Forum W wolnym czasieImprezy

koncert Madonny

koncert Madonny

animaczka / 2012-07-31 09:30
Koncert Madonny, który ma się odbyć w Warszawie na Stadionie Narodowym 1 sierpnia, w rocznicę powstania warszawskiego, wzbudza coraz więcej kontrowersji. Uwazacie, ze powinien sie odbyc?
Wyświetlaj:
anadan / 2012-08-10 11:22 / Bywalec forum
i jak bylo na koncercie madonny? ja niestety nie poszlam, bo bylam bardzo chora, a jestem ciekawa jak bylo:) czy zrobila cos kontrowersyjnego czy tez raczej spokojny koncert byl:)
molendzior / 2012-08-02 11:01 / Bywalec forum
bylam na koncercie wczoraj fjanie sie bawilam, podziwiam jej kondycje wogole, naprawde daje rade, bylo sporo piosenek szkoda tylko ze ze starszego repertuaru malo, pozdrawiam
ajadjaj / 2012-08-01 11:03 / Bywalec forum
o ktorej dzisiaj zaczyna sie koncert? bo slyszalam, ze szykuja sie jakies utrudnienia w ruchu;/ kurcze a myslalem, ze nie dojdzie do skutku ten koncert, bylo wielu przeciwnikow jego
baciorka93 / 2012-07-31 11:45 / -
wiem,ze jakies protesty byly zeby do koncertu tego nie doszlo...nie wiecie na czym sie skonczylo? czy kocnert sie odbedzie czy tez nie> wedlug mnie troche ma gdzies nasze swieto
sdds / 91.213.162.* / 2012-07-31 12:38
nie słyszałem żeby odwołali. nie jestem jej fanem, ale po części ją rozumiem nie jest wierząca więc robi to co chce, a poza tym to nie jej wina że taka date koncertu wybrano. a że księciom naszym sie ona nie podoba to ich problem a nie problem fanów

Najnowsze wpisy