Forum Forum finansoweKonta

konto oszczędnościowe dla dziecka

konto oszczędnościowe dla dziecka

mężatka10 / 2012-09-05 09:21
Chciałabym założyć dziecku konto oszczędnościowe, zebym wpłacała mu co jakiś czas określone sumy pieniędzy i może nawet ono samo będzie chciało jakieś zaskórniaki swoje wrzucać, wiecie który bank oferuje coś takiego?
Wyświetlaj:
isa / 2012-09-27 09:26 / Bywalec forum
a nie możesz po prostu do swojego konta dołaczyć takiego podkonta jakby oszczędnościowego?
monikers_k / 188.47.143.* / 2012-09-26 18:34
Witam, sama rozglądałam się za takim kontem. Moje maleństwo się jeszcze nie urodziło :) mogę więc założyć konto oszczędnościowe plus w Banku PKO BP bez opłat i z dostępem poprzez internet. Wpłacam kiedy chcę i ile chcę. Raz w miesiącu bez opłat mogę wyciągnąć pieniądze. Wydaje mi się, że to całkiem fajna opcja. Większość banków otwiera konto dla dziecka dopiero od 13 roku życia, albo próbuje namówić na fundusze inwestycyjne.
Kapiszon_Shooter / 89.76.150.* / 2012-09-09 22:04
Dobra opcja jest na przykład jeszcze z SKO, coraz więcej szkół do tego teraz wraca, bo jest dobre oprocentowanie, a i dzieciaki mają frajdę i się sporo uczą dzięki temu.
borett88 / 2012-09-05 11:01 / Bywalec forum
takie konto oszczędnościowe możesz otworzyć w Invest Bank, dziecko nie musi mieć ukończonych 13 lat ważne ze posiada pesel a konto otwierane jest na jego imie i nazwisko, wpłaty są dobrowolne tzn. wpłacasz ile chcesz i kiedy chcesz a oprocentowanie wynosi od 2 do 4,5 %.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: