Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Koniec z misją w publicznych mediach?

Koniec z misją w publicznych mediach?

Money.pl / 2009-11-13 07:28
Komentarze do wiadomości: Koniec z misją w publicznych mediach?.
Wyświetlaj:
great7 / 79.186.120.* / 2010-03-10 12:41
Jak dla mnie to TVP1 i TVP2 mogą zniknąć raz na zawsze. Nie oglądam i nie płacę - to uczciwe. Tak jak w sklepie jak nie wsadzę produktu do koszyka to nikt nie może mnie zmusić do zapłacenia za niego.
Przypominam co niektórym że czasy przymusu skończyły się 20 lat temu.
Jest wolny rynek a TVP jest produktem, który albo kupuję albo nie. Proste
stever / 193.46.181.* / 2010-02-26 16:00
........na TVPis i na TVSLD ani grosza ...................
ble ble / 94.75.121.* / 2010-01-28 09:20
Niech skończą z durnym przepisem, że płaci się za posiadanie telewizora.
Kto chce, ten niech ogląda TVP i płaci, a reszta dlaczego ma finansować wypłaty np. pana chytrego i żonki oraz wielu innych darmozjadów? Zakodować TVP i puszczać tylko płacącym, zobaczymy ilu ludzi tego naprawdę potrzebuje. Przecież TVP już teraz utrzymuje się głównie z reklam a nikt o tym nie pisze, kiedyś były ogólnie mniejsze wpływy, a program był lepszy - np. filmy nie powtarzały się w kółko co trzy miesiące. Po prostu mniej było "złodziei", co chcą wypłat nawet kilkadziesiąt razy większych, niż teraz. Oto powody upadku TVP.
Emeryt z RWPG czyt.UE. / 77.223.207.* / 2010-03-19 10:27
poparcie 500procent ze place za ogladanie programu danej stacji ktora oplacam a nie tak jak w publicznej wyjdzie na chwile taka Torbicka mloda walnie ARIE w stylu ==KOCHAM KINO== i za wystep 40.tysiecy podczas gdy ja stary dziad z emerytura 1000zl zmuszany jestem do placenia haraczu. Bedziemy placic ABONAMENT jak zarzad telewizji zacznie placic PSEUDOGWIAZDKOM pobory przecietne np. 5000tysiecy niezaleznie czy sa szprycowane BOTOXSEM czy nie , ciekawe za co bierze 40000 kasy ta natchniona RYDZYKIEM ==BABCIA Szymula z niedzielnego programu ktora nam bajdurzy i zajmuje czas i przyprawia o zawrot glowy???a ciekawe ile biora na lape BRACIA KAWALEROWIE W CZERNI?? Ciekawe czy babcia LOSKA tez cos skubie z TVP czyt. z abonamentu???//
Miaaaauuuu / 89.74.141.* / 2010-11-02 23:41
To co napisałeś dziadu (sorry , ale tak się sam nazwałeś) jest bez ładu i składu. Wkurza mnie to , bo zamiast robić coś konstruktywnego, to siedzę i czytam twoje brednie...
historyk / 80.50.180.* / 2009-11-16 19:51
jest to skutek wiadomo czyjego działania i promowania mediów prywatnych oczywiscie nie było to działanie na szkode państwa polskiego tylko jak to niektórzy demagodzy pisza że niemogli słuchac bredni pisowskich dziennikarzy bo tylko wyglada na to tacy byli i są w mediach publicznych natomiast w prywatnych mamy pełny obiektywizm, podawanie samych faktów i to wszystkich bez cienia stronniczości. Jeżeli ktos w to wiezry to niech porówna informacje z kilku mediów jednego dnia i oceny obiektywnych dziennikarzy z programów publicystycznych Oczywiscie dziennikarze ci sa pozbawieni pogladów politycznych i nie podlegają żadnym wpływom
zgred 2 / 153.19.47.* / 2009-11-16 09:02
Przez 38 lat płaciłem abonament (nadal płacę z przyzwyczajenia) ale obecnie uważam się za frajera.
Uważam, że powinien być powszechny niewielki abonament rozliczany przy PIT w urzędzie skarbowym.
Utrzymanie obecnej sytuacji jest frustrujące niesprawiedliwe społecznie
chrobot / 89.238.39.* / 2010-03-01 15:58
Jesteś,ale głupi niewolnik.Dlaczego nie można słuchać czy oglądać to co się chce i lubi?Płacenie za posiadanie odbiornika to czysta kradzież w glorii prawa.czy wszystkie nadajniki prywatne też muszę opłacać?Przecież można zakodować to czego nie wolno mi oglądać czy słuchać.prywatne stacje tak właśnie postępują.
antytvp / 77.253.2.* / 2009-11-14 23:45
I bardzo dobrze! Rzygać mi się chciało, jak oglądałem "Wiadomości" za czasów PIS. W ramach protestu telewizor chciałem wystawić ekranem do okna - jak w stanie wojennym. Mam płacić za to, że obiektywna "w jedną stronę" TVP próbuje robić mi "wodę z mózgu" - to nieporozumienie!
Nawet Eurobasketu 2009 nie mogłem zobaczyć ! Za co i jeszcze raz za co domagają się forsy ?! Za jakieś duperele - nowele !? I mógłbym tak długo jeszcze !!
Bela48 / 85.89.162.* / 2009-11-14 19:19
I bardzo dobrze! W takim wydaniu jak dotychczas, niech skona wreszcie TV. Ciut za późno, ale przecież uprzywilejowani musieli się nachapać otrzymując BAArdzo wysokie pensje typu Pan Lis lub kiedyś sepleniąca Pani Terentiew. A także wszechpanujący nepotyzm... Dość narzucania społeczeństwu samozwańczych pseudoelit i warszawki! Żenada!
Stanley025 / 2009-11-14 14:34
Nie będę płacił za abonament tylko po to aby zdziercy z TVP zarabiali wielokrotnie więcej niż normalny i wysokopłatny kompetentny i wykształcony pracownik np. w przemyśle czy w administracji.
nutelek / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:01
Apeluję o powyższe do wszystkich czytających.Przestańmy być niewolnikami!!!
es36 / 88.199.178.* / 2009-11-14 08:39
To jedyny "SUKCES" PO i TUSKA. Likwidacja jedynej PUBLICZNEJ - POLSKIEJ TV to oddanie mas mediów obcemu kapitałowy, obcym wpływom, a nie POLSKIM. Jeżeli tego nie rozumiesz POLAKU to albo Cię nie obchodzi POLSKA, albo jesteś jej wrogiem. O wpływy w TV zawsze walczyli: KOMUNIŚCI, POSTKOMUNA, i INNI FARBOWANI o ZMIENIONYCH NAZWISKACH LISKI w celach prywatnych a nie POLSKICH.
chrobot / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:10
Łzesz jak pies.Ten kto kupuje samochód opłaca podatek od wzbogacenia raz i morze go eksploatować do zużycia.Ci co kupują telewizor/kupują uczciwie i płacą za niego/muszą prawem kaduka płacić za jego posiadanie,bez względu do czego go używają nawet jako dekorację mieszkania.Nie zakodują te swoje umoralniające programy,zobaczymy ilu ludzi wykupi dekodery?Nawet można rozdać je za darmo za samo zarejestrowanie się i zobowiązanie do opłat.Polska to Polacy pracujący i bezrobotni.Czy jeśli nie chcę dać się okradać przez polskich złodziei,to jestem wrogiem Polski?
ktośtamkażdymógłbybyć / 77.65.1.* / 2009-11-14 09:51
Na czym obecnie polega wyższość TVP nad np. Polsatem?
Wyłącznie na polskości, czy na jakichś różnicach programowych? No bo jeśli ma chodzić wyłącznie o polskość, to mam gdzieś informacje, że Szczepański zarabia w niej 80 tys. miesięcznie i na to się muszę obowiązkowo składać. Od dłuższego czasu dopytuję się o to na czym polega misja publiczna TVP, różniąca ją od innych stacji i jakoś nikt nie udzielił na to odpowiedzi.

W moim osobistym przekonaniu jedyna różnica między TVP a innymi stacjami komercyjnymi polega na tym, że TVP chce, aby na nią obowiązkowo płacić, a szmira w środku jest i tak taka sama.

O telewizji z misją, to można mówić na przykładzie telewizji TRWAM - tam tę misję widać, a w TVP ani widu ani słychu żadnej misji. Tylko reklamy, gwiazdy na lodzie i nudne seriale. O jakiej misji więc tu mowa? Napisze ktoś w końcu o jaką misję chodzi, czy chodzić ma wyłącznie o pensje pracowników TVP, a już zwłaszcza kierownictwa?
jumbo / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:19
Tu nie chodzi o żadną misję,ani o wyższość czy niższość,ani o lepszy czy gorszy program.Tu chodzi o narzucenie społeczeństwu,nowoczesnego niewolnictwa.Kupiłeś radio/zapłaciłeś/ale płać kontrybucje,to samo z TELEWIZOREM.Następnie wymyślą inne "zdobycze narodu",
tylko czekać aż będziemy płacić,płacić i płacić.
Ja Dzisiaj / 87.101.38.* / 2009-11-13 20:58
Jak jest z poborami członków KRRiT? Może se troche odpuszczą?
ale_o_co_chodzi / 195.69.83.* / 2009-11-13 19:12
Od dawna nie oglądam telewizji publicznej, bo nie emituje ona dla mnie żadnych wartościowych programów. Jeśli trafię na, któryś z jej kanałów to przez przypadek, gdy akurat emitowane są reklamy na kanałach, które wciąż wraz z rodziną oglądam: National Geographic, wszystki Discovery, Animal Planet itd.
Jak mam ochotę na fajny film, to zazwyczaj znajduję go w swojej kolekcji DVD lub na Polsacie.
Nie mam zamiaru płacić za kolejne 3000 tys. odcinków chały jaką jest taniec na lodzie czy szansa na sukces. Nie mogę patrzeć na ośmieszających się za wszelką cenę nieszczęśników i żałosnych jurorów... to tyle co mam w tej sprawie do powiedzenia :)
nie płacący abonamentu / 78.88.149.* / 2009-11-13 16:00
Ale zdziwieni w tym TVP... a za co płacić?? Jaka misja?? - które programy niby tą misję spełniają?? Wymieńcie chociaż jeden taki program.

Nie oglądam TVP, radia publicznego też nie słucham. Dlaczego mam płacić za badziew którego nie oglądam i nie słucham??

Obniżcie koszty stałe, tyle kasy idzie do kieszeni kolesi że aż strach... 400.000.000 zł abonamentu zbiorą - na misję powinno wystarczyć z nawiązką. Ile TVP zapłaciła za ambitne filmy w tym roku??, ile kosztował teatr telewizji??,

Niech KRRiTV zrobi przetargi na misyjne programy i dopuści wszystkie stacje do niego to będę płacił - a tak to za co?? Za te stołki kolesiów i gówniane programy "artystyczne" mam płacić?? Czy na odprawy dla "gwiazdek" TVP??

Wszyscy przestańmy płacić ten podatek!!
chrobot / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:30
Popieram toż to jest podatek od podatku.Za telewizor już zapłaciłem,kupując go w sklepie.Za misję,ale prawdziwą, może płacić państwo,ale z budżetu.Jak się nie podoba "gościom"że ktoś przez przypadek obejrzy ich program, to można go zakodować i niech zarabiają nawet setki tyś.zł,a płacić niech płacą ci co wykupią z własnej woli dekodery.
adamku / 94.254.169.* / 2009-11-13 15:54
To bzdura!!!Wpływy z abonamentu to było tylko 10% budżetu TVP.Reszta pochodziła z reklam i innej działalności.Dlaczego Polsat i TVN utrzymują się bez abonamentu.Niech TVP i Polskie Radio pozwalnia darmozjadów z gażami wartymi dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych.Niech przestanie produkować gnioty których nie chce się oglądać a pochłaniają grube miliony złotych.A po co jest KRRiT która daje zarobić swoim ludziom z PiS i SLD.To wszystko niepotrzebne a tyle kosztuje!!
chrobot / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:38
To są wszystko środki przymusu,stosowane do nadzoru nad nowoczesnymi niewolnikami.Po co komu ta rada?A no po to aby kolesie mieli dobrze płatne posadki.I to obojętnie z której politycznie opcji ich się mianuje.Naczelny nadzorca z wszystkimi /wybranymi/ podwładnymi spisuje umowy że jak ich kto zwolni to musi im dać wysokie /za nic/ odprawy.I już są w raju.I jedni drugich zwalniają i narzekają,a odprawki pobierają.I tak się stołkami wymieniają i nas w kółko okradają.
lciesiel / 2009-11-13 15:42 / Bywalec forum
A może po prostu te 46 % nie chce TVP? Dlaczego ktoś musi płacić, jeśli nie chce oglądać? Niech TVP się "zakoduje" i sprzedaje tą swoja "misję" tym, którzy czują potrzebę, aby ona do nich trafiała.
chrobot / 89.238.39.* / 2010-03-01 16:42
Dlatego masz płacić bo wybrałeś/?/p..osłów.A oni realizują wolę narodu/?/Gdyby spełniali swoje obowiązki,tak głupiego prawa już dawno by nie było.
UPRRRRRR / 83.9.206.* / 2009-11-13 15:39
Niech zakodują publiczną telewizję i radio, a zobaczymy ilu będzie chetnych na kupienie abonamentu za te badziewie.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy