Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić

Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić

skomentuj
Wyświetlaj:
bulba1 / 2010-06-23 08:42 / Bywalec forum
Po raz kolejny czuje się jak schizofrenik. Otóż Szanowna Pani Sędzina ogłasza werdykt że J. Kaczyński musi na antenie TVP I TVN stwierdzić że kłamał.
Następnie ogłasza uzasadnienie i .........................................!!!!!!!!!!!!

-I szok – Jarosław Kaczyński ma rację, ale jej nie ma i takie ble,ble,ble. Bo samorząd to nie rząd, bo choć cała PO i Komorowski głosowała za możliwością zbycia udziałów przez organ założycielski na rzecz prywatnego „inwestora”, bo choć cała PO i Komorowski głosowała przeciw wnioskowi opozycji by uniemożliwić zbywanie 100% udziałów w ręce prywatnego „inwestora”, bo choć cała PO i Komorowski głosowała za odrzuceniem weta Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – to za mało, bo to niejednoznaczne i nie do końca wynika.....

-Tak się nam Temida rozgrzała że chyba miała pomroczność jasną, bo co rusz miała dziwny tik (???), wywołujący półuśmiech na jej dostojnej twarzy.
Przykro mi że mieszkam nie tyle w tym (mym) kraju, lecz że mieszkam z takimi ludźmi. Sąd miejsce gdzie teoretycznie powinno być sprawiedliwiej i uczciwiej niż gdzie indziej, jest ................ nie mam siły.
towarzysz POszmaciak / 94.254.215.* / 2010-06-23 01:17
WYSOKI SĄDZIE - zakazać wszelkich informacji !!! A przed otwarciem ust, obywatel ma okazać certyfikat "Ministerstwa Prawdy" i potwierdzony notarialnie tekst wypowiedzi. Wtedy będzie dopiero demokratycznie i słusznie (wicie, rozumicie) !!!
Elendir / 2010-06-23 07:07 / Łowca czarownic
A co powiesz o zakazie publikacji oszczerstw i informacji z założenia fałszywych?
rotor / 84.144.92.* / 2010-06-23 07:57
to TVN i GW POwinny juz dawno nie istniec.
A mistrzem w falszywych publikacjach o stanie gospodarki
jest PO i jej pryncypal.
Elendir / 2010-06-23 08:05 / Łowca czarownic
A mógłbyś wskazać jakieś konkrety?
rotor / 84.144.92.* / 2010-06-23 08:26
jezeli ich dotad nie zauwazyles to szkoda
mojego i twojego czasu.
Idz i glosuj na Komorowskiego zobaczysz za
2 lata ruine a nie POLSKE, ktora zostawia
monopolistyczne rzady PO.
Oborowy / 79.185.100.* / 2010-06-23 00:58
Oto jest pytanie. Czy nasze sądy są sprawiedliwe, czy tylko niezawisłe ???
arch / 2010-06-23 09:11 / Tysiącznik na forum
Sądy są nizeawisłe od rozumu i niezależne od sprawiedliwości
Danie ludziom wym. sprawiedliwości niesamowitej , niekontrolowanej przez nikogo władzy , immunitety takie , że nigdzie w świecie sie ludziom nie marzy, przywoleje i 100 5 emerytura przy 0 zł wpłaconej składki na ZUS powoduje ,że ludzie wymiaru sprawiedliwości nie używają rozumu , kodeksu , żadnego prawa i logoki a tylko władzy.
-Są aroganccy i nie liczą się z nikim , za nic nie odpowiadają ( niewinnych ludzi wsadzają do więzień i nie odpowiadają za to.
- W zeszłym roku UPR podała do4 różnych sądu jakąś partię za to ,że podała do wiadomości jakoby UPR był za UE. ). Sprawa była oczywista i tamta partia powinna sprostować .
-Lecz każdy sąd wydał inny wyrok.
A więc to jest zwykły kabaret.
Jeśkl sie nie zmieni funkcjonowania sądów i ich służalczości i dyspozycyjności w stosunku do władzy to szkoda mówić o jakimś państwie praw.
Państwo prawa to tylko moze byc zapisane w konstytrucji.
Tam wszystko można zapisdać bo papier wszystko przyjmie. Gorzej z czynami i z praktyką.
T. / 81.190.51.* / 2010-06-23 00:25
Na razie jeszcze nie wygrał , ponieważ apelacja Kaczyńskiego została przyjęta.
Sprawa będzie ponownie rozpatrywana i nie ma co drążyć tematu ,który wygasł !
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-06-23 00:22
Z netu. Wojciechowski:
"...Jasnogród, 22 czerwca 2010 roku,

1. Piszę do Was ten listz dzielnicy Wilanów, najbogatszej i najdroższej dzielnicy Warszawy(złośliwi mówią o nas – Warszawka, w odróżnieniu odprawdziwej starej Warszawy), gdzie kandydat PO Bronisław Komorowski uzyskał najwyższe w kraju poparcie – 73 procent ważnie oddanych głosów.

Piszę ten list do was,mieszkańców wsi Godziszów na Lubelszczyźnie, gdzie Bronisław Komorowski uzyskał najniższe poparcie – 3 procent, podczas gdy kandydat PiS Jarosław Kaczyński dostał poparcie najwyższe w Polsce – 84 procent głosów ważnie oddanych.

2. Piszę ten list od nas, z naszego – nie waham się użyć tego określenia –Jasnogrodu, do was, do waszego Ciemnogrodu, żeby wam powiedzieć, że was nie rozumiem. Dlaczego wy głosujecie na Jarosława, zamiast głosować na naszego ulubionego Bronisława?

3. Rozejrzyjcie się wokół siebie,obywatele ciemnogrodzcy – przecież Polska tak bardzo się zmieniła!

Na przykład my - mieszkamy na pięknym osiedlu, a bezpieczeństwa naszych rodzin i naszych domostw strzeże renomowana firma ochroniarska.

Pracujemy w świetnych firmach, instytucjach finansowych, bankach, pełnimy ważne stanowiska w administracji państwowej, nikomu z nas nie brakuje pracy ani chleba!

Jeździmy eleganckimi samochodami, a na wczasy wyjeżdżamy na Karaiby albo Seszele.

Dlaczego wy tam w Godziszowie i innym podobnym Ciemnogrodzie nie potraficie tego docenić i uszanować?

4. Głosujecie na Kaczyńskiego, bo nie chcecie prywatyzacji służby zdrowia....

O bezrozumny Ciemnogrodzie!. My od dawna korzystamy tylko i wyłącznie z prywatnej służby zdrowia i zapewniam was, że jest ona o niebo lepsza od państwowej. Mamy osobne sale, z telewizją satelitarną,z internetem, mamy dostęp do najlepszych specjalistów i zabiegów,nie mamy żadnych problemów z zakupem leków

A wy tam w Ciemnogrodzie popieracie tego nieodpowiedzialnego Kaczyńskiego, który opowiada głupstwa, że służba zdrowia powinna być publiczna. Nie wierzcie w to! Prywatna, prywatna i jeszcze raz prywatna! Płacisz, wymagasz i masz!

5. Podobnie edukacja. Dlaczego popieracie Kaczyńskiego, który broni publicznej oświaty,a my mamy naprawdę dobre doświadczenia z edukacją prywatną. Nasze dzieci od dawna chodzą tylko i wyłącznie do prywatnych szkół i zapewniam was, że poziom w nich jest bardzo wysoki, nie to co w waszej ciemnogrodzkiej podstawówce czy gimnazjum.

6. Ubzduraliście sobie w głowach to rolnictwo.... nic, tylko rolnictwo i rolnictwo, że niby Kaczyński go broni. Ale po co broni? Po co komu rolnictwo, szanowni Ciemnogrodzianie? Na rolników trzeba tylko płacić, tu dopłaty,tam KRUS-y, a przecież oni nie są już do niczego potrzebni.Żywność można sprowadzić z Brazylii albo z Chin, może nawet tańszą, bo genetycznie zmodyfikowaną. Nasze pola uprawne powinno się zamienić na pola golfowe. Niektórzy z moich przyjaciół mają takie pola golfowe, na przykład Rycho ma takie pola i Miro też mai zapewniam was, że dochód z nich jest znacznie wyższy niż z waszych kartofli i żyta, a nawet za przeproszeniem – nie bierzcie tego wprost do siebie – z buraków.

7. Przykro mi, ale muszę wam wprost powiedzieć, drodzy Ciemnogrodzianie z Godziszowa i tysięcy podobnych miejscowości. Jesteście zacofani, jesteście nienowocześni, Jesteście nieeuropejscy i nieświatowi. Wstyd mi za was.
Musicie się zmienić!

8. Nie słuchajcie Radia Maryja, ani Telewizji Trwam, lecz oglądajcie „Szkło kontaktowe”,tam jest prawda , tam luz i wysublimowany dowcip. Tam są mądrzy redaktorzy i telefonują do nich sami mądrzy słuchacze.

Nie czytajcie „Naszego Dziennika” lecz Gazetę Wyborczą, która otworzy na świat wasze zasklepione umysły, która was unowocześni.

No i nie glosujcie drugi raz na Kaczyńskiego, który w czasie swoich dwuletnich rządów aresztował siedem milionów ludzi i założył podsłuchy u dalszych czterdziestu dwóch milionów obywateli.

Nie głosujcie na Kaczyńskiego, lecz na naszego Bronisława, który jest nowoczesny,światowy, zna języki dla s niego obce (choć ich nie używa i wypowiada się patriotycznie wyłącznie po polsku), ma głęboką wiedzę na każdy temat, o Unii Europejskiej, o ONZ, o metodach wydobycia gazu i w ogóle o wszystkim. Poza tym ma żonę i pięcioro dzieci i ogólnie błyszczy kindersztubą, w szczególności wobec kobiet, zwłaszcza duńskich.

9. Nie głosujcie na Kaczyńskiego, który hołubi tylko kota, podczas gdy nasz Bronisław lubi wszystkie zwierzęta – sarny, jelenie, dziki,zające, lisy, a nawet rosyjskie niedźwiedzie. Uwielbia oglądać te zwierzęta przez lunetę optyczną swojego sztucera.

10. Zrobiliście błąd w I turze, ale wybaczam. Jesteście bowiem prymitywni, niewykształceni,niedouczeni, no w dodatku ze wsi.

Możecie jeszcze ten błąd naprawić, przemyślcie to, choć wiem, że to dla was trudne, bojako dotychcza
Kotek Puszek / 78.30.81.* / 2010-06-23 06:38
Drodzy Godziszowianie, to za Waszego idola Jarka aktualne stało się hasło "nie ma trzech milionów mieszkań, ale są mieszkania za trzy miliony".

Drodzy Godziszowianie, to wasz idol Jarek bez mrugnięcia okiem za bezcen odda Waszą wiochę Kościołowi, po czym na wiecu będzie wołał o grabieży Polski przez czerwonych i michnika...

Drodzy Godziszowianie, to wasz idol Jarek wyciągnie z jakiegoś kryminalisty obciążające Was zeznania, kiedy tylko będzie mu tak wygodnie, a Wy, jak pójdziecie na parę miesięcy do p****dla, to Wam od razu rura zmięknie...

Drodzy Godziszowianie, to wasz idol Jarek skłóci Polskę z jej największym sąsiadem, a w odwecie ten sąsiad zamknie swoje rynki zbytu dla waszych jabłek i ziemniaków. Zgniją, bo Jarek ich od Was nie odkupi.
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-06-23 00:23
.....Możecie jeszcze ten błąd naprawić, przemyślcie to, choć wiem, że to dla was trudne, bojako dotychczasowi wyborcy Kaczyńskiego nie macie przecież nawe tpołowy tej inteligencji, jaką mamy my, błyskotliwi wyborcy Komorowskiego.

W każdy razie rzucam hasło, a wy je łapcie – Ciemnogród wybiera Komorowskiego!

PS. Ale co ja wam tłumaczę... stare porzekadło mówi przecież, że głodny sytego nie zrozumie!..."
bebe / 2010-06-23 01:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

1
2010-06-23 00:22:27 | 89.229.95.* | Oszołomowaty
Re: Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić [1]
Z netu. Wojciechowski:
"...Jasnogród, 22 czerwca 2010 roku,

1. Piszę do Was ten listz dzielnicy Wilanów, najbogatszej i najdroższej dzielnicy
Warszawy(złośliwi mówią o nas – Warszawka, w odróżnieniu odprawdziwej starej
Warszawy), gdzie kandydat PO Bronisław Komorowski uzyskał najwyższe w kraju poparcie
– 73 procent ważnie oddanych głosów.

Piszę ten list do was,mieszkańców wsi Godziszów na Lubelszczyźnie, gdzie Bronisław
Komorowski uzyskał najniższe poparcie – 3 procent, podczas gdy kandydat PiS
Jarosław Kaczyński dostał poparcie najwyższe w Polsce – 84 procent głosów ważnie
oddanych.

2. Piszę ten list od nas, z naszego – nie waham się użyć tego określenia
–Jasnogrodu, do was, do waszego Ciemnogrodu, żeby wam powiedzieć, że was nie
rozumiem. Dlaczego wy głosujecie na Jarosława, zamiast głosować na naszego ulubionego
Bronisława?

3. Rozejrzyjcie się wokół siebie,obywatele ciemnogrodzcy – przecież Polska tak
bardzo się zmieniła!

Na przykład my - mieszkamy na pięknym osiedlu, a bezpieczeństwa naszych rodzin i
naszych domostw strzeże renomowana firma ochroniarska.

Pracujemy w świetnych firmach, instytucjach finansowych, bankach, pełnimy ważne
stanowiska w administracji państwowej, nikomu z nas nie brakuje pracy ani chleba!

Jeździmy eleganckimi samochodami, a na wczasy wyjeżdżamy na Karaiby albo Seszele.

Dlaczego wy tam w Godziszowie i innym podobnym Ciemnogrodzie nie potraficie tego
docenić i uszanować?

4. Głosujecie na Kaczyńskiego, bo nie chcecie prywatyzacji służby zdrowia....

O bezrozumny Ciemnogrodzie!. My od dawna korzystamy tylko i wyłącznie z prywatnej
służby zdrowia i zapewniam was, że jest ona o niebo lepsza od państwowej. Mamy osobne
sale, z telewizją satelitarną,z internetem, mamy dostęp do najlepszych specjalistów i
zabiegów,nie mamy żadnych problemów z zakupem leków

A wy tam w Ciemnogrodzie popieracie tego nieodpowiedzialnego Kaczyńskiego, który
opowiada głupstwa, że służba zdrowia powinna być publiczna. Nie wierzcie w to! Prywatna,
prywatna i jeszcze raz prywatna! Płacisz, wymagasz i masz!

5. Podobnie edukacja. Dlaczego popieracie Kaczyńskiego, który broni publicznej
oświaty,a my mamy naprawdę dobre doświadczenia z edukacją prywatną. Nasze dzieci od dawna
chodzą tylko i wyłącznie do prywatnych szkół i zapewniam was, że poziom w nich jest
bardzo wysoki, nie to co w waszej ciemnogrodzkiej podstawówce czy gimnazjum.

6. Ubzduraliście sobie w głowach to rolnictwo.... nic, tylko rolnictwo i rolnictwo, że
niby Kaczyński go broni. Ale po co broni? Po co komu rolnictwo, szanowni
Ciemnogrodzianie? Na rolników trzeba tylko płacić, tu dopłaty,tam KRUS-y, a przecież oni
nie są już do niczego potrzebni.Żywność można sprowadzić z Brazylii albo z Chin, może
nawet tańszą, bo genetycznie zmodyfikowaną. Nasze pola uprawne powinno się zamienić na
pola golfowe. Niektórzy z moich przyjaciół mają takie pola golfowe, na przykład Rycho ma
takie pola i Miro też mai zapewniam was, że dochód z nich jest znacznie wyższy niż z
waszych kartofli i żyta, a nawet za przeproszeniem – nie bierzcie tego wprost do
siebie – z buraków.

7. Przykro mi, ale muszę wam wprost powiedzieć, drodzy Ciemnogrodzianie z Godziszowa i
tysięcy podobnych miejscowości. Jesteście zacofani, jesteście nienowocześni, Jesteście
nieeuropejscy i nieświatowi. Wstyd mi za was.
Musicie się zmienić!

8. Nie słuchajcie Radia Maryja, ani Telewizji Trwam, lecz oglądajcie „Szkło
kontaktowe”,tam jest prawda , tam luz i wysublimowany dowcip. Tam są mądrzy
redaktorzy i telefonują do nich sami mądrzy słuchacze.

Nie czytajcie „Naszego Dziennika” lecz Gazetę Wyborczą, która otworzy na
świat wasze zasklepione umysły, która was unowocześni.

No i nie glosujcie drugi raz na Kaczyńskiego, który w czasie swoich dwuletnich rządów
aresztował siedem milionów ludzi i założył podsłuchy u dalszych czterdziestu dwóch
milionów obywateli.

Nie głosujcie na Kaczyńskiego, lecz na naszego Bronisława, który jest
nowoczesny,światowy, zna języki dla s niego obce (choć ich nie używa i wypowiada się
patriotycznie wyłącznie po polsku), ma głęboką wiedzę na każdy temat, o Unii
Europejskiej, o ONZ, o metodach wydobycia gazu i w ogóle o wszystkim. Poza tym ma żonę i
pięcioro dzieci i ogólnie błyszczy kindersztubą, w szczególności wobec kobiet, zwłaszcza
duńskich.

9. Nie głosujcie na Kaczyńskiego, który hołubi tylko kota, podczas gdy nasz Bronisław
lubi wszystkie zwierzęta – sarny, jelenie, dziki,zające, lisy, a nawet rosyjskie
niedźwiedzie. Uwielbia oglądać te zwierzęta przez lunetę optyczną swojego sztucera.

10. Zrobiliście błąd w I turze, ale wybaczam. Jesteście bowiem prymitywni,
niewykształceni,niedouczeni, no w dodatku ze wsi.

Możecie jeszcze ten błąd naprawić, prze
bebe / 2010-06-23 01:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

1
2010-06-23 00:23:16 | 89.229.95.* | Oszołomowaty
.....Możecie jeszcze ten błąd naprawić, przemyślcie to, choć wiem, że to dla was
trudne, bojako dotychczasowi wyborcy Kaczyńskiego nie macie przecież nawe tpołowy tej
inteligencji, jaką mamy my, błyskotliwi wyborcy Komorowskiego.

W każdy razie rzucam hasło, a wy je łapcie – Ciemnogród wybiera
Komorowskiego!

PS. Ale co ja wam tłumaczę... stare porzekadło mówi przecież, że głodny sytego nie
zrozumie

aleś zapodal kabareton...- moje graty...;-)))
uchachana jestem.....choć z gorzką łezką...;-(
czujesz blussssaaaa...;-))))
pozdrawiam...
a szkoda gadać / 83.28.154.* / 2010-06-23 00:09
Znaczy się "pomroczność jasna".
Jak mówił Komoruski o prywatyzacji to on mówił
I mówić o tym nie wolno.
"A pańskiego płaszcza nie mamy i co Pan nam zrobi ? "
Hahahahaaaaa
szaren / 213.108.114.* / 2010-06-22 23:29
Staram sie nie wypowiadać w sprawach wyborów w Polsce.
Ale pragne tylko zauwazyc, ze to co dzieje sie w Polsce jest czytane i komentowane równiez za granicami Polski.
A ostatnio czesto (poza Polską) widzi sie pewne zdumienie, w interpretowaniu znaczenia słów i pojec przez polskich polityków oraz coraz cześciej przez Polskie sądy.

Wiekszośc interesujących sie polityka zna oficjalne i nieoficjalne wypowiedzi róznych działaczy politycznych w tym i te dotyczace uzdrowienia słauzby zdrowia.
Tak się składa ze nie da się cofnąc wielu wypowiedzi, prac czy opracowań, sa bowiem udokumentowane, czy na jakichś dokumentach papierowych czy poprzez najiec nagrania (audio czy video).
Mie wiem co było punktem odniesienia dla Polskiego Sądu?
Ale prywatyzacja słuzby zdrowiaq, przynajmniej w pewnej (znaczacej) jej czesci była popularna w pewnych kregach w tym w PO.
Ba wypowieda sie na ten temat wielu publikatorów.
Czy wyrok (dziwny) sadu, coś tu zmieni? Czy ludzie w Polsce nie maja pamięci?
Dziwny jest ten kraj.
T. / 81.190.51.* / 2010-06-22 23:57
Nie kraj dziwny , tylko ludzie w nim mieszkający , to po pierwsze.
Po drugie , należy wziąć pod uwagę , co przez ostatnie dwa lata mówiła Kopacz w swych wystąpieniach w TV . Tutaj pracownicy TV raptem zapomnieli o swoich archiwach...
O bezustannych dyskusjach w TV na temat "korzyści" jakie przyniosłaby prywatyzacja szpitali .
Oczywiście , nigdy nie wspominali o konsekwencjach owej prywatyzacji , jakimi byłyby nieuchronne zwolnienia części pracowników . Lekarzy także. O tym nikt nigdy nie mówi .
Ale gdyby ten temat dotyczył PIS -u , to całymi dniami bylibyśmy faszerowani w TV wszelkimi wypowiedziami z przed kilku laty .
Wacuś Młody Demokrata / 83.10.248.* / 2010-06-22 23:20
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
man13 / 2010-06-22 22:38 / Tysiącznik na forum
Jak na obłąkanego i tak Kaczyński ma wiele szczęścia.
jt / 78.8.44.* / 2010-06-22 22:52
A Ty dziecko jeszcze nie śpisz?,już marsz do łóżka,rano masz iść do przedszkola.
?! / 2010-06-22 22:50 / Tysiącznik na forum
Nie bez powodu mówi się, że "głupi ma szczęście" (tylko dlaczego naszym kosztem?).
jt / 78.8.44.* / 2010-06-22 22:54
O,to Ty jesteś bardzo szczęśliwy.
?! / 2010-06-23 00:34 / Tysiącznik na forum
Tak, bo jestem na tyle "głupi", żeby nie pchać się do bagna, zwanego polityką i jeszcze "głupszy", by nie głosować na Kaczyńskiego. Jednego mam z głowy, to drugiego nie potrzebuję. Pozdrawiam "Głupich" wyborców!!! :)))
ufo l / 83.24.14.* / 2010-06-22 22:32
nieprawda...ma opublikować sprostowanie..nie musi przepraszać ...to tytuł dla naiwnych z PO
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 22:37
... oni tego i tak nie zajarza, to osobniki wyksztalcone inaczej.
Ryszard W / 83.30.132.* / 2010-06-22 22:30
no cóż, dziwne są wyroki polskich sądów, Ale ten to jeszcze nic w zestawieniu z wyrokiem w sprawie Wałesy i Bolka.- Jdnka w Polsce jest pewna wasalna tradycja , ktora po okresie niepodległosciowej euforii powraca . Szkoda Polski9, sdzkoda tych ludzi , bo znowu zapłaca nie za swoją głupote.
nts / 83.168.115.* / 2010-06-22 22:27
A w Radiu Maryja, poseł z PIS przekonywał, że to taki uczciwy i dobry człowiek. Ruskich lubi, Niemców lubi, a nawet ostatnio mówił, że już na lewicę nie będzie mówił komuniści. Takie bzdury, to możecie czerwonym nosom, co od rana do wieczora piją i płaczą, że im państwo nic nie daje. Totalna wiocha.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 22:35
Lepszy jest jednak Bronek co jak powiedzial, ze polscy piloci potrafia latac nawet na wrotach od stodoly to oni to wzieli sobie to do serca i zaczeli latac jak na wrotach. Skutki kazdy zna.

Pozdrowienia dla tych, ktorzy nie ulegli namowa Bronka-Wrociarza.
know who you mates are! / 82.47.204.* / 2010-06-22 21:46
http://www.guardian.co.uk/uk/2010/jun/22/budget-2010-key-points

Torysi zwiększyli podatek od zysków kapitałowych dla najbogatszych do 28%
?! / 2010-06-22 22:21 / Tysiącznik na forum
I co w związku z tym? Czy Ty tez jesteś w stylu tych zakompleksionych brakiem pieniędzy "Napieralskich" i "Kaczyńskich"?
know who your mates are! / 82.47.204.* / 2010-06-22 23:41
Ty, Gordon! A chciwość jest zaletą czy wadą?
?! / 2010-06-23 01:01 / Tysiącznik na forum
Czy bezmyślne kopiowanie tego co, "gdzieśtam" jest wadą, czy zaletą?
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:37
zreszta nic tu ciekawego o money.
carlos_slim / 2010-06-22 22:03
stajniowy, mam nadzieje, że łączysz się w bólu z Wielkim Preziem? btw nie zaglądaj na inne strony, bo wszystkie sa jak onet i money- nikt ci przeciez nie napisze, że kaczor wygrał w sądzie.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 22:10
Wychodzi na to ze czytanie ze zrozumieniem to u Ciebie problem.
zbaraniały / 94.42.74.* / 2010-06-22 21:45
No, bo widzisz Przyjacielu - trzeba uznawać fakty i kojarzyć związki przyczynowo-skutkowe, a nie myśleć ideologicznie. Wtedy świat jest co prawda bardziej skomplikowany, ale o wiele ciekawszy :)
Pozdrawiam :)))
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:59
rozumiem ze Ty kojarzysz i zbaraniales.

Pozdrowienia dla tych co skojarzyli i zbaranieli.
zbaraniały / 94.42.74.* / 2010-06-22 22:03
Idziesz po najmniejszej linii oporu ;)))
Ale myśl, myśl mimo wszystko!
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 22:06
Widze ze na temat lini oporu to Ty niewiele wiesz.
zbaraniały / 94.42.74.* / 2010-06-22 21:28
JK - polityk nieszczery
Ludowi wciskał bajery.
Lecz mleczko się w końcu wylało...
Widać się starał zbyt mało...
Choć buźkę śmiał do kamery ;)
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy