Forum Forum finansoweKonta

Konto w banku NORDEA - odradzam

Konto w banku NORDEA - odradzam

a miało być tak super :( / 83.26.161.* / 2008-03-05 22:09
A oto kilka powodów:
- przetrzymywanie przelewów
- mało bezpiecze logowanie do bankowosci elektronicznej
- zmuszenie klienta do korzystania konta przez co najmniej rok, inaczej klient ponosi opłaty ze zerwanie umowy i opłaty za karte
- brak szacunku do swoich nowych klientów.
Wyświetlaj:
walek998 / 83.19.203.* / 2014-07-16 09:45
Te ich zdrapki jak w loteryjce na odpuście, które powodują, że jak jesteś mobilny to musisz toto wozić ze sobą (bezpieczeństwo), a za zmianę dnia spłaty kredytu hipotecznego zażądali TYLKO 250 zeta. Chyba ich pokręciło. Generalnie odradzam, ja mam kredyt i niestety muszę mieć to konto, z tym że nie korzystam, bo się nie da.
Zudoshi / 178.42.65.* / 2014-05-11 17:06
O.O W warszawie w galerji rembielińskiej jak wszedłem do Nordei to mi nawet kawe dali. konto jest ok mam kartę ze zdrapkami jak niechce mi się zdrapywać do pod tel się łącze przy pomocy hasła, ale w tedy nie można wysyłać przelewów i dobrze wiec zabezpieczenie jest ok. Obsługa tez jest spoko. Jedynie czasami to jakieś 5/3 zł mi wcinają za karte i chyba tyle. Wsyzstko zależy co sie podpisuje wstarczy czytać a potem mieć pretensje do samego siebie ;)
Lilly / 46.186.56.* / 2013-11-07 19:55
ja też odradzam co wiecej ,kazdemu z rodziny albo znajomych kto chcial zalozyc konto w tym banku wybilam ten pomysl z glowy, zeby sie pozniej nie meczyli tak jak jak. Ja niestety musze bo mam kredyt hipoteczny na 30 lat.
Rozczarowany / 83.8.2.* / 2013-11-06 15:25
Jestem bardzo rozczarowany Bankiem Nordea w Polsce (szczecin ) Bezprawnie i bez mojej informacji zabrali a nawet powiedział bym że ukradli pieniądze ,które miałem zaksięgowane na swoim rachunku tłumacząc się awarią systemu . Znaczy się że Bank Nordea może bez informaownia własciciela rachunku manipulować jego kontem i środkami .
ANNA SSSS. / 46.134.244.* / 2011-01-11 10:13
Ja rowniez zdecydowanie ODRADZAM! ZŁODZIEJE! Dali Nam bez zadnej umowy 11 tys debetu ,skierowali sprawe do sądu i teraz musimy oddac 21 tys!!! Opisze ich wszedzie.ZŁODZIEJE!!!!!
Plumbum / 2008-04-27 20:40
1. Jestem klientem tego banku, co do przelewow, to przetrzymyane sa ale glownie, te weekendowe.
2. Logowanie jest ok, do tego jedni z pierwszych wprowadzili podpis elektroniczny.
3. Co do braku szacunku to musze stwierdzic, ze sie nie zgadzam. Zawsze jestem milo traktowany i wszystkie sprawy w miare szybko i nalezycie zalatwione. (reklamacje, itp.).
4. To nie jest biuro maklerskie i nie bawilbym sie tu w obracanie gotowka.
5. Wady: opoznienie 1-dno dniowe w inf. sms o transakcjach, malo danych zbytnio nic nie mowiacych.
rozgoryczona / 109.107.21.* / 2010-03-27 13:30
Całkowicie się zgadzam. Doradcy nie kompetentni !!! pozostaje mieć tylko nadzieję, że zależy od oddziału w którym się załatwia sprawę. Pamiętajmy, że ryba psuje się od głowy więc jak dla mnie to zdecydowanie wina dyr oddziału. Jeśli doradca coś ne dopowiada to znaczy ze kłamie!!!
Bieniek / 2008-03-30 10:30
Właśnie założyłem tam konto. Braku szacunku do mnie nie zauważyłem. Kurier przyjechał do mnie po dokumenty. Z domu wyjść nie musiałem. Faktycznie jest opłata za wyjście przed upływem jakiegoś czasu, ale nie mam z tym kłopotów. Mam bezpłatne wypłaty we wszystkich bankomatach, konto też za free, tylko za prowadzenie karty muszę płacić. Zresztą w Toyota banku też konto nic nie kosztuje tylko karta. Nie wiem dlaczego logowanie ma być mało bezpieczne. Mają do wyboru token(płatne) albo hasła jednorazowe(bezpłatne), możesz ten temat rozwinąć? Jeśli chodzi o przelewy to na stronce money.pl możesz zobaczyć sesję elixirów i będziesz wiedział mniej więcej kiedy gdzie przelewy wychodzą. Zazwyczaj opóźnienia powstają, jak klient popełni błąd i wpisze źle dane. Wtedy zaczyna się proces weryfikacji ...
str1ke / 82.118.205.* / 2008-05-05 08:46

Zresztą w Toyota
banku też konto nic nie kosztuje tylko karta.

Ale w Toyocie dostęp do bankomatów jest też niby za free...tylko,że jeden haczyk,mianowicie pierwsze trzy operacje w bankomacie są za free,ale czwarta i każda kolejna kosztuje już 4,50 zł.
marikka / 83.6.195.* / 2008-03-19 21:07
Rzeczywiście nie brzmi zachęcająco. Na całe szczęście, jak wybierałam bank, to zdecydowałam sie na toyota bank i teraz jestem bardzo zadowolona, bo nie tylko dbają o bezpieczeństwo, ale także mają dobre oprocentowanie, żadnych ściemek w umowie.
RadixK / 89.230.139.* / 2008-03-08 13:02
Ja sie zgadzam, odradzam cokolwiek zwiazanego z bankiem i funduszami NORDEA, jestem klientem tej instytucji i w najblizszym czasie zamierzam to zmnienic, poniewaz nie raz zostalem wprowadzony w blad aby tylko na mnie zarobic.
dabka / 2.150.20.* / 2014-02-25 07:22
Ja rowniez odradzam. Mam konto w oddziale w Rzeszowie. Obsluga fatalna!!!! Czekasz i czekasz az ktos laskawie podejdzie do kasy!!!! a zalatwianie czegokolwiek trwa bardzo dlugo. Brakuje im tez pieniedzy, np moja corka chciala sobie wybrac 400 koron i nie mogla, bo w kasie nie maja 200!!!! Skandal!!! W najblizszym czasie tez rezygnuje z tego konta.
monius30 / 178.43.66.* / 2014-11-18 16:34
Dokładnie zamówiłam korony norweskie we wtorek a kazali przyjechać po korony w piątek szok co to za bank jak za komuny.nawet nie można wybrac mniejszego nominału niż 500 nok.to jest jakiś debilizm z tym zglaszaniem wypłaty gotówki ,obłęd.Miec swoje pieniądze na koncie a żeby z nich kożystac trzeba czekac tydzien aż je wypłacą.Kończe moją znajomość z tym bankiem szkoda nerwów.A jak sie połączyli z tym PKO to już totalna masakra i bałagan.
Justineczka1 / 2008-03-06 10:07
nie zgadzam się;
jedno z najbardzuiej zabezpieczonych w Polsce systemów elektronicznych, konto za darmo dla studentów:)
anna_kowal / 83.6.71.* / 2008-03-25 14:09
a w toyota bank konto jest za darmo bez względu na to czy jesteś, czy nie jesteś studentem. A do tego wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, zabezpieczenie transakcji internetowych tokenem.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: