Forum Forum inwestycyjneForex

Kontynuacja wyprzedaży polskiej waluty. Powód?

Kontynuacja wyprzedaży polskiej waluty. Powód?

skomentuj
Wyświetlaj:
mika / 195.94.207.* / 2012-04-16 12:08
Czy czeka więc nas podobny scenariusz jak w II półroczu ubiegłego roku? Powszechnie wiadomo, że umocnienie złotego w I kwartale br. wynikało przede wszystkim z faktu "wpompowania" środków w fundusze stabilizacyjne w UE. Czy były one skuteczne tylko przez 3 miesiące?
Codziennie obserwuję rynek walut i giełdę i odnoszę wrażenie, że te trzy i pół miesiąca poprawy mamy powoli za nami. Scenariusz może nie będzie jednak taki czarny w najbliższym czasie, gdyż to co może nas ratować do perspektywa Euro2012.
:))) / 83.15.13.* / 2012-04-16 09:51
Wyprzedaż złotego jest obrazem polskiej gospodarki o "zdrowych fundamentach" (tak twierdzi prezes Belka). Czyli buńczuczne twierdzenia, że u nas kryzysu nie ma i go u nas nie było nie mają pokrycia w rzeczywistości. Nawet szczury uciekają z tonącego okretu - widać to po tym co dzieje się ze złotym (hahaha, fajny rym częstochowski). Nie napawa to radością, ale co zrobić? oszukiwani jesteśmy cały czas.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy