Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić

Komorowski wygrał w sądzie: Kaczyński ma przeprosić

Wyświetlaj:
leberał / 81.15.180.* / 2010-06-22 21:25
No i okazało się że "leberalne" PO nie chce prywatyzacji służby zdrowia. W związku z tym socjalizm narodowy PiS wygląda lepiej niż socjalizm internacjonalny PO/SLD.
Tylko gdzie ta konserwatywno-liberalna prawica?
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:30
... zakakuflowana, udaje obywatelska.
olo1 / 87.206.165.* / 2010-06-22 21:05
W składzie sędziowskim wydającym wyrok w procesie Komorowski-Kaczyński zasiadały sędzia Małgorzata Perdion-Kalicka oraz Bożena Chłopecka. W 2007 r. sędzia Chłopecka orzekła, że poseł PiS Zbigniew Wassermann ma przeprosić Agorę i że naruszył wiarygodność „Gazety Wyborczej”.

Sędzia Bożena Chłopecka (delegowana do sądu okręgowego z sądu rejonowego) w 2007 r. orzekła, że Zbigniew Wassermann, były koordynator służb specjalnych w rządzie PiS, ma przeprosić Agorę, wydawcę „Gazety Wyborczej”, za stwierdzenia ze stycznia 2006 r., w których zarzucał „GW”, że toczy „zawziętą wojnę w celu ochrony układu ludzi władzy, biznesu, mafii i służb specjalnych” oraz że „działania i praktyki „GW” wskazują na instrumentalną manipulację polityczną”. Sędzia Chłopecka uznała, że Zbigniew Wassermann naruszył dobra osobiste i wiarygodność „Gazety Wyborczej”. Wyrok nakazywał opublikowanie przeprosin, wpłacenie 15 tys. zł na cel społeczny oraz zwrot Agorze 2 tys. zł kosztów
sądowych. Poseł Wassermann odwołał się od wyroku do Trybunału w Strasburgu.


Przewodniczącą składu sędziowskiego była Małgorzata Perdion-Kalicka, nominowana na stanowisko sędziego sądu okręgowego w 2004 r., orzekająca w wydziale gospodarczym sądu okręgowego. Jak zauważyli inetrnauci, uzasadnienie do wyroku, który odczytywała kilkadziesiąt minut w sprawie Komorowski-Kaczyński, przygotowała w ekspresowym tempie – dwie godziny po przesłuchaniu Bronisława Komorowskiego. Zanim nastapiło wydanie wyroku, minister zdrowia Ewa Kopacz (PO) stwierdziła, że „Jarosław Kaczyński musi przeprosić pacjentów”.


Poprzedni wyrok w sądzie okręgowym – także nakazujący przeproszenie Bronisława Komorowskiego przez Jarosława Kaczyńskiego - wydała sędzia Agnieszka Matlak. Orzekała ona m.in. w procesie Stanisław Remuszko–„Gazeta Wyborcza", w którym stwierdziła, że „negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”.


Wydała również wyrok na korzyść Wojciecha Jaruzelskiego w procesie wytoczonym generałowi przez spadkobiercę przedwojennych właścicieli willi, w której mieszka
Jaruzelski. Orzekając w procesie Jerzy Urban (naczelny tygodnika „Nie") – Marek
Król (b. naczelny tygodnika „Wprost"), wydała wyrok korzystny dla Urbana.


http://niezalezna.pl/article/show/id/35704
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 21:27
Jarkaczor ma złych prawników, choć sam jest ponoć też jurystą.
Skoro wiadomym było, że ci sędziowie są "be", to trzeba było wystąpić o zmianę składu sędziowskiego.
Teraz fajtłapy to sobie mogą...
olo1 / 87.206.165.* / 2010-06-22 21:32
"zmiana składu sędziowskiego" - ? w trakcie wyborów ?
widze jaguś że znasz się na prawie
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 21:37
Oczywiście, tylko trzeba uzasadnić.
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 21:21
Kali wygrać proces - sędzia dobra.
Kali przegrać proces - niebywała skandala, sędzia komucha obrzydliwa.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 23:19
Polskie sadownictwo a przede wszystkim jego orzecznictwo to jedno wielki posmiewisko.
Wystarczy zapoznac sie z opinia osob, ktore mialy z nim do czynienia.
Prawnicy to swiete krowy, moze kiedys ta bande ktos rozliczy - trzeba miec taka nadzieje.

Pozdrowienia dla tych co unikaja obrzydliwego kontaktu z sadami.
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 23:49
Pozostaje zapytać, co w tej materii uczyniło kacze bożyszcze wschodniej Polski, gdy sobie premierowało.
olo1 / 87.206.165.* / 2010-06-22 21:24
A może Kali sądzić zwykła sędzia - normalna, co?
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 21:30
Jeśli Kali wiedzieć, że sędzia nienormalna, to Kali wystąpić o zmiana słada sędzia.
Teraz Kali tylko lamentować, jaka Kali gapa.
Jarek-Polityk Lewicy / 89.72.168.* / 2010-06-22 21:07
widze oluś że tropisz układ, IV rp ma szansępowrócić - po trupach do celu ...
?! / 2010-06-22 22:36 / Tysiącznik na forum
"...każdy chce leżeć na Wawelu"
WSI-działa / 77.255.61.* / 2010-06-22 21:32
daj spokój to całkiem aktywne sędziny, gwarantuję, że jeszcze rozgrzane
?! / 2010-06-22 20:39 / Tysiącznik na forum
Bo mam dobrą pamięć. A przy okazji:

Kaczyński miał już szansę zrobić coś dla Polski! (znalezione w Internecie)
I oto jak ją wykorzystał. (Tekst autorstwa Matki Kurki)
To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek, aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę.
Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie „Prawem i Sprawiedliwością”, pod wdzięcznym tytułem „My dotrzymujemy słowa”. W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w kwestii taniego państwa", powstało najwięcej w historii wolnej Polski nowych ministerstw i sekretarzy stanu, z ministerstwem śledzi i morza na czele. Mamy najwięcej w historii Polski marszałków sejmu i senatu oraz 4 wicepremierów. Dwukrotnie Trybunał Konstytucyjny zanegował ustawy przegłosowane w odstępie kilku miesięcy, co jest absolutnym rekordem. Mieliśmy w ciągu roku 3 rządy, w ramach tych samych partii, 3 rodzaje koalicji, na trzech różnych pakietach "umów", do tego dwóch premierów i pięciokrotnie był wymieniany minister finansów. Jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja jednak zostałem premierem, ponieważ premier, który ma 78% poparcia społecznego był za słaby, wymieniliśmy go na premiera, który ma 33% poparcia, a premier który miał 78% poparcia przegrał wybory na prezydenta Warszawy.
Pierwszy raz od 17 lat Polska zobaczyła masówkę, 160 cm kompleksów spędziło słuchaczy radiowęzła z Torunia do stoczni i uroczyście przysięgało nie rozmawiać z Lepperem, po czym polazło i gadało, ale o tym za chwilę. Pierwszy raz od 17 lat w ministerstwie sprawiedliwości w randze wiceministra zasiadł sędzia stanu wojennego i w randze ministra koordynatora komunistyczny prokurator z lat 70. Takiej kadry nie miał nawet Leszek Miller. Na fali rewolucji moralnej marszałkiem sejmu, a następnie premierem wybrano 4-krotnego recydywistę, członka powołanej przez SB grupy politycznej, na co dokumenty widział brat. Premiera recydywistę zdymisjonowano za warcholstwo, co było ewidentnym chamstwem, by następnie w nocy bez kamer, tuż po projekcji filmu o JP II wskrzesić i wsadzić na szczyty władzy.
Od 17 lat nie mieliśmy w rządzie koalicyjnym klubu, który w ponad 50% składa się z oskarżonych lub skazanych prawomocnymi wyrokami posłów, znajdziemy w IV RP odnowy moralnej, posła pedofila, posłankę skazaną za fałszowanie przepustek więziennych, europosła oskarżonego o gwałt, rodzimego posła oskarżonego o gwałt, jego żonę oskarżoną o defraudacje, posłankę, która zasłynęła, jako operatorka scen korupcyjnych, a następnie została skazana przez komisje etyki i ta sama komisja uniewinniła posłów korumpujących posłankę. Znajdziemy posła wyrzuconego z klubu PiS za jazdę po pijaku, jest poseł wywalony z Samoobrony za awantury w dyskotece, jest również poseł powołujący się na znajomości z ministrem sprawiedliwości w czasie egzekucji komorniczej, za co został wywalony z Samoobrony, cały ten kwiat polskiego parlamentaryzmu tworzy koalicyjne koło narodowo - ludowe.
Pierwszy raz od 17 lat minister sprawiedliwości 80% czasu pracy poświecił na konferencje, pierwszy raz minister pokazał społeczeństwu, jak się niszczy dokumenty przy okazji sprawy politycznej, gdzie o godz. 6.50 prokuratura wkroczyła do PZU, na wniosek posła Kurskiego, członka sztabu wyborczego PiS, który oskarżył Donalda Tuska o fałszerstwa polegające na kupowaniu bilbordów od PZU. Jak się okazało nie było ani jednego świadka potwierdzającego słowa Kurskiego, firma obsługująca PZU obsługiwała PiS, nie PO, a sędzią w tej sprawie był minister, który był szefem kampanii wyborczej PiS. Sprawę umorzono, poseł Kurski błaga na kolanach o ugodę. To samo ministerstwo sprawiedliwości, w ciągu roku zresocjalizowało Rywina, wypuściło Jakubowską i Jakubowskiego, łamiąc prawo aresztowało Wąsacza, nie wyjaśniło ANI JEDNEJ SŁYNNEJ AFERY, łącznie z afera Rywina, którą minister, jako członek komisji, ponoć rozwiązał w ułamku sekundy, tylko ówczesne władze blokowały śledztwa.
Pierwszy raz od 17 lat rząd, który popierał lustrację zamknął do spółki z klerem usta księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu, prezydent podpisał wadliwą ustawę lustracyjną, a następnie sam znowelizował ją do poziomu ustawy, która obowiązywała wcześniej. Nie złapano ani jednego członka układu, nie odebrano emerytury ani jednemu ubekowi, za to opluto wielu opozycjonistów, w tym nieżyjących, jak Jacka Kuronia i uczynił to człowiek, który nie spędził ANI JEDNEGO DNIA W KOMUNISTYCZNYM WIEZIENIU, A W CZASIE STANU WOJENNEGO, JAKO JEDYNY OPOZYCJONISTA Z KREGU WAŁĘSY SIEDZIAŁ U MAMUSI POD PIERZYNĄ. Na tym tle pokazuje się najbardziej czytelny podział w IV RP. Komuniści dzielą się na PiSowych i pozostałych, z tym, że PiSowi, tacy jak Gierek, Jasiński, Kryże, to do
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-06-22 23:08
Matka Kurka z Onetu na Money.pl? !O rany ! Ależ niektórzy tutaj mają autorytety - wiesz jak sie facet zbłaźnił na Salonie24? Podszywając sie pod kogoś innego? Kolejny intelektualista z listy Urbana ... gratulacje!
?! / 2010-06-23 01:07 / Tysiącznik na forum
Dla PiSu i jego zwolenników, niestety, każdy portal, gdzie wyłazi tak ceniona przez nich prawda o PiS, będzie zły. Zaglądam na onet odz czasu do czasu i taki rodzynek, to prawdziwa przyjemność! A PiS? No, cóż - nie lubili TVN24, ale już lubią; chcieli zdelegalizowac postkomunistyczny SLD, ale są już sami lewicowi; zaciekle zwalczane komuchy, jak Miller i Oleksy, to juz nie PZPRowskie aparatczyli, ale "ludzie lewicy". Tego nie zauważasz. No, chyba że o taką metamorfozę Kaczora chodziło - łabedziem kaczka nigdy jednak nie będzie, a Jaruś pozostanie "brzydkim kaczorkiem". Gratuluję autorytetu!
leberał / 81.15.180.* / 2010-06-22 21:31
Napisz jeszcze, za co i dlaczego siedział Michnik. To będzie ciekawe i takie wiarygodne...
jliber / 2010-06-22 20:46 / Tysiącznik na forum
A teraz rok 2010: Polska jest najważniejsza! POLEN UBER ALLES!
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:00
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.
jliber / 2010-06-22 21:02 / Tysiącznik na forum
I znowu te prymitywne insynuacje, że tylko wyborcy PiS bezinteresownie walczą o dobro
Polski, a reszta jest na etacie u "antypolskich" służb. Dokładnie tego typu prymitywny
szowinizm, monopolizowanie patriotyzmu na użytek własnej partii, prowadzi prędzej czy
później do obozów koncentracyjnych dla "zdrajców narodu", czyli kogokolwiek kto
ośmieliłby się mieć inne poglądy polityczne niż fuhrer Kaczyński.
sasiad4 / 83.30.132.* / 2010-06-22 22:38
heil,heil heil,o przepraszam job twoju itd...
?! / 2010-06-22 20:41 / Tysiącznik na forum
i ciąg dalszy...

to dobrzy komuniści, pozostali są z układu. Z układu są też wszyscy członkowie opozycji i media, z tym, że w tym wypadku ważny jest kontekst i przydatność "układowa". Znany polityk opozycji najpierw dostał propozycję objęcia rządu IV RP, potem ogłoszono go mordercą demokracji, by znów zaproponować mu miejsce w rządzie.
Pierwszy raz od 17 lat rząd, który nie zrobił nic w kwestiach gospodarczych, nie wydał najmniejszego dokumentu, choćby najniższej wagi, regulującego jakikolwiek obszar gospodarczy, okrzyknął się twórcą 1% inflacji i PKB na poziomie 5%. Pierwszy raz szef kancelarii prezydenta, który wyleciał z niej za prowadzenie spółki z baronem SLD Nawratem, która to spółka jest ulubieńcem prokuratora, po kilku miesiącach karencji został szefem doradców premiera.
Pierwszy raz od 17 lat ministrem spraw zagranicznym jest kierowniczka magla, która nie odróżnia dwóch najważniejszych dla Polski traktatów regulujących stosunki z sąsiadami. Pierwszy raz od 17 lat 8 ministrów spraw zagranicznych, a więc wszyscy uznali polską politykę zagraniczną za szkodzącą i ośmieszająca kraj.
Nigdy dotąd w historii 17 letnich zmagań z demokracja, prezydent nie odwołał spotkania na szczycie, tłumacząc się rozwolnieniem wywołanym artykułem w niemieckim brukowcu. Nigdy dotąd polski premier nie żebrał o 4 minuty rozmowy z prezydentem USA, by w jej trakcie oddać z wdzięczności 1000 polskich żołnierzy na misje „pokojowe”. Nie zdarzyło się od 17 lat, aby polski premier musiał się tłumaczyć w Brukseli, że Polska nie jest krajem antysemickim, w którym króluje homofobia i nigdy podobnych tłumaczeń nie uznano za sukces dyplomatyczny. Nie zdarzyło się w wciągu 17 lat by prezydent wygłosił 2 minutowe orędzie oznajmiając, że nie rozwiąże parlamentu.
Nie było takiego przypadku, by ministrem edukacji został szef organizacji, której obecni, przyszli lub byli członkowie palili pochodnie w kształcie swastyk, udawali kopulację z drzewem oraz miedzy sobą. Nie pamięta Polska takiego przypadku, by członkowie koalicyjnego rządu, podawali rękoma weterynarzy środki wczesnoporonne przeznaczone dla bydła, kobietom zgwałconym przez innych członków. Nie miał nigdy miejsca taki przypadek, by premier i prezydent z tytułami naukowymi tak kaleczyli język polski, mówiąc "włanczam", "som", "świętobliwość Biskup Rzyma", oraz mlaskali i oblizywali wargi, a pierwsza dama zasuwała do samolotu z reklamówką.
To był najciekawszy rok od 17 lat, polskie władze w ciągu roku wykreowały i sprzedały taki wizerunek Polski, który świat pamięta z początku XIX wieku. W ciągu tego roku nasze stosunki z Niemcami, Unią Europejską i Rosją zatoczyły koło i wróciły do czasów Układu Warszawskiego i RWPG. W ciągu tego roku wystąpiła największa fala emigracji od czasów stanu wojennego. Z 3 mln mieszkań nie powstało ani jedno, w ramach programu rządowego z setek kilometrów autostrad w przyszłym roku powstanie 6 km odcinek.
Cały ten dorobek nazywał się IVRP, której nie ma na żadnej mapie świata, a powstał ten twór chorej wyobraźni w efekcie rewolucji moralnej, która skalą, siłą i zapachem przypomina szambo spuszczone z Giewontu do Jastarni. To był rok bliźniąt na kaczych nogach, przetrwaliśmy też rok następny i dziękowaliśmy Bogu, i prosiliśmy go, by już nigdy więcej dobry Bóg podobnych dowcipów nam nie robił.
JX / 91.193.160.* / 2010-06-22 21:03
?! - napisałeś się, teraz odpocznij i poczytaj:
http://markd.pl/?p=18 afery PO
http://prawdaoplatformie.blogspot.com/

Tu także warto zajrzeć:
http://www.gazetafinansowa.pl/index.php/wydarzenia/22-komentarze/3743-co-rzd-potrafi-najlepiej.html
http://www.niezalezna.pl/article/show/id/34157
?! / 2010-06-22 22:18 / Tysiącznik na forum
I tu się mylisz - nie napisałem, a znalazłem w internecie, potem to już tylko kopiuj/wklej. Skądinąd zgadzam się z tym i nadal uważam, że Polacy maja cholernie krótka i wybiórczą pamięć, nie rozróżniają tragedii i bohaterstwa i wielu jeszcze innych rzeczy w tym, że premiera i prezydenta z jednej partii tez juz mieliśmy. Tylko komu teraz Kaczor zamelduje? Samemu sobie?
I jeszcze jedno - wolę w drugiej turze Komorowskiego, niż "160 cm kompleksów", udających teraz lewicowego i kato-narodowego prawicowca w jednym (wczoraj w Szczecinie), brrrrr.
jt / 78.8.44.* / 2010-06-22 22:59
A może przedstawisz jakieś plusy Komorowskiego,a nie wymyślone minusy Kaczyńskiego?.
nicponic / 83.25.48.* / 2010-06-22 22:53
p********* się w łeb/////
jliber / 2010-06-22 20:48 / Tysiącznik na forum
A teraz kwiatek roku 2010: Polska jest najważniejsza! POLEN ÜBER ALLES!
rada dobra / 77.254.190.* / 2010-06-22 21:04
.
imponujące jaka cię sraczka wyborcza dorwała. Wpłyń
jakoś na oficera prowadzącego, aby cię tak gruntownie
nie ru..., bo nerwy stracisz.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 20:54
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.
jliber / 2010-06-22 21:01 / Tysiącznik na forum
I znowu prymitywne insynuacje, że tylko wyborcy PiS bezinteresownie walczą o dobro Polski, a reszta jest na etacie u "antypolskich" służb. Dokładnie tego typu prymitywny szowinizm, monopolizowanie patriotyzmu na użytek własnej partii, prowadzi prędzej czy później do obozów koncentracyjnych dla "zdrajców narodu", czyli kogokolwiek kto ośmieliłby się mieć inne poglądy polityczne niż fuhrer Kaczyński.
rada dobra / 77.254.190.* / 2010-06-22 21:04
.
imponujące jaka cię sraczka wyborcza dorwała. Wpłyń
jakoś na oficera prowadzącego, aby cię tak gruntownie
nie ru..., bo nerwy stracisz.
jliber / 2010-06-22 21:08 / Tysiącznik na forum
Nie bardzo wiem o czym mówisz, ale widzę że Ty i owszem. Cała taka taktyka PiS, najgłośniej krzyczą przeciwko komunie tylko po to aby nam komunę znowu zaserwować.
Pilsener / 2010-06-22 19:57 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Politycy mocno związani z PRL i PZPR jak zwykle straszą plebs prywatyzacją, demokracją czy kapitalizmem, pamiętam te żenujące spoty "po dokonaniu płatności wyślemy karetkę" adresowane do tak zwanego elektoratu: czyli ludzi najczęściej niewykształconych i żyjących z pracy innych, obwiniający za wszystko bankierów, żydów czy masonów (zresztą wystarczy popatrzyć kto przychodzi na wiece, biedota i hołota)

Na szczęście jest jeszcze w tym kraju grupa rozsądnych i inteligentnych ludzi, którzy trzymają się od wyborów z daleka i mają głęboko drastycznie niski poziom prezentowany przez polski rząd i polityków.

Zresztą wystarczy popatrzyć choćby na to forum: pełno tu tak zwanego elektoratu, czyli zwykłych oszołomów, gdyby mogli wydłubaliby normalnym ludziom oczy.
JX / 91.193.160.* / 2010-06-22 20:54
Pilsener, poczytaj o możliwym rozwoju sytuacji, gdy rośnie liczba "niewykształconych i żyjących z pracy innych", obok "grupy rozsądnych i inteligentnych ludzi, którzy trzymają się od wyborów z daleka":

"Podkreślam raz jeszcze: istnieje niebezpieczeństwo zdobycia władzy w Polsce przez radykałów. Wszystkim, którzy zalecają heroiczną drogę walki o przemiany gospodarcze w Polsce, radziłbym wziąć to pod uwagę.” – (całość: http://www.batory.org.pl/debaty/jkaczynski.htm - wersja autoryzowana w pdf).

To też mógłbyś wysłuchać - Lepper w Strasburgu:
http://www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y&feature=player_embedded
JX / 91.193.160.* / 2010-06-22 19:30
Warto obejrzeć:
"Zobacz jak Komorowski kłamie - obrady sejmu":
http://www.youtube.com/watch?v=3t7gqoEY_vI&feature=related
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-22 19:28
JAK BĘDZIE RZĄDZIĆ JEDNA PARTIA, TO TAK JAK ZA KOMUNY.
jliber / 2010-06-22 19:39 / Tysiącznik na forum
Oto co się dzieje gdy upośledzonemu wyjaśniona zostanie funkcjonalność Caps Lock.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:00
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-22 20:32
jliber ? A jednak po wpisie widać ,że tylko wyśmiewać potrafisz jesteś z rodziny Palikotów?, cała PO
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 19:38
No, zupełnie jak za Jarkaczorowej PiSokomuny i pisowatego Prezydenta.
Dokładnie.
doraNadersw / 24.114.255.* / 2010-06-22 20:34
Komuna to PO z Komorowskim na czele - po pierwsze .
Zlodzieje, Klamcy - Zbychy , Grzechy, Rychy - to PO
Prywatyzacja (oddawanie za lapowy pol darmo szpitali, przeksztalcenia itp.) - i do niej nawolywanie - to PO

Wiec ten show - by pokazac przegrana Kaczynskiego w sadzie - to jedna wielka lipa sterowana przez towarzyszy z PO.

Wyborcy - NIE WOLNO NAM DOPUSCIC KOMUCHA KOMOROWSKIEGO DO STANOWISKA PREZYDENTA.

Po pierwsze - to agent Moskwy.
Po drugie - on chce kopac lopata gaz... - wybierzmy kogos madrzejszego ...

Chyba ze wiekszosci w Polsce nie przeszkadza fakt ze bedziemy osmieszani przez niedouczone wypowiedzi Komorowskiego... pomijajac jego FAKTYCZNE intencje wzgledem Polski.... - nie zapominajmy - to oddany czlowiek WSI i innych organow komunistycznych....
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 21:36
Wyświechtane pisowskie komunały dla gawiedzi.
Tłuszcza gładko i bezrefleksyjnie łyka taki blichtr.
Żadnych faktów, insynuacje, pomówienia, a pospólstwo ma papkę do trawienia i koncypowania kolejnych spisków..
jliber / 2010-06-22 20:41 / Tysiącznik na forum
Wg PiS nie ma innej prywatyzacji niż "dzikiej", "złodziejskiej" i "za bezcen", co udowodnili wstrzymując prywatyzację całkowicie podczas swych rządów. Gdyby opcja Kaczyńskich wygrała na początku lat 90tych, mielibyśmy dalej PRL plus religia w szkołach minus aborcja.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:01
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.
NTS / 94.246.127.* / 2010-06-22 19:19
Kłamstwami w mądrym narodzie nikt władzy nie zdobędzie. Chamstwo i ciemnota niech wyjedzie na Białoruś do mocnego wodza.
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-22 19:11
NIE MOŻE NAMI RZĄDZIĆ JEDNA PARTIA.Z BRAKU LAKU TRZEBA WYBRAĆ JAROSŁAWA?
1zz / 93.105.57.* / 2010-06-22 19:48
Tylko Pan Jarosław Kaczyński na Prezydenta RP.
Oszustów nam nie potrzeba.
jliber / 2010-06-22 19:16 / Tysiącznik na forum
polak2 - jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, ale sprobuj teraz nacisnąć znowu guziczek Caps Lock.
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-22 19:23
TYLKO JAROSŁAW (NACISNOŁEM)OKI?
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:01
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.
rinkoz / 83.31.247.* / 2010-06-22 19:10
Problemem polskiego wymiaru sprawiedliwości jest to, że zmiana pokoleniowa polegała na tym, iż dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów wysługuących się komunie zastąpiły ich dzieci. Ciekawe, dlaczego weryfikacja w wyniku lustracji nie objęła sędziów i prokuratorów/?
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 19:48
Kali wygrać proces - sędzia dobra.
Kali przegrać proces - niebywała skandala, sędzia komucha obrzydliwa.

A tak w post scriptum.
Rozumiem, że wylewasz swoje żale za sprawą tych wrednych sędziów Sądu Apelacyjnego, komuchów obrzydliwych, parszywych, i wszystko, co najgorsze, którzy wyrok uchylili na korzyść Jarkaczora ? Tak ?
Konsekwencja,... Przyjacielu. (Bill Clinton jakoś tak podobnie mówił).
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-06-22 18:58
Już na samym zdjęciu widać jak Kaczor prawie płacze za złości. Krótkie są nuszki kaczuszki, tak jak krótkie są jego kłamstewka. PiSs OFF!!!
JAG1 / 83.20.197.* / 2010-06-22 19:51
Ja z początku sądziłem, że ten na zdjęciu to Jozin z Bazin.
ździcho / 77.254.169.* / 2010-06-22 18:47

kiedy sam ma nieczyste pod tym względem sumienie - stwierdził Komorowski.

I już Kaczyński ma podstawy, by zasądzić Komorowskiego o zniesławienie i może to zrobić w trybie wyborczym. Jak tego nie zrobi, to już przepadł w drugiej turze. A przeprosić powinien - złapie w ten sposób parę punktów.
FILANTROPIK / 79.189.96.* / 2010-06-22 18:45
Trzeba było zapytac że jesli zostanie prezydentem a rząd spróbuje wdrozyc prywatyzacje słuzby zdrowia ,czy zawetuje
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-06-22 18:39
Co to za filuty są w tej Partii Okrągłostołowej, że "polskie" sądy, muszą za nich określać - co kto miał na myśli, mówiąc to co powiedział!
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-06-22 18:55
Bez takich jak PiSniety Kaczor muszą się zajmować sądy. Wyroki sądów trzeba respektować!!!! PiS to zakłamana i zacofana partia. Gdzie nie ma w niej ani prawa ani sprawiedliwości!!!
_Janusz / 95.50.107.* / 2010-06-22 18:35
Jak to leciało? "Na kolana łajdaku, sypać popiół na głowę..."
P@weł / 217.221.172.* / 2010-06-22 18:21
Cały problem polega na tym, że nie ma ani jednego polityka w sejmie, który chciałby oddać służbę zdrowia w prywatne ręce, bo to się nie podoba ludowi. I co z tego, że ludzie umierają czekając w kolejkach na operacje? Lud czuje się bezpieczny, bo ma "darmową" służbę zdrowia.
zeppelin_nielogo / 149.156.37.* / 2010-06-22 18:30
Widzę, że sam nie rozumiesz co oznacza prywatyzacja szpitali. Nie ma to nic wspólnego z płatną służbą zdrowia. Zamiast ordynatora marnującego państowe pieniądze w szpitalu prywatnym jest menedżer, który pilnuje właściwego wykorzystania środków. NFZ płaci prywatnemu szpitalowi za wykonane usługi a dla pacjenta różnica polega tylko na tym, że ma lepszy standard. Ale niestety prawie nikt tego w Polsce nie rozumie...
ździcho / 77.254.169.* / 2010-06-22 18:52

Zamiast ordynatora marnującego państowe pieniądze w szpitalu prywatnym jest
menedżer, który pilnuje właściwego wykorzystania środków.

Przecież tak jest w większości szpitalali państwowych.
NFZ płaci prywatnemu szpitalowi za
wykonane usługi

I to już ma miejsce.
Zatem zmierzamy do tego, co już mamy?
jliber / 2010-06-22 19:01 / Tysiącznik na forum
Zamiast "menedżer" powinno być "prywatny właściciel". Ordynator przecież jest już managerem. Prywatne firmy są lepiej zarządzane, ale to jest jedynie wynik tego że stoi nad tym zarządem prywatny właściciel. Oczywiście że mamy już wiele prywatnych jednostek służby zdrowia wykonujących zlecenia NFZ, choć dalej jest to mniejszość, i idealnie by było gdyby wszystkie były prywatne.
polak2 / 89.76.90.* / 2010-06-22 19:15
Są już prywatne gabinety stomatologiczne?Biorą kasę od NFZ i pacjętów.A jak dostaną do ręki dowód to piszą na NFZ nawet to czego nie robili.
jliber / 2010-06-22 19:19 / Tysiącznik na forum
No to idź do państwowych, przecież dalej jeszcze są... Co? Boisz się? No właśnie.
stajniowy / 77.254.201.* / 2010-06-22 21:00
Ty tu na etacie?
Wez sie chlopie do roboty i skoncz wreszcie jakas porzadna szkole.
... a jak nie to wal na GB na zmywak tam przed Toba wielka kariera.

Najnowsze wpisy