Forum Spółki giełdowe Jastrzębska Spółka Węglowa SA

Konkurs na prezesa spółki SP - kryteria

Konkurs na prezesa spółki SP - kryteria

skomentuj
dyzma20 / 2015-09-07 19:23
Poszukiwana osoba powinna posiadać taką pewną blokadę umysłową lub emocjonalną, która umożliwi jej utrzymanie uległej postawy wobec swego zwierzchnika z MSP w czasie realizacji jego stategii (często sprzecznej ze zdrowym rozsądkiem) Powiazana z tym nienawiść kumulowana od dziecka, będzie mogła być uwolniona i skierowana na klientów, drobnych akcjonariuszy, bądź pracowników spółki zależnie od zapotrzebowania politycznego. Kandydatem może zostać każdy ale prefereowani będą z merytorycznym przygotowaniem. Na tym stanowisku oferowane jest wysokie wynagrodzenie co powinno zrekompensować dyskomfort i nienawiść ze strony tłamszonych grup społecznych.

Proszę zgłaszać propozycje.
Wyświetlaj:
doradcainwestycyjny / 188.146.77.* / 2015-09-09 09:27
Świetnie na to stanowisko nada się Aleksander Grad (Minister Skarbu Państwa) odpowiedzialny za prywatyzację JSW. Zna się na tym jak mało kto i wyprowadzi spółkę na prostą...
Dokładnie tak / 193.46.187.* / 2015-09-08 06:54
Dokładnie tak jest.
Przecież ci prezesi biorą ogromne pieniądze za posłuszeństwo MSP a nie zarządzanie spółką. Mało tego - oni mają spółkę w d.... .
Oni już swoje zarobili.
A tak w ogóle to po co tylu prezesów. Wystarczyłby jeden a reszta w randze dyrektorów.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy