Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komorowski: Nie wiem, co sobie kalkuluje Kurtyka

Komorowski: Nie wiem, co sobie kalkuluje Kurtyka

Wyświetlaj:
xx / 83.28.163.* / 2008-09-17 22:47
PO głosi program PiS-u

W myśl zasady – że winę zwal na poprzedników
Waliła w PiS Platforma wśród gromkich okrzyków
Od rana do wieczora, świątek, piątek, wtorek
Waliła w PiS Platforma, jak w ćwiczebny worek

Za złe stosunki z Rosją, za terror zajadły,
Brak autostrad i boisk, że stocznie upadły
Za akta, za laptopy utopione w wannie
Oj, biła w PiS Platforma, biła nieustannie

Lecz widząc, że publiczność już nie woła bisu
I że dość ma ciągłego okładania PiS-u
I że nie chcą już ludzie wciąż tych samych jaseł
Sięgnęła więc Platforma do PiS-owskich haseł.

Już chce premier zboczeńców chemicznie kastrować
Już się nie chce z rosyjskim niedźwiedziem całować
Już posłankę Beatę sądzą, mimo szlochów
Nawet Jaruzelskiego wtrącić chcą do lochów

Bo gdy z własnych obietnic kicha, groch, kapusta
Gdy projektów szuflada dziurawa i pusta
Wtedy trzeba zjeść obiad, wódki wypić sto gram
No i z braku własnego - cudzy głosić program!

Janusz Wojciechowski
http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/2,...4901,index.html
buriaczka / 84.234.10.* / 2008-09-17 21:14
Nie dajcie się robić w konia! PO, PiS, LiD i PSL to jedna eskimosko-komunistyczna, okrągłostołowa banda. W IPN też sami eskimosi, więc sami widzicie.
Bjustolog / 90.129.98.* / 2008-09-17 20:27
Ja pikuję, mój pies ma identycznie uchachany pysk jak zadam mu w michę, zaiste Bronek K musiał dobrze pojeść nim zrobiono mu oną fotkę.
Nie ubliżając mojemu psu, u obu osobników poziom umysłowy myślę z lekką przewagą na rzecz mojego pupila
Raczejjj / 77.253.108.* / 2008-09-17 17:32
"Komorowski powiedział w Sygnałach Dnia, że formułowanie takich oskarżeń pod adresem jego partii jest zupełnie pozbawione podstaw" - skoro mówi to polski polityk(a zwłaszcza z PO), ten sam który obiecywał wraz z Tuskiem drugą Irlandię [przypominam, że LW ps. "Bolek" też obiecywał, ale drugą Japonię] to raczej powinniśmy to odczytać w drugą stronę. Mianowicie, że oskarżenia są jak najbardziej zasadne.

Ale oceniając na chłodno, presja na historyków była bo PL nie jest jak na razie krajem gdzie panuje wolność słowa dla myślących inaczej niż GW.
milunia / 151.92.176.* / 2008-09-17 13:45
Cóż to? Jakaś strona w money.pl dla wielbicieli PIS-u? Chamstwo, prostactwo i brak hamulców widać ale żebyście też kościoła się czepiali? To już sranie do własnego gniazda panowie pIS-owcy...Ojciec dyrektor potraktuje was anatemą, zobaczycie...Lepiej rzućcie wszystko i pędem na kolanach do Torunia bo pan jarek-sama-prawda nie daruje wam i co wy wtedy biedni zaślepieni z nienawiści do PO zrobicie???Przecież do SLD nie pójdziecie się zapisać...-)))
okok / 79.185.172.* / 2008-09-17 14:28
czasami zazdroszczę kobietom bo przyszły zawód już mają z racji urodzenia. nawet mądre być nie muszą a nawet wskazane jest żeby miluniu nie były.
faktycznieżenada! / 213.158.196.* / 2008-09-17 18:37
ba, mogą być na dodatek szpetne niczym pawiany. Nadrabiają przy tym te wady wmawianiem innym, że są milunie.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-09-17 13:59
Pozdrowienia dla Ojca Dyrektora Michnika!!!
sceptyk / 2008-09-17 12:33 / Tysiącznik na forum
Kogo kryjecie panowie Komorowscy, Tuskowie, Borusewicze, Wałęsowie??????
JX / 212.191.170.* / 2008-09-17 12:23
Dlaczego nikt nie podważa tego, co napisał Cenckiewicz? Jeśli to prawda, to taki był obowiązek obiektywnego, a nie nadwornego historyka. Prawdy i tak nie ukryje się w dobie internetu. Biedni ci nasi politycy; płacą ogromną cenę za zaprzedanie (żeby to jeszcze krajowi, w którym żyją!).
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-09-17 13:10
Prawda się nie ukryje pod warunkiem, że ktoś będzie chciał jej szukać. Ostatnio media (niezależne) głoszą żeby nie szperać w przeszłości. naczelnym hasłem ostatnich wyborów było "Polacy mają już dość przeszłości...." Jacy biedni politycy, jaką cenę. Jeżeli już zapłacąjakąś cenę to nie za "zaprzedanie" ale za bidę u Kowalskiego!
Jarkt / 77.253.33.* / 2008-09-17 12:00
PO to partia istniejąca na scenie politycznej wyłącznie dzięki temu, że jest wściekłym antyPIS-em. Dla większości mediów i odmóżdżonego propagandą społeczeństwa jest to wystarczający powód, aby żyrować totalną nieudolność, nicnierobienie i bezczelne kłamstwa...
klej / 213.158.196.* / 2008-09-17 11:56
komorowski dorownal niesiolowskiemu,porazka
arch / 2008-09-17 11:26 / Tysiącznik na forum
"W związku z nieuzasadnionymi i brutalnymi atakami niektórych polityków ekipy rządzącej i mediów na Instytut Pamięci Narodowej, w tym na moją osobę, oraz zapowiedziami zmiany ustawy i okrojenia budżetu, postanowiłem dla dobra Instytutu zrezygnować z pracy w IPN"
www.tvn24.pl/12690,1564988,0,1,cenckiewicz-schodzi-ze-swiecznika-ipn,wiadomosc.html
Handel wyrokami 1 / 83.26.21.* / 2008-09-17 11:09
Zatopic PO - jedyne słuszne rozwiązanie.
Czy Komorowski tez dostaje od Schecia SMS-y z tresciami propagandowymi do nagłośnienia ?
"Marszałek" dostaje jeszcze SMSy z WSI !
KAP / 2008-09-17 11:15 / Tysiącznik na forum
i z GPU, i z KGB i z CIA i z Mosadu i z Wyborczej, tylko ne od Rydzyka , wiec rzeczywiscie jest on kompletnie nieurzytecznym...-:)
sceptyk / 2008-09-17 12:54 / Tysiącznik na forum
KAP,
ja wiem, że szkolenia oficerów frontu ideologicznego są wyczerpujące.
Ale chociaż 15 minut dziennie poświęćcie na elementarną naukę ortografii. Dzisiaj już nie siermiężne czasy bezmaturalnych agitatorów. Od oficerów frontu ideologicznego wymagamy naprawdę więcej!
Weź przykład z mgr zootechnik Moniki Olejnik. Ona zawsze mówi gramatycznie i ortograficznie. Nawet blond ma farbowany zgodnie z rozkazem. A wy, KAP???
Wstyd przynosicie! Wstyd!
Do raportu staniecie, jak nic!
Raczejjj / 77.253.108.* / 2008-09-17 17:43
Katolewicowa dziennikarka. Ale w demokracji i taka ma prawo do prezentacji poglądów. Sęk w tym, że wielu próbuje je przedstawić jako o zgrozo obiektywne, zwłaszcza gdy powoła się na tekst A. Michnika z GW - bezsprzecznego autorytetu pani Olejnik obok pana Wałęsy i Kazimierza Odnowiciela. A zwłaszcza Ci ze stacji "programowo najlepszejszej".
man13 / 2008-09-17 10:48 / Tysiącznik na forum
Chyba odraził się że nie może rozliczyć kościoła za współpracę z UB/SB/KGB. 5o% czarnych pracowało/współpracowałó przeciw narodowi polskiemu a tu nic nie można zrobić.
sceptyk / 2008-09-17 12:56 / Tysiącznik na forum
man13,
przypomnę ci, że nie tak dawno wypisywałeś się z "tego" narodu (poczytaj sobie własne archiwum).
Więc co cię obchodzi kto robił krzywdę :temu" narodowi?
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-09-17 12:13
A co prowadziliście statystyki? Nie 50% a 5%. Zajmij się lepiej statystykami UB, np ilu z nich nie jest bandytami i dlaczego za to jeszcze teraz biroą wysokie wynagrodzenie? Kościoła nie tykaj, za wysokie nogi na twoje stópki. Kościół sam się oczyszcza i oczyści. A wy ubecja, choć jeden drugiego osądzi???
KAP / 2008-09-17 11:23 / Tysiącznik na forum
przesadziles, wsród ksiezy odsetek byl raczej podobny jak wszedzie indziej. jako instytucja kosciół po wojnie zachowywal sie w przewadze porzadku i odpowiedzialnie. Niestety od konca lat 80tych powracal systematycznie do przedwojennych katoendeckich korzeni i teraz mamy problem z XIXw katolicko narodowym podejsciem do XXIw problemów. No i ta tradycyjna chec umocnienia swoich pozycji materialnych i i deologicznych jako najrówniejszy z równych gloszac umiar, przebaczenie , skromnosc i pochwale ubóstwa....
man13 / 2008-09-17 11:36 / Tysiącznik na forum
Może tak a może i nie. Kto to dokładnie wie?
Cspostrzegawczy / 2008-09-17 10:47 / Tysiącznik na forum
Komorowski funkcję Marszałka Sejmu pełni nie dla dobra kraju , ale po to by propagandowo zyskiwało PO.
Na początku jeszcze myślałem, że Komorowski jest awaryjnym kandydatem na prezydenta i bedzie szukał szerokiego poparcia, ale po tak jednoznacznych i działających tylko w interesie PO działaniach zmieniłem zdanie. Komorowski to mały człowieczek, który nie umie stanać ponad partyjne interesiki.
Przykładów ostatnio jest wiele - np. słynna komisja, ale nawet z tego zamieszczonego wyżej dzisiejszego wywiadu: http://www.polskieradio.pl/jedynka/sygnalydnia/?id=15936
"...chcemy rządzić cztery lata i mamy nadzieję, że nam taką szansę da także pan prezydent, bo jedynym zagrożeniem jest oczywiście, jakieś ewentualne takie notorycznie stosowane weto pana prezydenta, bo z punktu widzenia Konstytucji prezydent, oczywiście, może skutecznie włożyć kij w szprychy i zatrzymać wszelkie prace rządowe..."
1. "notoryczne weto" : na razie tylko2 razy przez prawie rok
2. "zatrzymać wszelkie prace rządowe" : przecież rząd pracuje niezależnie i prezydent nie wstrzymuje WSZELKICH prac rządowych.
jest to typowe urabianie propagandowo prezydenta jako głównego blokującego prace rządowe w celu wytłumaczenia społeczeństwu braku efektu tych prac.
Tomasz.S. / 83.7.58.* / 2008-09-17 10:24
Komorowski jest świadomy tego, że jak PO nie zlikwiduje IPNu,
to IPN w krótkim czasie zatopi PO. Całkowicie!

Najnowsze wpisy