki za was, za PiS i ch partnerów.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-08-29 11:00
Do 4poland: Nie wiem kim Pan jest ale po paru pana słowach mogę być jednego pewien. Dać Panu karabin to będzie strzelał na ulicach z jadącego samochodu. Ideowcy tacy jak Pan zakładali obozy, mordowałi narody. Ani słowa nie pisze Pan o budowaniu i rozwoju. Człowieku! Wkraju nie ma żadnej wojny, wszyscy ludzie mają na chleb, wielu na szynkę, kiełbasę, samochód, wakację. Czyżbyś dążył do tego żeby wszyscy mieli jednakowo, wspólne dobro i jednego wodza? Czyś Ty pod lodem leżał od 1905 roku?
4poland / 83.17.92.* / 2006-08-29 14:20
Polska to nie tylko :jutro", ale tez "dziś" i "wczoraj" ! Bez zrozumienia tej oczywistej prawdy trudno z panem wymieniać poglądy. Pomalowanie słonia w pasy nie zrobi z niego zebry, będzie nadal słoniem. Myślę, że pan jest z tych co byli zadowoleni np z projektu Lewandowskiego NFI , poustawiane kolesiowskie rady nadzowrcze dołujące przedsiębiorstwa. Kto skupował te akcje od ludzi prywatnych, to wszystko było zaplanowane aby uwłaszczyć nomenklaturę i takie rzeczy mi sie nie podobają. A co do mnie to osiągnąłem swój prywatny sukces biznesowy firma dobrze sie rozwija i to nie dzięki platformie ani Schetynie, na pewno!
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-08-28 15:24
Ciekawe jaką posadkę szykują Zawiszy, cały ten cyrk będzie służył tylko wypromowaniu tego "wąsik ach ten wąsik" oraz ciąganiu Hanny Gronkiewicz-Waltz przed wyborami samorządowymi. Potem jak zwykle PiS powie, że nic nie udowodnił, zrobi orędzie, żeby pogratulować potrzebnej pracy, która nic nie wykaże (bo co ma wykazać?). Durny ten naród oj durny. Jedyne pocieszenie, że jak z moimi znajomymi (nieliczni) co na PiS głosowało przyznają jak jeden mąż "nie wiem co mi na mózg padło, że na nich głosowałem, miała być koalicja z PO więc myślałem, że nie ma znaczenia czy na PO czy na PiS głosowałem". Jak widać debilami się nie otaczam tylko zabieganymi ludźmi co nie mają czasu na bieżąco śledzić polityki.
Obserwator / 81.18.199.* / 2006-08-29 21:25
To, że Ci drogi przyjacielu padło coś na mózg świadczy nie tyle Twoje głosowanie ile ksywka "antyPiSuar" i treść Twoich wywodów. Pozdrawiam i życzę opamiętania.
4poland / 83.17.92.* / 2006-08-29 09:44
ty śledzisz ale mądrości ci nie przybywa, ciągle zaślepiony swoja platforemką i jej gabinecikiem. Minęło 10 miesiecy dekowania sie PO w ławach poselskich, z budżetu dla swojej gwardii parlamentarnej dostali 15 milionów złotych, wyciągnęli tez łapy po kasę za wybory choć w ich trakcie mówili że finansują sie ze składek swoich członków wyłącznie i co ; co zrobili ci eksperci od spraw wszelakich poza krytyką swoimi birefingami prasowymi w sejmie? Juz wiesz co - NIC. Tandem Tusk -Schetyna zaprowadzi ją tam gdzie już była kiedyś UW i tak skończy jak jej poprzedniczka.
I pamiętaj mistrzu musisz głosować na swoją HGW silny odważny prezydent Warszawy, może dostanie 3,49% głosów. Gratuluję konceptu.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-08-29 10:50
Do 4poland: Bo dostanie Pan zadyszki. Proponuję pójść na urlop trochę odpocząć. To co Pan pisze to ujadanie z przed 10 miesięcy. Mamy rządy PiS i koalicji. PO to opozycja. Kapisz? Jak nie kapisz to podpowiem, że opozycja jak sama nazwa wskazuje jest od oponowania. Rząd ma rządzić i realizować swój plan wyboryczy. Skup się kolego zatem na realizacji obietnic. Wszystko jest przekładane na kolejne lata. PiS i tacy jak Pan nadają się tylko do jednego krytykowania opozycji. Nawet nie zauważyliście, że już wygraliście? I co teraz już nie ma koncepcji co dalej? To tak jak remont mieszkania. Z rozwaleniem starych ścian idzie łatwo, ale jak się tylko od rozwalania jest to remont taki nazywa się rozwałką. W tym PiS jest dobry. W Polsce taka rewolucja Kaczyńskich była by przydatna w 89 roku. Teraz szkoda Polski i jej potencjału. Marnują 5 min. jakie Polska ma w UE. Koniunktura się szybko skończy ale do takich jak Pan takie słowa przemawiają tyle co śpiew ptaka do betonowego słupa.
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 21:36
Mają czas natomiast wypisywać głupoty na stronach Money.pl
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-08-28 22:54
Do 'kropka": Przejdź do argumentacji to może z Tobą podyskutuje.
Jakbym był złośliwy to bym powiedział, że nawet analfabeta podpisuje się trzema krzyżykami , Ty natomist podpisujesz się jeszcze prościej- kropką.
Kero / 2006-08-28 15:06 / -
Jako oststni świadek powinien zeznawać sam Zawisza:-)
4poland / 83.17.92.* / 2006-08-29 09:46
a ty zgasisz światło razem z Millerem
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-29 09:27
sam sie przeslucha i sam oskarzy o kontakty ze łże-elitamy - nastepnie sporzadzi protokół na siebie i sam go podpisze Zawisza Czarny pewno sie w grobie przewraca że ma takiego następce - bezmozgowca i kretyna
. / 83.31.148.* / 2006-08-28 21:35
"Kero" swoje pomysły już wyczerpał?
tatko / 2006-08-28 21:46 / Tysiącznik na forum
A co to za człowiek-numer 83.31.148 ?

Najnowsze wpisy