Forum Polityka, aktualnościKraj

Komornicy będą mieli większą konkurencję

Komornicy będą mieli większą konkurencję

Money.pl / 2008-06-26 10:24
Komentarze do wiadomości: Komornicy będą mieli większą konkurencję.
Wyświetlaj:
www.komornikstop.pl / 37.31.125.* / 2012-06-28 15:29
Witam.
Własnie chciałabym podzielić się moją historią z wizyty komornika.
Popadłam w finansowe tarapaty i nagle zaczeły się moje problemy z namolnymi i u*********** telefonami windykatorów i komorników.
Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia co i jak może komornik czy windykator i o mało co nie zlicytowano mojego majątku.Oczywiście brak wiedzy nie usprawiedliwia ale perfidne działania komornika i wykorzystywanie braków w mojej wiedzy było nie etyczne z jego strony.Czego miałam sie spodziewać przecierz to hiena która chce zabrać co tylko można.Na moje szczescie polecono mi swietny serwis www.KOMORNIKSTOP.pl uzyskałam od nich mnóstwo informacji które pomogły mi walczyć o swoje prawa .
Pozdrawiam
Ela_1 / 79.186.69.* / 2008-06-27 08:38
Ja p*******, lepiej głąby pomyslcei co tu zrobić by żyło sie robotnikowm lepiej ..... ludziom, którzy tworzą ten kraj, pacany tylko przed wyborami obiecują .............. gruszki na wierzbie
studentMIM / 2008-06-26 10:24 / Tysiącznik na forum
A dlaczego nie można po prostu pozbyć się tej korporacji, uwolnić zawód i nie stosować limitów na ilość komorników?
prytek / 83.6.112.* / 2008-06-26 11:03
he he he no jasne a wiesz jakie oni maja uprawnienia :) a dlaczego nie mozna sie pozbyc urzedow skarbowych przeciez sa niepotrzbne prawda :) kazdy moze wymierzac podatki i egzekwowac wierzytelnosci :):)
studentMIM / 2008-06-26 11:22 / Tysiącznik na forum
Chyba mylisz trochę sprawy. US możnaby ew. sprywatyzować, ale na pewno nie się ich pozbyć. Komornicy zaś już teraz są prywatni, kwestia tylko zniesienia "układu" ;P, jaki powstał i dopuszczenia ludzi bez znajomości do zawodu komornika
dikens / 213.199.219.* / 2008-06-27 11:09
pomysł z prywatyzacją urzędów skarbowych jest tyleż ciekawy co bezsensowny. Słyszałeś aby gdzieś na świecie urzędy skarbowe były prywatne? Przymus ściągania podatków, tak samo jak przymus egzekwowania prawa przez policjanta leży w gestii państwa. Z samej swojej natury prawo to nie może zostać zcedowane na podnmioty prywatne. Co nie znaczy że skarbówka działa sprawnie io poprawnie, ale troszkę to też wina naszego prawa podatkowego
Wacek1 / 83.6.51.* / 2008-06-26 19:52
Ludzie lubią układy i mętne interesy, widać to PO ostatnich wyborach. Chodzi o to aby po dojściu do władzy robić kasę a nie pomagać ludziom hehe :D
studentMIM / 2008-06-26 20:59 / Tysiącznik na forum
Wybacz, ale poziom Twojego komentarza jest tragiczny....
Rozumiem, że w związku z polaryzacją sceny politycznej, jaka miała miejsce przy ostatnich wyborach powstały dwie grupy "fanatycznych bojowników" PO i PiS, którzy gustują tylko w obrażaniu drugiej opcji politycznej. Jednak zastanawiam się czasem, czy tacy ludzie zdają sobie sprawę, że wygadują kompletne bzdury i robią to "tylko" aby pognębić "swojego wroga", czy naprawdę tak myślą. Obie możliwości są przykre, ale jeśli prawdziwa jest ta druga, to naprawdę martwię się o przyszłość Rzeczypospolitej...

Najnowsze wpisy