Konwersja

zyga07 / 217.74.68.* / 2007-08-30 11:33
Ostatnio dokonałem konwersji na funduszu "parasolowym", przesunąłem większość na fundusze o mniejszym ryzyku, z racj i że doniesienia z rynku nie były sprzyjające. kiedy zrobic ponowną konwersję na fundusze o wyższym ryzyku ? poczekać jeszcze kilka tygodni czy miesięcy ?
Wyświetlaj:
jan kowalski / 2007-09-02 16:32 / Tysiącznik na forum
rozlały mi się dzisiaj fusy, ale nic nie powiedziały.
Stawiasz pytania, na które nie ma dobrych odpowiedzi. Fundusze parasolowe to dość dobra propozycja dla mniej doświadczonych, dlatego zdywersyfikuj portfel własnego, akceptowalnego ryzyka, usiądż przy szklance piwa i czekaj.


zbyt częste manipulowanie przy funduszach przyniesie ci tylko straty, co nie znaczy, że nie masz kontrolować co się tam dzieje. Tu potrzebny jest spokój.
jan kowalski / 2007-09-02 16:38 / Tysiącznik na forum
fundusze, z racji swej konstrukcji, to raczej inwestycje długoterminowe, przynajmniej kilkuletnie. Konia z rzędem temu, komu uda się wpłacić w dołku, a wypłacić na górce - to się prawie nie zdarza.
40 latek / 83.28.149.* / 2007-08-30 20:12
Kto to wie Zyga07?
TaS / 2007-09-02 02:06 / Tysiącznik na forum
Zjadłes gościa lirycznie... :D

wyjsc w dołku to sztuka :)

ehhh...
Egzorcysta / 2007-09-02 03:59 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Ja zaczalem doplacac juz tydzien temu i poki co to wyszlo mi na dobre. Sam musisz zadecydowac.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy