Forum Forum finansoweKonta

konto tylko do wpłat

konto tylko do wpłat

SlandereR / 2009-01-04 22:41
Witam!
Potrzebuję BEZPŁATNEGO konta które służyło by mi tylko do wpłacania pieniędzy w oddziałach banku. Potrzebuję go bo mam zamiar załóżyć konto CITI direct (ze względu na możliwość posiadania wysoko oprocentowanego -7,07%- konta oszczędnościowego), ale w Pruszkowie nie ma oddziałów tego banku a z wpłatami nie chce mi sie jechać do Warszawy. Liczę na Waszą pomoc. Dzięki!!! :-)
Wyświetlaj:
SlandereR / 2009-01-05 11:19
A konto w MultiBanku?! taryfa comfort bez (płatnej) karty. Z tabeli opłat i prowizji wynika że jest wtedy bezpłatne. Czy można w ogóle zrezygnować z karty w tym banku?! Czy są tam jakieś ukryte opłaty, albo "haczyki"?!
zonki / 83.18.62.* / 2009-01-04 23:03
Do do wpłat/wypłat korzystam z pekao sa - dlaczego:

Na starcie mamy max limit przelewu przez internet 10k zł/miesiąc ale można go spokojnie zwiększyć.

-konto dla studentów jest za darmo
-pełno placówek

Aha i powiedzmy że jest mały "haczyk" normalnie kody jednorazowe dostajemy w smsie które są niestety płatne 20gr dlatego warto korzystać z papierowej karty kodów jednorazowych.

Co do wpłat to nie ma limitów a jeżeli chodzi o wypłaty to max 30k zł/dzień jeżeli chcemy więcej trzeba zgłosić dzień wcześniej.

Czyli generalnie wszystko jest za free. I tak naprawdę pekao sa chyba tylko do tego się nadaje reszta ich produktów jest słaba. np. Na lokacie u nich mam mniej niż na ROR w innym banku to trochę żenujące.

pozdrwiam
zonki
Reynevan / 217.153.39.* / 2009-01-05 14:20
No nie jest do końca tak pięknie jak piszesz.
Konto dla studentów jest za darmo, ale tylko jeśli średnia z ostatniego semestru wynosi więcej niż 4,0 bądź 4,2 - nie pamiętam już dokładnie. I tylko dlatego jeszcze nie zamknąłem tam swojego konta, bo ściągać 4 zł ze studentów, to trochę za dużo - zawsze jedno piwko więcej w miesiącu ;) Dodatkowo przelewy 50gr. U innych jest znacznie taniej i większe oprocentowanie.
Np. w Polbanku masz wszystko za darmo i do tego zwykłe konto (które de facto nazywa się oszczędnościowe, ale można korzystać z niego jak ze zwykłego - masz do niego kartę itd.) jest oprocentowane na 7%. Ja korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jedynym minusem jest beznadziejny system internetowy, ale idzie się przyzwyczaić. Mają chyba jakiś oddział w Pruszkowie, a za Polbankiem w Twoim przypadku przemawiałoby także to, że każdy ich bankomat jest także wpłatomatem, w którym możesz wpłacić pieniądze 24h/dobę.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: