Forum Polityka, aktualnościKraj

Koniec polityki miłości. "Aniołki Kaczyńskiego " w odstawkę

Koniec polityki miłości. "Aniołki Kaczyńskiego " w odstawkę

Wyświetlaj:
pchelek / 2009-04-24 11:09 / Tysiącznik na forum
juz po nich. A ze wydadza 4 melony - to kosztowny pochowek
wuem43 / 90.129.107.* / 2009-04-09 21:27
Nie będzie aniołków? Ale szkoda, to były takie jaja jakich jeszcze świat nie widział.
A może teraz zarozumiały wodzuś każe kochać inaczej?
giwi44 / 90.141.33.* / 2009-04-17 00:00
ale macie po.rane w glowach,tylko jaja w dodatku cudze...do znudzenia to samo.Chyba nawet nie zauwazyliscie ze juz nie rzadza te znienawidzone przez was kaczory tylko kochaniuskie przeslodziutkie platfusiki czyli po....a wiec macie swoj wymarzony dobrobyt.Gratulacje.Prezydenta i bez waszych jaj zniszcza.My wiemy kto a wy za glupi.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-09 11:10
I tak 4 mln na zmianę wizerunku, z kieszeni podatnika oczywiście, poszło się paść...
Gratulacje panie Kaczyński.
Jeszcze jakieś "genialne" inwestycje za cudze pieniądze chodzą panu po głowie?
Andrzej antypis / 89.78.178.* / 2009-04-09 17:54
Na to to akurat ida pieniądze prane jako odptrawy i należności za wstrzymanie sie od pracy w konkurecji. To tacy szubrawcy jak Kotecka, Urbanski , ta menda Kownacki, wyciągaja kapuchę ze spółek skarbu państwa, i innych firm i pompuja na konto PiS.
Zglosiłe to do prokuratury, to najpierw spadało z krajowej do apelacyjnej a skończyło na rejonowej Warszawa Śródmieście i jakis pentak gryzipiurek napisał mi łaskawie że odrzucaja mój wniosek. Ciekaw jestem co na to Ministerstwo Sprawiedliwości do ktorego to zaskarzyłem.
Skąd ta banda PiSuarowska miała by tyle szmalu na plucie na rząd. Chyba z tego co dostaja z dotacji napewno by nie starczyło. Dam sobie reke odciąc że s********* piorą w tensposób kasiore od firm, (czyli rowniez i naszą).
MAREK1954 / 89.231.200.* / 2009-04-17 14:02
Biedaku, zdarzyło ci się kiedy myśleć swoim rozumem? Czy ty w ogóle masz jakiś rozum???
Czemuż to zapomniałeś np. o panu Bondaryku? Nie "wyciąga kapuchy"?
Widzisz "Andrzej antypis", gdybyś miał deko rozumu a nie sieczkę w zgrubieniu szyi, to wiedziałbyś, że trza by może ustawy najpierw pozmieniać, a potem ganiać do prokuratorów....
hahahaaaa / 213.158.199.* / 2009-04-09 18:05
daj, ubowcu, daj sobie coś obciąc, skoro ci wcześniej życzliwi nie obcieli łba
wtyka / 79.188.238.* / 2009-04-09 11:58
jak się zobaczysz na świeta z koleżanką SAWICKĄ to ją pozdrów od rezydentów z ZK Wronki
a320 / 80.68.235.* / 2009-04-09 12:36
liż włazidupie, liż to może order dostaniesz od tego czerwonego kundla
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Cwany.]
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-04-09 12:58
to taaaaaaaak dostałeś order od Tyfuska? - ty a320 szybko się zbadaj chłopie
n. / 151.92.176.* / 2009-04-09 14:38
Nudni jesteście, panie i panowie PIS-iorki...
Jak nie obelgi pod adresem ludzi o innych poglądach politycznych to dla odmiany te same w kółko dwie czy trzy rzeczy od ponad roku, które możecie zarzucić PO.
Zmiencie płytę bo już nikogo nie rusza "koleżanka Sawicka" ani "stadion i TuskVisionNetwork"...
I tak, jak wszyscy wiedzą, największy UKŁAD był w PIS-ie (Lipiec, Kaczmarek itp) i sam wódz Kaczyński heroicznie go rozbił...
I jak wszyscy wiedzą, wszyscy mądrzy ludzie z PIS-u odeszli, zostały same Gosie i inne osobniki które zamiast myśleć wykonują ślepo polecenia wodza...
I jak wszyscy wiedzą, że PO ma niezmiennie od dwóch lat ok 50% poparcia a poza tym wszyscy wiedzą kto popiera PIS i nikogo nie interesują wasze coraz to wulgarniejsze teksty.
Życzę udanych Świąt Wielkanocnych i rozumu.
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-04-09 15:05
Widać, że jesteś mocno przerażony @n. ale aż tak bardzo się nie bój; miłościedzie chrześcijańskie każe łatwo wybaczać bliźnim (szczególnie na Wielkanoc); za tych parę przekrętów i wziątki z SB nikt cię nie będzie od razu wieszał - uszu do góry :-))
n. / 151.92.176.* / 2009-04-09 15:16

213.158.197.* | cozaczasy

Dobre...Bardzo sie boję, najbardziej spiskowej paranoi takich jak ty. Niestety o SB wiem niewiele, najwięcej z Kroniki Filmowej i mało mnie to obchodzi jeśli mam być szczera.
A najlepiej dla Polski byłoby żeby ludzie chorzy z nienawiści, zazdrości i zawiści (biedni, nieudolni i niespełnieni - czyli elektorat PIS) przestali wszystkich wkoło za wszystko rozliczać lecząc swoje frustracje.
Ja pamięcią z dzieciństwa sięgam gdzieś do 1985 roku ale zamiast ścigać koleżankę z piaskownicy, która ukradła mi łopatkę staram się patrzeć w przód a nie w tył czego i wam życzę.

Ps.Najlepsze jest to
miłościedzie chrześcijańskie
w odniesieniu do ostatnich wypowiedzi Kaczyńskich i nienawiści bijącej od PIS-o-popieraczy do wszystkich którzy mają inne zdanie...
Kto nie jest z nami - jest przeciwko nam - motto Jarosława... BRAVO, pięknie spełniacie swoją rolę ale oprócz bezmyślnego słuchania poleceń JK przydałoby się trochę samodzielnego myślenia, czego też wam życzę na Święta.
emigrant96 / 151.82.2.* / 2009-04-09 18:33
...czy, aby nie jesteś "blondynką"...?
"...1985 roku ale zamiast ścigać koleżankę
z piaskownicy, która ukradła mi łopatkę staram się patrzeć w przód a nie w tył..."
to porównywać z Katyniem, z Poznaniem, Gdańskiem, pomordowanymi górnikami i innymi - przez "nieznanych sprawców" - do dzisiaj nie wyjaśnionymi krętactwami czerwonych pachołków...? Do dzisiaj uważających się za Polaków. To właśnie im zależy, żeby wszyscy cierpieli na amnezje i nie pamiętali ruskiej okupacji.
A wracając do tak często powtarzanej przez PO mantry: zapomnijmy o przeszłości... dowodzi, że jesteś naiwnym "dzieckiem reklamy" podatnym na lichą manipulację.
Dziecko zastanów się zanim będziesz powtarzać te banialuki - czym byłabyś bez przeszłości. Wszystko na niej sie opiera, gdyby nie ona nie byłoby postępu, nauki, wiedzy... skąd to wszystko się wzięło jeśli nie z doświadczenia poprzednich pokoleń, które archiwizuje się przez wieki. A Twoja szkoła... ? Czym będziesz jeśli zapomnisz zdobytą wiedzę... ? - Napewno nie kimś... a zapomniałem. Ty pamiętesz tylko o łopatce...
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-04-09 15:27
to ładnie, że tak troszczysz się o rodziców; oczywiście ich też obejmuje zasada miłosierdzia, a dla wymiaru sprawiedliwości wiele przestępst szybko ulega przedawnieniu;- to Wesołych... ... - no tak... -najbliższych dni.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-09 15:40

213.158.197.* | cozaczasy
Za kogo ty się uważasz, schowane za nickiem zero, żeby wycierać sobie gębę moimi rodzicami?!
Rodzicami którzy w przeciwieństwie zapewne do ciebie NIGDY do partii nie należeli, pomimo szkalowania i odbierania przywilejów i możliwości awansu (a oboje skończyli UJ)...Mój tata ukrywał działaczy Solidarności i roznosił zakazane ulotki, które chowałam w swoich książęczkach jako kilkulatka.
Nie będę podejmować polemiki z kimś takim jak ty, teraz nie zasługujesz nawet na to żeby ci odpowiedzieć...
Panie Jarosławie gratuluję elektoratu i chyba pan rozumie dlaczego nigdy nie wygra pan żadnych wyborów...Kto by chciał znaleźć się na takim dnie razem z pańskim elektoratem?
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-04-09 18:28
słuchaj @n. -a co było w tych ulotkach? - czy czasem nie szargano w nich dobrego imienia ludzi-symboli, którzy bohatersko obalili poprzedni system? W tamtych strasznych czasach autora takiej wywrotowej bibuły z miejsca zwalniano z pracy! Do sytuacji, żeby zwalniano autora, razem z jago szefami, i żeby likwidowano przy okazji cały zakład raczej nie dochodziło, ale może wtedy nie zdążyli…

Najnowsze wpisy