Forum Forum prawneBankowe

komornik zajął mi konto osobiste w banku

komornik zajął mi konto osobiste w banku

skomentuj
bradlej / 2008-02-03 14:41
komornik zajął mi konto osobiste w banku ,natomiast bank blokuje i potrąca mi kwotę z konta nawet kwotę wolną od zajęcia komorniczego.zgodnie z art.53 prawa bankowego nie ma do tego prawa. na moją pisemną prośbę o odpowiedż dlaczego tak postępuje nie odpowiada już ponad miesiąc. gdzie mogę szukać pomocy ?
ODFIK Katowice / 83.22.225.* / 2008-03-25 14:06
Witam
Art. 53 prawa bankowego nic nie mówi o potrącaniu przez bank.
Zbyt mało szczegółów pan podał aby móc udzielić rzetelnej informacji. Proszę o kontakt z jednym z naszych ośrodków doradczych w Polsce, które udzielają bezpłatnych informacji. Szczegóły na stronie www.skef.pl
skomentuj

Najnowsze wpisy