Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komisja ds. WSI sparaliżowana

Komisja ds. WSI sparaliżowana

Money.pl / 2008-03-25 16:56
Komentarze do wiadomości: Komisja ds. WSI sparaliżowana.
Wyświetlaj:
Bies2 / 2008-03-25 19:29 / Bywalec forum
Trzeba się niestety walnąć się w pierś, chociaż w durne starcze łby, też by nie zaszkodziło. Skoro podpieprzyło się kartoteki z dokumentacją tajną, po to by ją skserować i ukryć w celu tylko znanym, może Komisji a może choremu na schizofrenię. To aby działać dalej, należy wrócić tą samą drogą do archiwów WSK. Wskazać inicjatorów nielegalnej akcji, których prokuratura obejmie ściganiem . No i wziąć się do dalszej pracy dla dobra ojczyzny za nim ta ekipa do reszty zmurszeje i zamieni się w śmierdzący pył.
KoP / 2008-03-25 16:56 / Bywalec forum
mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że nasze media są wyjątkowo nieuczciwe, a dziennikarze to zwykłe, pospolite ścierwa. Tak się składa, że sluchalem tej konferencji i jej odbiór był zupelnie inny, niż tutaj przedstawiony. oczywiście była mowa o tych dwóch pracownicach, ale głównym powodem zablokowania prac bylo zamknięcie przed komisją tajnych archiwów i teczek personalnych lustrowanych żołnierzy. Powiedzcie mi , w jaki sposob można rzetelnie dokonać lustracji nie mając dostępu do części materiałów. Poza tym ludzie Tuska unieruchomili programy komputerowe, z których Olszewski i jego ludzie korzystali. Na tej konferencji dowiedzialem się, że Olszewski już kilkakrotnie zwracał się do Tuska z prośbą o wyjaśnienia, których do dzis nie dostał.
Kierowanie uwagi przez ćwierćinteligentne dziennikarzyny na dwie pracownice i jak podały kreatury z RMF/FM na sprawę nie terminowego wyplacania diet jest zwyklym, chamskim nadużyciem. ,
Proponuję, aby w przyszłości także Money.pl zanim bezmyślnie coś przedrukuje, sam dołożył starań, ąby wiadomości przekazywać uczciwie i obiektywnie.
trutututu- Tusek z drutu / 77.242.225.* / 2008-03-25 17:06
też ogladałem tę konferencję i muszę przyznać, , choć niechętnie, że masz troche racji. Niejaka Zemła z rzepy napisala dziś artykuł powołując się na rozmąwę z Macierewiczem, a jak się okazało, bo sama to przyznała takiej rozmowy nie bylo, czyli wszystko wymyśliła sama. I tu się zgadzam:
dziennikarze to zwykłe, pospolite ścierwa

Mozna PiSu i Kaczorów nienawidzić, ale żeby w imię tego kłamać i oszukiwać. TO SKANDAL!!!!!

Najnowsze wpisy