Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Kontroler Finansowy – Philips Lighting/Piła - Job ID: 44386

Kontroler Finansowy – Philips Lighting/Piła - Job ID: 44386

skomentuj
Philips / 57.66.193.* / 2007-06-25 15:20
touch lives every day

W Philips wierzymy, że technologia może być zaawansowana i prosta zarazem. Stworzona w oparciu o to jak żyjesz i pracujesz. Technologia, która ma sens i pozytywny wpływ na życie ludzi w każdym zakątku świata.

Kontroler Finansowy – Lighting/Piła
Job ID: 44386

Na stanowisku Kontrolera Finansowego odpowiedzialny/a będziesz za: analizę działalności operacyjno-finansowej w powierzonej jednostce biznesowej, w tym planowanie i koordynację procesu budżetowania, prognozowanie i rozliczanie wyniku finansowego oraz przygotowywanie raportów dla grupy zarządzającej.

Będziesz ponosić współodpowiedzialność za kontrolę i realizację rocznych planów operacyjnych oraz uczestniczyć w podejmowaniu bieżących decyzji produkcyjnych poprzez wariantowanie rozwiązań i rachunki symulacyjne. Będziesz rejestrować wydatki inwestycyjne, sprawdzać ich spójność i kompletność pod względem informacji finansowej. Do Twoich obowiązków będzie również należało nadzorowanie projektów rozwojowych pod względem finansowym oraz kontrola zakupu maszyn i urządzeń.

Kolejnym z zadań na stanowisku Kontrolera Finansowego będzie inicjowanie akcji korygujących i zapobiegawczych dla jednostek organizacyjnych o charakterze kluczowym oraz opracowywanie wniosków inwestycyjnych. Będziesz uczestniczyć we Wdrażaniu aktualnych i efektywnych systemów kontroli, procesów i narzędzi w obszarze księgowości zarządczej.


Zadania te wymagają: wykształcenia wyższego ekonomicznego, minimum 2-letniego doświadczenia w controllingu na podobnym stanowisku. Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz znajomości zasad międzynarodowych standardów rachunkowości US GAAP i MSR. Wymagana jest doskonała znajomości oprogramowania MS Office (z zaawansowanym wykorzystaniem MS Excel w modelowaniu finansowym); znajomość SAP będzie dodatkowym atutem/moduły CO.

Poszukujemy osób posiadających wysokie zdolności komunikacyjne, doskonałe umiejętności analityczne połączone z umiejętnością prezentowania danych liczbowych i wniosków płynących z analiz.

Istotne są również konsekwencja w działaniu, naturalne predyspozycje do pracy z klientem oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.


Jeśli chcesz mieć pewność, że robisz właściwy krok w swojej karierze zawodowej, wejdź na naszą stronę www.philips.com/careers i aplikuj on-line, powołując się na numer referencyjny lub wyślij CV wraz z listem motywacyjnym i numerem job ID 44386 na adres:

Anna Mistewicz
Philips Polska Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 195b, 02-222 Warszawa
email: anna.mistewicz@philips.com z kodem referencyjnym w tytule e-maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Innych ofert pracy koncernu Philips szukaj na stronie: www.careers.philips.com
skomentuj

Najnowsze wpisy