Forum W wolnym czasiePodróże

Konferencja klimatyczna w Kopenhadze

Konferencja klimatyczna w Kopenhadze

Ala_Greenpeace / 83.243.104.* / 2009-11-18 21:21
7 grudnia w Kopenhadze odbędzie się konferencja klimatyczna.

Co roku z powodu zmiany klimatu cierpią tysiące ludzi – powodzie, susze, huragany, czyli to wszystko o czym codziennie możemy przeczytać w gazetach i co możemy obejrzeć w TV.

A czy wiecie, że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może to zmienić? Wystarczy zredukować emisję gazów cieplarnianych, przede wszystkim dwutlenku węgla. Może je zapewnić jedynie światowe porozumienie w sprawie ochrony klimatu.

Jeżeli zbierzemy wystarczającą ilość podpisów, a potrzebujemy ich setki tysięcy, zmobilizujemy polityków do działania w kwestii ochrony klimatu. ŚWIAT JEST W NASZYCH RĘKACH. Jeśli więc choć trochę interesuje Was los naszej Ziemi odwiedźcie naszą stronę i złóżcie swój podpis.

Kilka sekund. My decydujemy.

http://www.tydecydujesz.org/
Wyświetlaj:
Jermak / 2009-11-28 23:01
Z tego co ostatnio obserwuję, to w prasie pojawia się coraz więcej artykułów o tym jak to pod płaszczykiem ekologii firmy robią interesy o jakich nam się nie śniło. A wszystko to w porozumieniu z rządami poszczególnych państw. Kilkanaście lat temu rozpoczął się trend i ktoś wyczuł niezłą kasę. Z ekologią nie ma to nic wspólnego
Ala_Greenpeace / 83.243.104.* / 2009-12-01 22:17
Z tego co ja ostatnio obserwuję, to w prasie pojawia się coraz więcej artykułów na temat tego, że globalne ocieplenie to jednak fakt a nie mit. Coraz częściej opisywane są też jego skutki - chociażby aktualne topnienie Kanady.

http://www.tydecydujesz.org/
Marcin Wawa / 216.224.124.* / 2009-11-21 23:11
Nie jestem fanem ekologów i nigdy nie byłem, ale z chęcią złożyłem swój podpis. Po pierwsze, nic mnie to nie kosztuje, poza pewną jednostką czasu, a po drugie, mam troje dzieci i jeżeli mój podpis dzisiaj ma im pomóc w przyszłości, to chętnie...
Madziora / 80.48.4.* / 2009-11-19 14:23
Co mi szkodzi? nic! A mam takie zdanie że jak się chce gadać o polityce to trzeba brać udział w wyborach, jak sie chce mówić o ekologii to konsekwentnie trzeba się opowiedzieć za albo przeciw. Ja jestem za i uważam że ta akcja Ty Decydujesz jest całkiem w porządku. Nie wiem na ile odniesie swój cel ( to tylko zależy od zainteresowania ja byłam 6612 z kolei) na pewno nikomu nie zaszkodzi .

Najnowsze wpisy