Forum Forum finansoweBanki

Konto osobiste?

Konto osobiste?

Arde / 178.36.36.* / 2013-06-24 00:35
Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą konta. Dotychczas operowałem na koncie w mBanku lecz częste zmiany regulaminu, różnego rodzaju podwyżki i kombinowanie często za plecami klientów mnie zmęczyły.

Moje wymagania:
-Darmowe przelewy ( ale to już standard a nie przywilej )
Dobrze by było gdyby istniały darmowe przelewy natychmiastowe ale może to być za wiele.
-Darmowe bankomaty ( krajowe wystarczą chociaż miłym dodatkiem byłyby darmowe bankomaty na świecie )
- 0 opłat za posiadanie konta i karty płatniczej, różnie bywa i czasami nie wydaję dużo pieniędzy płacąc kartą, nie chciałbym później mieć zabieranych po 3/5 zł z mojego rachunku.
- Dobrą współpracę z serwisami takimi jak Allegro ( mBank dobrze współpracuje, Kredyt Bank zaś ma system wyświetlania danych z PayU co skutkuje koniecznością przepisywania wszystkiego ręcznie ( poprzez kopiuj-wklej ec ), w porównaniu z mBankiem to żenada )
- Możliwość podpięcia rachunku oszczędnościowego do konta ( czyli: osobiste + oszczędnościowe ) gdzie przelewy z rachunku jednego na drugi są natychmiastowe ( jak w mBanku )oraz bezpłatne ( w mBanku przy eMax Plusie darmowy jest tylko jeden w miesiącu, kolejne kosztują 5 zł ).
Wyświetlaj:
Alkes / 91.189.218.* / 2013-10-02 22:30
Osobiście proponuje Ci skorzystać z darmowej porównywarki http://banki.finansefakty.pl/kontaosobiste/porownanie-ofert/
arkzawiercie / 2013-10-01 17:20 / Bywalec forum
Konto osobiste Alior Sync - dlaczego warto?
* Zwracamy Ci 5% od wszystkich zakupów w Internecie, gdy będziesz płacił kartą lub wykonywał błyskawiczne płatności w opcji Płacę z Alior Sync. Zwrot środków możesz otrzymać bezpośrednio na konto lub w postaci zwrotu kwot doładowań telefonu (zrealizowanych przez naszą bankowość internetową lub mobilną). Zakupy w Internecie będą teraz jeszcze bardziej opłacalne niż płacenie gotówką.
* 0 zł za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
* Darmowa karta debetowa umożliwiająca płatności internetowe oraz płatności zbliżeniowe PayPass, a dodatkowo możesz zamówić darmową naklejkę zbliżeniową, nakleić na telefon i płacić zbliżeniowo bez konieczności noszenia przy sobie portfela
* Wirtualny Oddział - kontakt z osobistym doradcą przez 24h na dobę za pomocą połączenia video, audio lub chatu. Nie tylko porozmawiasz o produktach lub warunkach umowy, ale możesz także wypełnić dokumenty i skorzystać z dowolnego produktu zupełnie jak w oddziale tradycyjnego banku!
* 0 zł za rewolucyjne funkcje bankowe, które ułatwią Ci życie
* Strefa Rozrywki - klienci banku Alior Sync mają darmowy i nieograniczony dostęp do filmów i muzyki on-line, a najlepsze gry otrzymają z 40% zniżką!
A ponadto:
Przelewy na portalu Facebook!
Poznaj pierwszy na rynku system z możliwością realizacji przelewów na portalu Facebook. Chcesz oddać koledze pieniądze za obiad lub imprezę? Tylko w Alior Sync zrobisz to w kilka minut, bez wylogowywania się z Facebooka. Sprawdź:
dolinku.pl/aliorsynckonto
artuśka33 / 89.72.214.* / 2013-09-29 14:15
Z tego co pamiętam, to w aliorze są przelewy natychmiastowe. Getin ma jednak kilka ciekawych opcji i możliwość oszczędzania na procent. Jak jesteś aktywnym użytkownikiem, to za konto nie płacisz.
lalalala / 46.205.155.* / 2013-10-01 14:23
w syncu jest 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu.
Gumri / 2013-07-19 23:18
Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta to chyba najlepszą ofertę na rynku ma Alior Sync i Getin Bank.
duDel / 89.67.233.* / 2013-09-22 00:04
Faktycznie Getin ma fajna promocje.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: