Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komisja ds. Blidy przesłuchuje prokuratorów

Komisja ds. Blidy przesłuchuje prokuratorów

Money.pl / 2008-04-21 17:11
Komentarze do wiadomości: Komisja ds. Blidy przesłuchuje prokuratorów.
Wyświetlaj:
JoWitek / 79.188.145.* / 2008-12-10 10:01
Przebóg, skąd dziennikarze wiedzą, że ś.p. Barbara Blida popełniła samobójstwo?
Wapniak / 83.28.103.* / 2008-04-22 00:10
Znów z nas robią wariatów i to za nasze pieniądze i na własne życzenie. To jest dopiero sztuka...
wkurzona / 79.185.190.* / 2008-04-22 09:55
Muszę się z Tobą "Wapniak" zgodzić.A swoją drogą, liczyłam na lepsze przygotowanie i przezorność Kalisza.
Ciekawa jestem reakcji prokuratorów (pokroju tej występującej wczoraj na komisji ) na bojkot przesłuchiwanych przez nich, którzy -po przeszkoleniu na ekranie- odpowiadaliby:"nie mogę odpowiedzieć na to pytanie","proszę nie zmuszać mnie do powiedzenia czegoś,czego ja nie chcę powiedzieć"...
Bies2 / 2008-04-22 13:54 / Bywalec forum
Zgadzam się, że Kalisz, mimo całej sympatii jaką go darzę, nie jest przygotowany na konfrontację z Jackiem i Agatką z PIS. To nie sala sądowa, gdzie adwersarzami są prawnicy rozumiejący prawo. Jedyny sposób to pozwolić się tej dwójce, niekompetentnych oszołomów na rozkręcenie się do momentu sprzedania jakiejś informacji. Następnie wyrzucić P I S z Komisji. Podstawowym błędem idei sejmowej komisji, jest prawo do występowania w roli sędziego we własnej sprawie. Ta Pani Kępa, to współpracownica Ziobry , więc broni się jak może. Nawet nie można mieć oto pretensji.
wkurzona / 79.185.165.* / 2008-04-27 13:28
Wiesz, komisja powinna stanowić całość j mieć wspólny ponadpartyjny cel: wyjaśnienie okoliczności śmierci p. Blidy.Gołym okiem widać, że dwójka posłów (wyjątkowo bezczelnych i pokrętnych) ma zupełnie inny cel: niczego nie wyjaśnić, opóźniać, mącić, zasiewać niepewność. Ten cel nawet nie jest specjalnie kamuflowany, np. pada peytanie do prokuratora. Zanim prokurator otworzy bużię, żeby wygłosić jedną z przygotowanych kwestii w stylu:"nie mogę odpowiedzieć na to pytanie", wyręcza go bądź to p. Kępa, bądź p. Szarama; "proszę o uchylenie tego pytania". Po czym do dziennikarzy jak gdyby nigdy nic:"że nikomu bardziej nie zależy na wyjaśnieniu prawdy","że nikt głośniej nie krzyczy o jawność przsłuchań"...
itakiepomarszczoneprzytym / 213.158.196.* / 2008-04-21 17:11
a któż to taki wygląda z za tej damy, jak nie przymierzając du... z za krzaka

Najnowsze wpisy