Forum Polityka, aktualnościPolityka

Koniec dekady Kwaśniewskiego

Koniec dekady Kwaśniewskiego

Money.pl / 2005-12-22 19:39
Komentarze do wiadomości: Koniec dekady Kwaśniewskiego.
Wyświetlaj:
Zmylony Wyborca / 83.21.71.* / 2005-12-23 09:04
Lopez, nie sądzę, aby wygląd Kwaśniewskiego był reprezentacyjny. Slepka zarośniete jak u wieprzka, reprezentacyjną była Jola, tyle, że tez kanciara.
ślepa / 83.238.171.* / 2005-12-23 19:22
Masz racje, Prezydent Kaczyński z Małżonką to jest prawdziwie reprezentacyjny wygląd.Gratuluję gustu.
Grzegorz / 2005-12-23 08:40
Nie wiem za co ludzie mu dziękują... Cieszę się, że kończy się kadencja Kwaśniewskiego. Ten człowiek nie reprezentował godnie Polski na arenie międzynarodowej, wbrew temu co niektórzy mówią.
Picie nad grobami rozstrzelanych żołnierzy, naigrywanie się z papieża, ułaskawianie tylko swoich i przekręty jego żony. To nie przystoi prezydentowi.
Kaczyśnki tez nie mój faworyt, ale wydaje mi się od niego lepszy. Dużo lepszy.
lopez / 193.201.167.* / 2005-12-23 08:35
wreszcie koniec dekady ojca chrzestnego polskiego czarnego biznesu i mafii paliwowej, Kulczyków, Sobotek i innych Mam nadzieję, że im wszystkim dopbiorą siedo d..., bo odchodzący Prezydent dla mnie jest jak ulicznica co to sprzedaje się to robiąc łaskę to popierajac kogoś. Jak sienie ma co sprzedać to trzeba handlować co się ma, a co siemiało władę i przywileje, poufne informacje, kolegów z SB i KGB więc mam nadzieję, że to już wreszcie koniec... a tak osobiście tylko głupcy mówią o sobie że są mądrymi i czegoś dokonali, najwieksze umysły zwsze mówiły odwrotnie, ale widać jakiego mieliśmy prezydenta, bardoz mi przykro z tego powodu, oprócz prezencji nic dobrego.... he he he
Zmylony Wyborca / 83.21.43.* / 2005-12-23 07:22
Mądry człowiek nigdy nie ma uczucia pełnego spełnienia, ponieważ homo sapiens myśli i myśląc wie co mógł zrobić inaczej i lepiej. Tylko idiota umie być zadowolonym z siebie.
Byłem tym, który dwa razy głosował na tego tańczącego,
jak mu SLD zagrało, fircyka. Powodem oddania mego głosu na niego była kultura i tak jego żony. Trudno zawiodłem się na obojgu.
Jasio_Smietana / 82.139.12.* / 2005-12-22 19:39
Najbardziej u Prezydenta cenie Jego uczciwosc, skromnosc,prawdomownosc,bezkompromisowosc.wszechstronne wyksztalcenie i gleboka poboznosc,on zawsze mówi prawde- nawet jak klamie .Toz to aniol a nie Prezydent,patrzac na jego rozmodlone oczeta i moja wiara ulega umocnieniu.Uczmy sie od niego pogardy dla marnosci tego swiata.Tacy ludzie jak On to zostaja po smierci beatyfikowani.Podoba mi sie tez ze Pan Prezydent stroni od alkoholu - powinien byc wzorem dla harcerzy. -CZUWAJ.( wszyscy wiemy o co chodzi:)) ) Podziwiam go za mecenat nad polskim biznesem (jak wszystkim wiadomo, wszystkie drogi prowadza do Rzymu , za to w Polsce wszystkie sciezki prowadza ......... wiadmo gdzie ) na dokladke dodam, ze jego wysportowana sylwetka jest godna by uznanac ja za wzór dla czlonków i czlonkin klubów fitness.Ale najbardziej podobaja mi sie jego duze,wyraziste oczy,bije z nich prawdziwa dobroc i szczerosc,oczy sa zwierciadlem duszy,to i dusze ma tez pewnie piekna?.To wzór cnót wszelkich i przyklad dla maluczkich jak wystrzegac sie popelniania siedmiu grzechów glównych. To od niego uczmy sie m.in. umiarkowania w jedzeniu i piciu. Wszak biedaczysko przez wiekszosc swojej kadencji,wpieprzal tylko zupke z kapusty, aby zmiescic sie w oltarzyku (mniejszym niz 32 cale) kazdej polskiej rodziny podczas swoich okolicznosciowych bajdurzen.
r / 82.146.247.* / 2005-12-22 23:07
zmień ksywkę na "Jasio Kefirek" będzie dostojniej
Rekinek_Slodkowodny / 82.139.12.* / 2005-12-22 20:24
A pamietacie w jaki sposob rezygnowal ze stanowiska premiera Marek Belka ? Ja wiem bo pracuje w ABW, to bylo tak
Stenogram z podsluchu
"...Preziu, no i jak, zgodzisz sie czy nie? ....Marus kurde a jak zdecydowalismy ostatnim razem bo mi sie to juz wszystko pitoli, wiesz strary komisje, palacyki i jeszcze ten cyrk z twoim zrezygnowaniem i ....Preziu, sluchaj ja wiem ze u ciebie z pamiecia kiepsko no to powiedz Olce niech ci zapisze ze ja rezygnuje a ty odmawiasz a co mi tam niech sie gawiedz smieje.....Preziu chlopie tylko pamietaj niech Olka zapisze bo ona tez nic nie moze sobie przypomniec, kurde, nawet starych kumpli z biznesu juz nie poznaje
FBI / 83.238.171.* / 2005-12-23 19:24
Lem może pozazdrościć Ci wyobraźni.

Najnowsze wpisy