Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski: Lech Kaczyński ma już "królewski pomnik"

Komorowski: Lech Kaczyński ma już "królewski pomnik"

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-11 15:25
96 osób zginęło w katastrofie ty KARTOFLU WĄSATY ! co za nienawiść do konkurencji POZERNA GRUBA PIRANIA W OKULARACH !
EURO STUDENT / 2010-10-11 15:26
ps. Twoja żona starała się godnie reprezentować na pielgrzymce ale to że jej nie wyszło to już inna bajka.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-10-11 11:55
Internował krzyż na jak długo, czy możliwe jest skrócenie jego kadencji.
Czy mozna zamieszkać z internowanym POd jednym dachem i spać spokojnie.
Czy ludzie z ePOki która przewracała krzyże odzyskała władzę???.
ouyx / 188.33.138.* / 2010-10-11 00:50
Komorowski nie bój nic - masz już zapewnione miejsce w historii polski jako zdrajca i wasalny uzurpator.

FILM - KOMOROWSKI CIESZY SIĘ Z TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ ------ http://www.youtube.com/watch?v=5YXVZ0S4Q0Q ------

TUSK I KOMOROWSKI TO KŁAMLIWE CHŁOPTASIE NA POSYŁKI. OGLĄDAJ ------ http://www.youtube.com/watch?v=d3IH9opS1tc&feature=related -----

RZĄD UKRYWA SZOKUJĄCE INFORMACJE. Zespół Parlamentarny Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010r. uzyskał informacje wskazujące, że w kluczowych dla wyjaśnienia tej tragedii sprawach rząd Donalda Tuska dysponuje dowodami podważającymi wersję podawaną do wiadomości opinii publicznej. Dowody te są ukrywane. Czytaj: ---- http://niezalezna.pl/article/show/id/39967

Głównym celem obecnego ataku na Kaczyńskiego jest próba skompromitowania polityki zorientowanej na realizację polskich interesów narodowych. Rządząca naszym krajem oligarchia najwyraźniej doszła do wniosku, że polską rację stanu czas już złożyć na śmietniku historii, bo przeszkadza ona w robieniu kolejnych geszeftów.
CZYTAJ: ---- http://niezalezna.pl/artykul/delegalizacja_polskiej_racji_stanu/40017/1
LISIAK / 77.254.84.* / 2010-10-10 23:51
TO JEDNAK GAJOWY.
konserwa1 / 178.36.97.* / 2010-10-10 22:29
Pan prezydent pomylił pomnik nagrobny z pomnikiem upamiętniającym ofiary katastrofy. Odrobinka inteligencji o co posądzałem pana prezydenta, pozwala rozróżnić ten drobniutki niuans. Cóż jaki naród taki prezydent.
~Kris / 2010-10-10 22:43 / Tysiącznik na forum)

jaki naród taki prezydent


Tak, prezydent się zmienił, ale hasło nie traci na aktualności.
PlawdaKtólaBoli / 77.253.9.* / 2010-10-10 23:05
...Jarosław Kaczyński wspominał także swojego zmarłego brata byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mówił, że był on pierwszym prezydentem, który nie był w PZPR i nie ma go w kartotekach IPN...
powątpiewanie / 213.165.90.* / 2010-10-10 21:49
a z tym Witebskiem tow. Łupku, to nie był przypadkiem nieudany zamiar definitywnego pozbycia się Kaszalota?. Raz się udało, to czemu nie.
srałciępis / 178.181.182.* / 2010-10-10 21:28
Usuń się z pałacu błaźnie i wydaj wspólników - to jedyne co możesz dobrego zrobić
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 21:26
.. razem jego brat wykorzystuje go instrumentalnie.
To taka PiSokomusza żenada.

Ta część społeczeństwa, która dała się ogłupić proszkowej zmianie towarzysza Jarosława, chyba
przejrzała na oczy.
Zobaczyli wszyscy, że towarzysz Jarosław nie jest człowiekiem honoru. Nie potrafi przegrywać i wpada
w szał jak mu się odbiera zabawkę w postaci krzyża.

Reszta społeczeństwa, ogólnie określana jako dummies, pokazuje swoje totalne ogłupienie towarzyszem Jarosławem dając wyraz swych chorych "mądrości" na tym forum.
Współczuje im, gdyż są bezkształtną masą kierowaną przez towarzysza Jarosława. Niestety, tak to jest jak wyborcy PiSokomucha Jarosława mają mózg nieużywany.
Prawiezaratrala / 77.253.9.* / 2010-10-10 21:19
Ja się dziwię dysponentom money, że takiej whore jak
SumieniePiSokomuchów

pozwala na systematyczne drażnienie 30-tu milionów Tutejszych. Z faktu, że nieliczna grupa wyniosła
do władzy ludzi typu Komorowski nie należy wyciągać prostych wniosków. Młodzież na fali przemian
dała się ogłupić i pozwoliła na wybór figuranta, ale to wkrótce może się zmienić i zapewne się
zmieni.

Coś mi się wydaje, że
.
SumieniePiSokomuchów

to jeden z tych gównianych redaktorków money
jak nic / 213.165.90.* / 2010-10-10 21:54
.. taki wentyl bezpieczeństwa, ze Służby Bezpieczeństwa. Owszem, pasuje.
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 21:01
... razem jego brat wykorzystuje go instrumentalnie.
To taka PiSokomusza żenada.

Ta część społeczeństwa, która dała się ogłupić proszkowej zmianie towarzysza Jarosława, chyba przejrzała na oczy.
Zobaczyli wszyscy, że towarzysz Jarosław nie jest człowiekiem honoru. Nie potrafi przegrywać i wpada w szał jak mu się odbiera zabawkę w postaci krzyża.

Reszta społeczeństwa, ogólnie określana jako dummies, pokazuje swoje totalne ogłupienie towarzyszem Jarosławem dając wyraz swych chorych "mądrości" na tym forum.
Współczuje im, gdyż są bezkształtną masą kierowaną przez towarzysza Jarosława.
jt / 78.8.57.* / 2010-10-10 21:11
Człowiecze,robisz na tym forum za trefnisia(błazna,wiejskiego głupka,itp.).Twoja
głupota jest przeogromna.Ciekawe czy to już apogeum czy jeszcze do szczytu daleko?.
Czy Ty wierzysz w to że Twoje wpisy ktoś bierze na poważnie?.Jeżeli tak,to gratuluję
dobrego samopoczucia.
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 21:14
Ale jedna jest rzecz pewna.
W głupocie nie jestem wstanie dorównać takim tuzom jak towarzysz Jarosław czy martwy towarzysz Lech. Oni są dla mnie wzorcem niedoścignionym. Myślę, że można ich traktować jako wzorzec głupoty.

A ty weź proszki bo się już zapieniłeś.
jt / 78.8.232.* / 2010-10-10 22:19
Wcale się nie denerwuję,nie mam czym.Twój wpis mnie rozbawił.W 100% sam potwierdziłeś moją opinię o Tobie.Po Twoich wypowiedziach widać że to Ty towarzyszu się pienisz .Wyluzuj,nic nie zmienisz.PiS jest i będzie.A Twoje chamskie wpisy świadczą tylko o Tobie.Przemyśl to.I jeszcze jedno mnie ciekawi:czy Ty tak sam z siebie,czy jesteś aparatczykiem partyjnym?.Bo jak sam z siebie,toś durnowaty cham,a jak aparatczyk to mały partyjny kundelek .
BOB1 / 83.9.62.* / 2010-10-10 21:00
To jest mozliwe tylko u nas
SumieniePiSokomuchów / 212.42.250.* / 2010-10-10 21:03
I na dodatek stado baranów, które powtarza głupoty o tym jak towarzysz Lech był mądry, inteligentny, katolik i jakim był patriotą.
A na każde z tych przymiotników można spokojnie na internecie znaleźć ze 100 kontr przykładów.

Ale "ciemny lud" kupi tę papkę.
ZAGNIEWANY Doktor / 83.31.195.* / 2010-10-10 22:22
Znowu nie zażyłeś lekarstwa i na dodatek uciekłeś z izolatko Pan doktor jutro będzie się na ciebie gniewał
Prawiezaratrala / 77.253.9.* / 2010-10-10 20:26
Ja się dziwię dysponentom money, że takiej whore jak
SumieniePiSokomuchów

pozwala na systematyczne drażnienie 30-tu milionów Tutejszych. Z faktu, że nieliczna grupa wyniosła do władzy ludzi typu Komorowski nie należy wyciągać prostych wniosków. Młodzież na fali przemian dała się ogłupić i pozwoliła na wybór figuranta, ale to wkrótce może się zmienić i zapewne się zmieni.

Co się zaś tyczy wywiadu, to oto cytat świadczący z kim mamy, musimy przez trzy lata, mieć do czynienia:

Prezydent przekonywał, że z punktu widzenia języka politycznego, obecność premiera Rosji w miejscu katastrofy oznaczała przywiązanie ogromnej wagi do tego, co się wydarzyło i chęć uczestniczenia we wspólnym przeżywaniu dramatu polskiego.

Cóż, może mamy do czynienia z osoba nierozumiejącą prostych relacji. Może gdyby potrafił to zrozumiałby niestosowność osobistego udziału człowieka będącego szefem rządu bajecznie bogatego kraju, który kilka godzin wcześniej zdecydował o przyjęciu na swoim terytorium głowy sąsiedniego państwa na gównianym lotnisku i obsadzonym w gówniany personel.

może warto było powściągnąć także własne dążenie do zaznaczenia wagi własnego urzędu na rzecz ewidentnego interesu, jakim była potrzeba skoncentrowania uwagi opinii publicznej polskiej, rosyjskiej na bezprecedensowym spotkaniu dwóch premierów nad grobami polskich ofiar - mówił Komorowski.

tego nie skomentuję bo to uwłacza mojej przyzwoitości. Z diabłem się nie rozmawia tak jak z idiotą się nie rozmawia. To przecież nie była wypowiedź ad hoc. To przygotowane - pożal się Boże - stanowisko.
kijiok / 80.50.131.* / 2010-10-10 20:25
Przykre, że nie potrafią uczcić pamięci Prezydenta Kaczyńskiego choćby skromną tablicą: Pamięci tragicznie zmarłego, tego i tego. Koniec, kropka. Kombinowanie napisów, że - ... po tragedii zbierali się ludzie... itp, to żenada.
Wacuś Młody Zapatero / 83.7.188.* / 2010-10-10 20:05
WydOOpcone LEMINGI - bazgraniem po forum bez składu i ladu, żaden jeszcze czerwony ryj nie wybielił sumienia
marade / 89.72.183.* / 2010-10-10 19:54
Twoje wpisy są swoistym " szpagatem na kiju" gdyż o PIS mówisz komuchy a sam nim jesteś !!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy