Forum Forum inwestycyjneFundusze

Konkurs inwestycyjny - liga mBanku / liga Skarbca (rejestracja do 30 maja)

Konkurs inwestycyjny - liga mBanku / liga Skarbca (rejestracja do 30 maja)

opiekuninwestora_pl / 2010-05-29 12:47
Można sprawdzić swoje siły inwestując wirtualne 100.000 zł
w konkursie mBanku i TFI Skarbiec.

Zapisy tylko do 30 maja włącznie na stronie
http://www.skarbiec.pl/liga_mbank/rejestracja

Zasady konkursu opisane są na stronie naszego bloga:
http://blog.opiekuninwestora.pl/index.php/liga-mbanku-liga-skarbca-czy-ty-tez-wystartujesz/

Tam też zachęcam do założenie dwóch kont i potraktowania konkursu jako edukacji w zarządzaniu własnymi pieniędzmi.
Czyli zachęcam zamiast zarabiać "jak najwięcej" inwestować zgodnie z planem i sprawdzić końcowy wynik.
Wyświetlaj:
opiekuninwestora_pl / 2010-10-19 18:56 / -
Liga Skarbca 2010 wystartowała.

Zapraszam do sprawdzania Ocen Funduszy w oparciu o analizę dynamiczną dostępną w portalu opiekuninwestora.pl. Za system ocen funduszy firma otrzymała tytuł Innowacja Roku 2009.

Można bezpłatnie sprawdzić czym są i jak działają. Oceny dostępne będą po darmowej rejestracji w portalu do końca konkursu.

Analiza pozwala określić w jaki sposób fundusze zachowywały się w ostatniej sytuacji rynkowej.

http://blog.opiekuninwestora.pl/index.php/liga-skarbca/


Na blogu opiszę też dwie strategie, które wykorzystujemy w konkursie. Zgodnie z tym, o czym mówimy od kilku lat: celem nie jest zarobić jak najwięcej. Celem jest rozsądnie inwestować i po prostu robić swoje.
G77 / 2010-09-29 21:40
Podobno do konca wrzesnia mają wysłać , wreście po 5-ciu wysąłnych mailach mi odpisali. oczywiscie byli wielce "obrażeni" czemu do nich ciągle piszę a prosiłem o prostą odpowiedź. Zaczyna się nowy konkurs a za stary nagrody nie dotarły może w nowym jakiś TV :) i z dvd mogą razem przysłać do kompletu heh. pozdr
wojt36 / 2010-09-30 12:12
Do mnie nagroda dotarła już miesiąc temu.Wprawdzie nie dvd,tylko aparat cyfrowy,ale nie mam pretensji.Przesyłka do mnie dotarła z poprawnym adresem,tylko nazwisko było z kosmosu.Dziwię się że kurier zostawił.
Jarek1975 / 212.180.168.* / 2010-09-30 21:16
Witam,

W imieniu Skarbiec TFI przepraszam za zaistniałą sytuację (choć na niektóre epitety z tego forum to chyba nie zasłużyliśmy:) , nastąpił problem z wysyłką nagród do części Uczestników i teraz intensywnie pracujemy nad ponowną wysyłką nagród - niestety procedura zebrania ponad 100 paczek i ich przepakowania oraz ustalenia zwrotów bardzo długo trwa na co nie mamy wpływu (dopiero wczoraj otrzymaliśmy raporty od firmy kurierskiej). Na domiar złego Wydawca Forbesa pomylił się i zainsertował błędną informację do prenumeratorów tego miesięcznika. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko zostanie "odkręcone", niemniej potrwa to jeszcze kilka dni.

Na wszystkie maile wysłane na adres ls@skarbiec.pl odpowiadamy.

pozdrawiam

Jarek Uczkiewicz
Do mnie nagroda dotarła już miesiąc temu.Wprawdzie nie dvd,tylko aparat cyfrowy,ale
nie mam pretensji.Przesyłka do mnie dotarła z poprawnym adresem,tylko nazwisko było z
kosmosu.Dziwię się że kurier zostawił.
dziubek_ / 148.81.137.* / 2010-09-30 20:19
skoro są tacy nieuczciwi ludzie, i odbierają czyjeś nagrody, to potem inni czekają. Oczywiście to główna wina Skarbca że pomylił adresy z nazwiskami, ale nie powinno się przyjmować czegoś czego się nie wygrało.
Ja miałam to szczęście, że swój wygrany aparacik foto dostałam już 6 września :)
Życzę wszystkim wytrwalosci w oczekaniu na swoje nagrody.
inny. / 77.253.97.* / 2010-09-30 19:26
No pewnie, każdy wolałby zgrabny aparacik zamiast jakiegoś dvd. Tylko, że to może być akurat aparat obiecany mojej córce. Bo do mnie kurier przyjechał z dvd , ale adresowanym na obce nazwisko. Oczywiście nie odebrałem.
Wszystkim poszkodowanym polecam ten wątek:
http://www.mbank.pl/forum/read.html?f=1&i=955005&t=952686

Teraz burdelarze ze Skarbca rozkręcają kolejny konkurs, ciekawe, czy tym razem nagrody pieniężne będą wysyłać na niewłaściwe konta.
PiSmak / 153.19.140.* / 2010-06-01 14:09
Dwóch kont nie można było założyć, bo nie pozwala na to regulamin (podaje się nr PESEL). Nie mogłem 30 maja wieczorem zmodyfikować portfela. Złożyłem reklamację, ale mnie olali, że podobno nie było takich zgłoszeń. Czy koś z was miał podobny problem?
dziubek_ / 148.81.132.* / 2010-06-01 15:28
u mnie w niedziele wszystko dobrze dzialalo, az do samej polnocy mozna bylo zmieniac portfel. za to wczoraj bylo napisane ze nie moge robic konwersji, a zgodnie z regulaminem w godz 8-23 powinna byc taka mozliwosc. dzis juz jest wszystko w porzadku. tez mam wiekszosc w akcjach, wiec zaczne od minusow, ale nastawiam sie raczej na konkurs edukacyjny :)
grzegorz77 / 2010-06-01 14:56
Ja zmieniałem portfel 30-tego i wszystko weszło a może jednak lepiej by nie weszło bo wszytko w akcje wrzuciłem no i jeśli wracamy w dół to w tym roku ogony będę gonił ;) No cóż zeszłorocznych forbsów jeszcze nie doczytałem więc mam co czytać ;)pozdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy